Jimi Hendrix graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
80 000 $.00
Motyw:
Celebryty, muzyka

Recenzja automatu online Jimi Hendrix

2016 to rok Rock N 'Roll at NetEnTeridment, dowodzony przez ich wydanie serii "Netent Rocks" 2016, zbiór wielu znanych slotów rockowych. Najbardziej widocznym w tej linii tytułów automatów skalnych - chyba że zapytasz fan Guns N 'Roses - to Jimi Hendrix Gra w automatach, ogłoszona na Ice Całkowicie Gaming 2016. Wydany pod koniec kwietnia 2016 r.

Od dawna znane jako największy gitarzysta, jaki kiedykolwiek żył, życie Jimi Hendrix zostało tragicznie przerwane w młodym wieku. Po jego śmierci w 1970 r. Tysiące firm, usług i organizacji zwróciło się do rodziny Hendrix w celu uzyskania zgody na korzystanie z marki Jimi Hendrix z niewielką liczbą sukcesów. Na szczęście dla wszystkich fanów Muzyki i Slotów, Netent był w stanie osiągnąć wzajemne porozumienie z rodziną Hendrix, aby użyć nazwiska i podobieństwa zwiastowanego muzyka do swojej najnowszej gry w automatach.

Dyrektor ds. Produktu Netent, Simon Hammon, w pełni rozumie odpowiedzialność, która wiąże się z reprezentującą ikonę jak Hendrix:

"Jimi Hendrix jest bezsprzecznie jedną z największych gwiazd rocka, jakie kiedykolwiek żyły. To zaszczyt i ogromną odpowiedzialność za przyznanie praw do stworzenia produktu markowego Jimi Hendrix. Współpraca z rodziną Hendrix i ich firmami doświadcza Hendrix, L.L.C i Authentic Hendrix, LLC w tej grze pomoże uczynić naszą serię Netent Rocks jedną z najbardziej pożądanych ofert produktów."

O JIMI HENDRIX Online Gra

Ten 5-z-linowy, 20-liniowy gniazdo wyraźnie ma za sobą pełny zakres zasobów Netent. Dostawca oprogramowania Powerhouse wyciągnął wszystkie dzwonki i gwizdy, aby uzyskać najnowszą część serii gniazdów "Netent Rocks". Podobnie jak Pistolety i Róże Gra gniazda, początkowe miejsce z serii uruchomionej przez Netent, Jimi Hendrix Slot zawiera niewiarygodną ofertę największych hitów artysty, w tym "Crosstown Traffic" i "Little Wing".

Aby upewnić się, że grafika używana w całej grze miała autentycznego Jimi Hendrix-wygląd, Netent zaimplementował dziesięć docelowych system. Ta implementacja pozwoliła NetEntowi stworzyć w pełni animowane automaty 3D z bogactwem animacji Jimi rozproszonych przez rozgrywkę.

Funkcje, specjały i symbole

Ten tytuł automatu oferuje dwie specjalne funkcje poza typowymi symbolami i bonusami zaznajomionymi z większością gier automatycznych. Pierwszą z dwóch specjalnych funkcji jest Red Guitar Repin. Ta funkcja aktywuje się, gdy pojawia się symbol wyświetlający gitarę o czerwonym wzorze; Następnie każdy z czerwonych symboli gitary pozostaje na miejscu. To utrzymuje się, dopóki wszystkie czerwone gitary znikną z ekranu, co z kolei rozpoczyna zwycięskie obliczenia.

Druga z dwóch unikalnych funkcji to funkcja "wybierz i kliknij". Ta funkcja to w rzeczywistości dodana gra poboczna, aby umożliwić graczom wybrać głośniki do wygrania darmowych spinów lub lukratywnej wypłaty. Kiedy spiny są uruchamiane, gracze otrzymują nagrody w trzech odmianach, z których każda różni się typami dzikich symboli. Potencjalne wygrane z tego odcięcia funkcji przy 80 000 monet.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Zmieniające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Powiązani partnerzy kasyna

Ingots of Cai Shen
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Attraction
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Megaways
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bear Mountain
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dragon’s Fire InfiniReels
RTP:
95.74%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Double Dinosaur Deluxe
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Serengeti Gold
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Nouveau Riche
RTP:
94.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wicked Circus
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni