John Hunter and the Book of Tut Respin graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
400 000 $.00
Motyw:
Akcja/przygoda, starożytny Egipt

John Hunter i The Book of Tut Respin Darmowe Gry Online Review

Seria automatów przygodowych John Hunter o tematyce przygodowej była ogromnym sukcesem dla programisty Pragmatic Gra. John Hunter i The Book of Tut Respin Slot Machine widzą, że postać typu Indiana Jones powraca na kolejny odcinek na 5 rolkach i 10 wypłatach.

Wraca ze starożytnymi egipskimi relikwiami i satysfakcjonującymi funkcjami, takimi jak rozszerzające się symbole i respiny w grach podstawowych. Potężna książka działa jak inni i wyzwala bezpłatną rundę gier, w której rozszerzający się symbol uruchamia się na każdym wyglądzie. Wygrane mogą osiągnąć 4000 razy swój udział podczas funkcji bonusowej.

John Hunter i The Book of Tut Respin to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.50%. Możesz dołączyć do akcji na PCS, Android, iOS i Windows Mobiles na najlepszych miejscach online, które tutaj przedstawione są.

Jak zagrać w grę na automatach Johna Huntera i Księgę Tut Respin

Klasyczna egipska melodia rozgrywa się, gdy kołowrotki Johna Huntera i książka Tut Respin automat obracają się w ozdobnej złotej ramie. Piramidy, palmy i animowana rzeka Nilu w tle, podczas gdy złote symbole obejmują posąg kota, maskę faraonową i chrząszcza Scarab. Pojawia się również wytrzymały John Hunter wraz z symbolami karty o niższej wartości w różnych kolorach i tajemniczą księgę TUT.

Grafika ma wysoki standard, aby upewnić się, że dobrze wygląda na komputerach stacjonarnych i mobilnych w najlepszych miejscach zakładów.

Możesz odkrywać grobowce starożytnego Egiptu z zaledwie 0.10 lub aż 100.00 na każdym spinu, z kranami na plus lub minus zakładkach na elementach sterujących przenoszących się na poziom zakładu. Jest to gra z 10 liniami wypłat działającymi od lewej, a jeśli klikniesz przycisk "I" na elementach sterujących, otwiera wypłatę, w której możesz zobaczyć, ile każdy symbol opłaca się na bieżącym pakiecie.

John Hunter jest najcenniejszym standardowym symbolem, a on jest wart 10x, 30x i 100x stolików na 3, 4 lub wszystkich 5 rolkach na linii. Symbol książki płaci w dowolnych miejscach, a ty wygrywasz 2x, 20x lub 200x, gdy zatrzymuje się w 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie.

Gracze mają kilka dodatkowych opcji, takich jak tryb automatycznej, funkcja szybkiego spinu i kupuj bonus, które odblokowują bezpłatne gry za 100 -krotność palika.

Bezpłatne obroty i inne John Hunter i The Book of Tut Respin

Książka jest również dzikim symbolem, więc ma moc, aby inni mogli ukończyć zwycięskie kombinacje. Wywołuje również tajemnicę w przypadkowych czasach. Wybrany symbol rozszerzy się, aby wypełnić wszystkie 3 rzędy na dowolnym kołowrotku, na którym ląduje w następnym spinu, jeśli może stworzyć wygraną. Symbol nie musi być na sąsiednich kołowrotkach, a po rozszerzeniu następuje odesłanie jakichkolwiek romansów.

Jeśli ten sam symboli. Następnie otrzymasz zapłatę za kombinację, która może być warta nawet 1000 razy na twoim pakiecie, jeśli książka wybrała Johna Huntera, a on wypełni wszystkie pozycje symboli do końca respins.

Książka ma jeszcze jedną specjalną moc, ponieważ każda 3 lub więcej uruchamia 10 darmowych obrotów rolki. Wybiera tajemniczy symbol przed rozpoczęciem gier i to robi tę samą sztuczkę rozszerzenia / respins, ale teraz jest na każdym wyglądzie, nie tylko losowo. Trzy lub więcej symboli książek na darmowym spinku zapylają funkcję, bez ustalonego ograniczenia tego, jak często może się to zdarzyć.

Funkcje gniazda

  • Kup bonus
  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

John Hunter i książka Tut Respin Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Wygrane w bezpłatnych grach mogą osiągnąć 4000 razy więcej niż 400 000.00 przy maksymalnym zakładach 100.00. Pragmatyczna gra daj Johnowi Hunterowi i książkę Tut Respin automat 5 na 5 na skalę zmienności, więc zakładaj na poziomie, który może wytrzymać kilka martwych obrotów między zwycięstwami. Długoterminowy procent zwrotu jest bardzo dobry na 96.50%, nawet w porównaniu z wieloma gier na automatach jackpot.

Nasz werdykt na temat Johna Huntera i książki Tut Respin Slot

To kolejny ekscytujący wpis do serii John Hunter. Klasyczne emblematy egipskie przyciągną wielu graczy, a dodatkowe funkcje jeszcze bardziej ulepszają grę. Rozszerzające się tajemnicze symbole i respiny mogą wywołać w dowolnym momencie, chociaż tylko wtedy, gdy wystarczające przykłady wybranego symbolu pojawiają się w następującym spinu. Darmowe gry z tą funkcją aktywną są prawdziwą atrakcją. Upewnij się, że Twój bankroll może jednak przyjąć wysoką zmienność.

Zagraj w John Hunter i książkę Tut Respin Online w naszych zatwierdzonych pragmatycznych witrynach kasynowych i poluj na bogactwa warte do 4000 razy w swoim pakiecie.

Jak wygrać pieniądze od Johna Huntera i książki Tut Respin Slot Machine?

Wygrasz nagrody od Johna Huntera i książki Tut Respin z 3 lub więcej dopasowanymi symbolami na podłączonych bębna. Książka płaci w żadnych miejscach, a rozszerzone symbole nie muszą być sąsiadują.

Jaka jest tajemnicza cecha Johna Huntera i książki Tut Respin Slot?

Tajemnicze respins funkcja Johna Huntera i losowo uruchamia. Symbol się rozszerza, jeśli może stworzyć wygraną i blokuje się, gdy inne rolki odpowiadają. Jeśli symbol znajduje się w pierwszym odniesieniu, inny się rozgrywa.

Czy John Hunter i książka Tut Respin ma bezpłatną funkcję spinów?

Symbol książki w 3 miejscach wywoła 10 darmowych spin. Funkcja tajemnicy jest aktywna przez cały czas.

Czy mogę zagrać w The John Hunter i książkę Tut Respin Slot na telefonie komórkowym?

Możesz cieszyć się John Hunter i książkę Tut Respin na iOS, Android i Windows Mobiles. Wersja mobilna jest dokładnie taka sama jak gra stacjonarna.

Czy muszę pobrać grę na automatach Johna Huntera i książkę Tut Respin?

Nie ma potrzeby pobierania Johna Huntera i książki TUT RESPIN SLOT. Jest dostępny w formacie braku pobrania w naszych ulubionych kasynach online.

To John Hunter i Księga Tut Respin, a dobra gra?

Tak myślimy! John Hunter i The Book of Tut Respin, używają popularnych starożytnych symboli egipskich i ma kilka ekscytujących dodatkowych funkcji, takich jak rozszerzające się symbole i darmowe gry. Wypróbuj to dla siebie i sprawdź, czy się zgadzasz.

, Czy powinienem zagrać w gniazdo Johna Huntera i książki Tut Respin w maksymalnym pakiecie?

Maksymalny udział w John Hunter i książka TUT RESPIN to 100.00, ale możesz grać tylko za 0.10 na spin. To gra o wysokiej zmienności, w której bankroll może zejść w dowolnym momencie.

To John Hunter i Księga Tut Respin Darmowe Gry Online?

Tak to jest. John Hunter i The Book of Tut Respin dołączają do innych w tej samej serii, takich jak John Hunter i Majów, John Hunter i poszukiwanie bogactw Bermudów, oraz John Hunter i Aztec Skarby w najlepszych kasynach.

, Który sprawia, że John Hunter i książka Tut respin automat?

Pragmatyczna gra stoją za Johnem Hunterem i książką Tut Respin. Tworzą także popularne gry, takie jak słodka Bonanza, Book of Golden Sands i Wolf Gold, między innymi.

Kiedy pojawił się John Hunter i książka Tut Respin?

John Hunter i Księga Tut Respin została wydana 3 października 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Blazing Riches
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Carnaval Jackpot
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Vegas
RTP:
92.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Safari Gold Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Shimmering Woods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Quick Hit Black Gold
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Valley of the Gods
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni