Joker Gems graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, przestrzeń, joker

Recenzja automatów online Joker

Slot Joker Gems autorstwa Elk Studios zabiera graczy w poszukiwaniu najlepszych szczelin w kosmos i zapewnia układ 5x5. Oszałamiający projekt o wysokiej rozdzielczości jest oryginalny i przyciągający wzrok. Gra ma 20 dostępnych linii płacowych i oferuje nagrody w postaci opłacania klastra. Otrzymasz respin za każdą udaną wygraną klaster. Te opłacanie klastrów pozwalają odblokować wybór stałych jackpotów. Masz szansę wygrać jackpot 10 000, 20 000 lub 50 000. Te jackpoty będą wywoływać w dowolnym momencie gry bez ograniczeń do liczby razy wygrać. Gra zawiera również unikalną funkcję lekkiego ścigającego, która spowoduje dodatkowe refinary. Ta innowacyjna gra oferuje szybką akcję w połączeniu z podstawowymi, ale interesującymi funkcjami.

Jak grać w gemie Joker online

Gra zoptymalizowana na urządzeniach mobilnych jest jednym z oferowanych korzyści z automatów Joker Gems. Możesz uzyskać dostęp do gry z dowolnego urządzenia, takiego jak komputer stacjonarny, tablet i urządzenia mobilne. Dla graczy mobilnych gra jest dostępna na wszystkich urządzeniach, w tym na urządzeniach z systemem iOS i Android. Podróż na krawędź kosmosu i odkryj przezroczystą sieć 5x5. Znajdziesz menu znajdujące się w lewym górnym rogu, które zapewni Ci dostęp do wypłaty. Użyj ikony monet w dolnej lewej, aby wybrać zakład i rozpocząć grę. Możesz się obrócić od zaledwie 0.20 monet do 100 monet przy maksymalnym zakład. Kwota, którą zakładasz, określi poziom jackpota, na który się kwalifikujesz. Zarabiasz od 10 000 do 50 000 monet. Kontrole "Start" i "Auto Play" znajdują się po prawej stronie siatki.

Funkcje i bonusy Joker Gems

Można znaleźć gniazdo Joker klejnot na szczycie automatów online. Najważniejszym punktem gry jest różnorodność unikalnych funkcji bonusowych. Ta gra przynosi ci coś innego i ekscytujące z potencjałem odblokowania do 50 000 monet. 3 lub więcej pasujących symboli spowoduje wynagrodzenie klastra. Płacie klastra mogą zawierać do 5 dopasowanych symboli i jednocześnie nagradza Cię respondą. Tworzą się poziomo przez siatkę 5x5. Będziesz cieszyć się wyborem 3 stałych losowych jackpotów. Twój rozmiar zakładu określa, czy kwalifikujesz się do jackpota monety 10 000, 20 000, czy 50 000. Funkcja Light Chaser zapewnia kolejną okazję do respina i losowego wynagrodzenia klastra. Ta ekscytująca funkcja wywoła lekki ściganie, aby unosić się nad siecią i oświetlić wygraną w klastrze o wysokiej wartości. Joker klejnoty da ci przyspieszenie serii respins zamiast oferować tradycyjną funkcję darmowego spinu. Symbole obejmują olśniewające klejnoty, które płacą do 200 -krotnie twoje udziały, a także bary i 7, które oferują do 1000 x Twój pakiet. Wielokolorowy Joker to najlepiej płacący symbol. Oferuje wypłaty od 30x do 1400 razy w twoim pakiecie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Joker klejnoty maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Średnio gracze wygrywają około 700 -krotnie swój udział w grze Joker Gems. Istnieje potencjał, aby zarobić do 1400 -krotnie swój udział w grze podstawowej. RTP to 96.30% w tej grze średniej do wysokiej zmienności. Gra oferuje 3 różne jackpoty, w tym 10 000, 20 000 i 50 000 monety jackpot. Możesz uruchomić każdy jackpot losowo podczas gry. Kwota, którą można wygrać. Funkcja Pay Cluster to unikalna funkcja, która umożliwia gromadzenie spójnej serii wypłat.

Joker Gems Verdict i podobne automaty online

Elk Studios zapewnia nam wysokiej jakości grę z niezwykłymi, ale ekscytującymi funkcjami. Joker Gems jest naturalny dla graczy w najlepszych kasynach online. Jest to gra średnia i wariancji, która czyni ją popularnym wyborem wśród wielu wysokich rolek. Galaktyczna nagroda do 50 000 monet jest do zdobycia, gdy postawisz do 100 monet na spin. Unikalne funkcje obejmują Pays Cluster i Funkcja Light Chaser.

Pamiętaj, aby sprawdzić więcej gniazd Elk Studios w dowolnym z naszych najlepszych kasyn online. Jeśli jesteś wysokim rolkiem, pokochasz hit IT Big Slot. Gra zawiera różne dzikie funkcje, takie jak zablokowane dzikie i ułożone dzikie, a jednocześnie oferuje do 2500 -krotnie swój udział. Znajdziesz klejnoty i gry Joker, takie jak Hit It Big w dowolnej z naszych wybranych stron.

Powiązani partnerzy kasyna

Phoenix Forge
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Border
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Maid O'Money
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Wild
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Divine Diamonds
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Balloonies
RTP:
92.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
88 Frenzy Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bonus Bunnies
RTP:
96.14%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Greedy Goblins
RTP:
97.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki