Joker Hot Reels graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.51%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, Joker

Joker Hot Reels Darmowe Gry Online Recenzja

Podobnie jak wiele gier o tematyce owoców i joker, automat do gołębi Hot Rolet Playtech używa prostej grafiki i ma stosunkowo podstawową rozgrywkę. Siatka symboli 5x3 znajduje się przed płomieniami, pomagając wyjaśnić gorący tytuł. Inne symbole owoców to arbuzy i pomarańcze, a czerwony 7 wypłaca najważniejsze nagrody. Wesoły Joker to kolejny cenny symbol, wypłacający to samo co Red 7, a także działając jak inni, jeśli może ukończyć kombinacje.

Joker jest również kluczem do głównej funkcji bonusowej, gdy ląduje na kołowrotkach, powodując obracanie się innych bębnów, gdy pozostaje na miejscu. Wygrywasz, dopasowując symbole w dowolnej z 5 linii płacowych, zaczynając od obu stron. Wysoka zmienność oznacza, że możesz zobaczyć stosunkowo długie szczeliny między zwycięstwami, ale nagrody mają wysoką wartość, aby to nadrobić.

Jak grać w gniazdo Joker Hot Reels

Dzięki bardzo szerokiej gamie zakładów jest to gra, która pasuje do wszystkich graczy w najlepszych kasynach online. Przypadkowi gracze mogą postawić zaledwie 0.05 na spin, a wysokie rolki mogą przejść do 500.00. Na najwyższych stawkach zwycięstwa mogą osiągnąć 3 000 000.00.

Łatwe w użyciu plus i minus zakładki zmieniają stawki i wyposażone są w opcje automatycznej i turbo, dzięki czemu możesz trochę dostosować rozgrywkę. Paytable, otwarty kliknięciem przycisku "I" po lewej stronie sterowania, wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu.

Najniższa wartość wiśnie płacą do 30 -krotnie zakład, podczas gdy najcenniejsze 7s i Joker płacą 1500x. Jeśli wylądujesz na 5 kombinacji 5 na wszystkich bębnach, wygrana płaci jednocześnie w tym samym czasie, za nagrody do 3000 razy! Możesz odtwarzać gniazdo Joker Hot Reels na komputerach lub telefony komórkowej bez konieczności kompromisu na temat wyglądu, opcji zakładu lub funkcji.

Respins amp; Inne Joker Hot Reels Funkcje automatów

Podobnie jak grafika i rozgrywka, dodatkowe funkcje gry Joker Hot Reels są dość proste, ale bardzo skuteczne. Jeśli Joker Wild Symbol ląduje na jednym z 3 środkowych kołowrotków, zamyka się na miejscu, gdy pozostałe odpowiadają 3 razy. Wszelkie dalsze stosy żartober. To daje 3 kolejne szanse na zebranie zwycięstw bez konieczności podlegania jakichkolwiek własnych pieniędzy.

Istnieją 2 progresywne jackpoty, które powoli budują wartość, gdy niewielki procent wszystkich stawek jest odłożony na bok. Mini i Grand Jackpots otrzymują zapłatę losowo, więc twój następny spin mógł zobaczyć albo nagrody dodane do twojego bankrolla.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Nasze żart Hot Reels Maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Wielki progresywny jackpot może osiągnąć dziesiątki tysięcy. W głównej grze wygrana w wysokości 6000 razy w twoim pakiecie z pełnych rolek jokerów lub 7s jest najwyższą dostępną nagrodą. Wysoka zmienność daje Jokerowi gorące rolki, ale nie oczekuj wygranej co kilka spinów.

Średni powrót do procentu graczy to 95.51%, ale obejmuje to progresywną nagrodę, aw normalnych spinach prawdopodobnie będzie trochę mniejsza niż ta.

Nasz Joker Hot Reels Gra werdykt

To klasyczny przykład oldschoolowych maszyn owocowych, które od wielu lat można znaleźć w barach i arkadach, z przewagą, którą można grać online bez wychodzenia z domu. Jasna grafika to właśnie to, co lubimy widzieć z tego typu gry w automaty i proste, ale satysfakcjonujące funkcje podnoszą to na bieżąco.

Jeśli wolisz bardziej nowoczesną grafikę, zagraj w ciemnym Joker, unosi się szczelinę z Yggdrasil, gdzie demoniczna tajemnica Clown Awards wygrywa maksymalnie 6000 monet. Dołącz do Jokers, gdy grasz w te i wiele innych miejsc na nasze najlepiej rankingowe kasyna.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jewel of the Arts
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot to Burn Extreme
RTP:
96.65%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Adventures of Doubloon Island
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ooh Aah Dracula
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki