Joker King graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
625 000 $.00
Motyw:
Owoce, Joker

Recenzja automatu online Joker King

Symbole owoców, gwiazdy i 7 są jednym z klasycznych symboli slotu online Jokera Kinga. Pochodzi z pragmatycznej gry i wykorzystuje wysokiej jakości grafikę, aby wycisnąć każdy styl z tych klasycznych obrazów. Ta 6-orowa, 25-linowa gra działa na komputerach i telefony komórkowe za pomocą systemów iOS, Android i Windows.

Podczas gdy symbole są tradycyjne, cechy są najnowocześniejsze. Dziki Joker przekształca innych w dodatkowe dzikie symbole, a korona mnoża wygrywa do 25x. Istnieje również bezpłatna funkcja spinów, w której całkowite wygrane mogą osiągnąć 5000 razy Twój zakład lub 625 000.00 na najwyższych stawkach. Joker King to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.5%, a możesz dołączyć do uśmiechniętego Jokera w najlepszych pragmatycznych miejscach zabaw.

Jak zagrać w grę Joker King Slots

Szczegółowe symbole owoców, klasyczne ikony barów i symbole gwiazd pojawiają się w złotej ramie, pomijane przez lekko maniakalną animowaną postać Jokera. Jeśli jesteś przyzwyczajony do gier o tematyce owocowej z podstawową grafiką, spójrz ponownie, ponieważ używane tutaj obrazy są bardzo realistyczne i pomóż Jokerowi Kingowi wyróżnić się na tle wielu innych.

Kliknij zakładki plus i minus po obu stronach głównego spinu, a można wybrać stawki od 0.25 do 125.00 na spin. Łatwo jest zacząć, a nawet nowicjusze uznają, że kontrole będą przyjazne dla użytkownika. Gniazdo Joker King jest wyposażone w tryby automatycznej i turbo, a także przydatną wypłatę, do której uzyskasz dostęp za pomocą przycisku "I".

To pokazuje, ile wygrasz na najlepszych miejscach online, dopasowując 3 lub więcej symboli w dowolnej z 25 linii wypłat, a gwiazda i Joker warte do 5x zakładu.

Darmowe obroty i inne funkcje Jokera Kinga

Joker jest także dzikim symbolem, robiąc to, co dziczy najlepiej, i stojąc dla innych, jeśli może zakończyć wygraną. Przekształca także wszystkie przykłady losowego symbolu na rolkach w więcej dzikich, co znacznie bardziej prawdopodobne, że zebrasz kilka zwycięstw.

Uważaj na symbol rozproszenia Złotej Korony w dowolnych miejscach. Jeśli wylądujesz na zwycięskim obrotu, losowo zwiększa wypłatę o 2x, 3x, 5x, a nawet 25x. Jeszcze lepsze jest to, że więcej niż jedna korona na spinu będzie łączyć mnożniki.

Korony odblokowują również rundę bonusową Joker King Free Spins. Dowolne symbole rozproszenia 3, 4, 5 lub 6 przyznają 8, 10, 15 lub 20 darmowych spinów w tej kolejności. Co najmniej 1 dziki joker wyląduje w każdym darmowym spinu, wywołując funkcję transformacji symboli, podczas gdy każda 3 lub więcej koron rozproszenia zaprojektuje gry bonusowe.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, zmienność i średnie zwroty z slotu Jokera Kinga

Całkowite zwycięstwa podczas wolnych spin. Możesz także trafić w ten cel dzięki idealnej kombinacji mnożników rozproszonych łączących ich wartości.

Joker King to bardzo niestabilne miejsce, więc pamiętaj, aby umieścić stawki na poziomie, który może wytrzymać kilka przegranych spinów z rzędu. Średnie nagrody mogą być wyjątkowo hojne w celu zrekompensowania, a ogólnie maszyna do gniazda Jokera King ma powrót do procentowy procent 96.5%.

Nasz wyrok Joker King Slots

Podczas gdy sam Joker jest trochę dziko wyglądający, wydaje się wystarczająco przyjazny i nadzoruje wybitną grę o tematyce owocowej z Pragmatic Play. Szczegółowe symbole i ładna ścieżka dźwiękowa pomagają grać i dobrze brzmiał na każdym urządzenia.

Transformacje symboli z każdego wyglądu Jokera i mnożników wygranych za każdym razem, gdy korona pojawia się w zwycięskim obrotu, są innowacyjnymi funkcjami, które mogą skutkować dużymi wygranymi wygranymi. Rundy wolnych obrotów mogą prowadzić do dalszych wygranych bez ryzyka.

Dołącz do Happy Harlequin, gdy grasz w slot Joker King w najlepszych kasynach online, gdzie znajdziesz największe i najlepsze bonusy powitalne.

Czy mogę zagrać w gniazdo Joker King na telefonie komórkowym?

Tak, możesz! Maszyna gniazda Joker King jest zoptymalizowana na iOS, Android i Windows Mobiles. Możesz odtwarzać wersję mobilną na smartfonie lub tablecie bez konieczności kompromisu w stylu, funkcjach, opcjach sterowania lub potencjału zwycięskiego.

Ile linii wypłat ma slot Joker King?

To jest gra 25-linowa. Oznacza to, że masz 25 różnych sposobów ustawiania symboli na rolkach z lewej strony. Zwycięskie kombinacje powstają, gdy co najmniej 3 przykłady tego samego typu lądu na linii płac na podłączonych rolkach, zaczynając od lewej.

Jakie jest najlepsze kasyno online, w którym mogę zagrać w automat Joker King?

Spójrz na nasz przewodnik po najlepszych pragmatycznych kasynach online. Witryny te zawierają gniazdo Joker King wraz z resztą ich niezwykle popularnej gamy automatów, gier karcianych, gier stołowych i innych.

Czy muszę pobrać grę Joker King Slots?

Nie ma potrzeby pobierania automatu Joker King, aby go odtworzyć. Możesz uzyskać dostęp do gry za pośrednictwem przeglądarki, na komputerze lub telefonie komórkowym. Jest zaprojektowany do płynnej i niezawodnej pracy, nawet jeśli połączenie internetowe lub mobilne nie jest świetne.

Jakie funkcje ma automat Joker King?

Gniazdo Joker King jest wypełnione dodatkowymi funkcjami. Należą do nich dziki symbol, który działa jak inne, a także przekształca innych w więcej dzikich, wolnych spinów i cennego symbolu rozproszenia. Może to mnożyć wygrywa do 25x, a kilka mnożników połączy.

Ile mogę wygrać grając w slot Joker King?

Wygrane mogą osiągnąć 5000 razy swój całkowity zakład. Jeśli grasz z maksymalnym pakietem 125.00 W spinu wyzwalającym możesz wygrać 625 000.00. Jest to możliwe z mnożników rozproszonych łączących się ze sobą lub w trakcie bonusowej rundy wolnych spinów.

Jaki jest maksymalny zakład w grze Joker King Slots?

Możesz grać do 125.00 na spin do gry Joker King Slots. Minimalny udział to 0.25 I istnieje wiele opcji pomiędzy. Oznacza to, że bez względu na twój bankroll z pewnością będzie pasujący poziom zakładów.

Jaki jest dziki symbol miejsca online Jokera Kinga?

Postać Jokera jest dzikim symbolem. Jest w stanie działać jak inni, jeśli jest we właściwej pozycji, aby ukończyć zwycięską sekwencję lub rozszerzyć bieg dopasowanych symboli dalej na 6 rolek automatu Joker King Online.

Jakie gry online są podobne do slotu Jokera Kinga?

Podobne postacie pojawiają się w wielu grach online. Niektóre z najpopularniejszych obejmują straż joker z Play’n Go, gdzie Respins daje ci drugi strzał w zwycięstwie, oraz Joker Pro autorstwa Netent, gdzie znajdziesz Sticky Wilds, Respins i ekscytują.

Kiedy wydano slot Joker King?

Pragmatyczna gra wprowadziła grę Joker King Slots w witrynach komputerowych i mobilnych kasyna 18 lutego 2021.
Diamond 7
RTP:
95.66%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Legend of Big Foot
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joyful Joker Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Medusa Megaways
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Coyote Moon
RTP:
93.75%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Toro 7s
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Rally
RTP:
96.71%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Immortal Romance
RTP:
96.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni