Joyful Joker Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
460 000 $.00
Motyw:
Bary i dzwonki, Joker

Radosful Joker Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

Poznaj wesoły błazen na 6 rolkach i do 117 649 zwycięskich sposobów w radosnym megawaysie Joker online. Jest to praca mikrogamowania i ich partnera, All41 Studios, a można grać w tę kolorową grę na komputerach PCS, Android, iOS lub Windows.

Symbole owocowe, złote dzwonki, bary i czerwone 7. Mechanizm toczącego kołowrotki może stworzyć kilka zwycięstw, jeden po drugim, a losowe mnożniki mogą zwiększyć wygrane o 10x lub więcej. Wywołaj funkcję bezpłatnych spinów i coraz większe mnożniki mogą pomóc w osiągnięciu ogromnej maksymalnej wypłaty w wysokości 23 000 razy w całkowitym zakładach lub 460 000.00, jeśli zagrasz w nim maksymalny udział.

Joyful Joker Megaways to bardzo niestabilna maszyna do automatów, ze średnim procentem zwrotu 96.25%. Z pewnością dołącza do szeregów najbardziej ekscytujących gier automatycznych.

Jak grać w radosne megaways Joker

Tradycyjne symbole owoców i nieco podstawowa grafika kontrastują z ekscytującą rozgrywką i dodatkowymi funkcjami. Pojawiają się wiśnie, winogrona i szczęśliwe złote podkowy. Siódmy kołowrotek obraca się poziomo nad 6 głównymi rolkami, a koło fortuny znajduje się po lewej stronie gry. Styl retro jest taki sam na komputerach stacjonarnych i mobilnych wersji Gry Radosful Joker Megaways, w którą możesz grać w najlepszych kasynach online.

Niezależnie od poziomu doświadczenia w granie w automaty online, opanujesz kontrolę w mgnieniu oka. Kliknij stos monet na panelu, aby ujawnić opcje zakładów, które wychodzą od 0.20 do 20.00 na spin. Wydaje się to niskie, ale to normalne w przypadku megawysu z tak wysoką maksymalną wygraną.

Stuknij 2 okrągłe linie, aby wyzwolić funkcję automatycznych obrotów i naciśnij przycisk, który wygląda jak siatka kropek, aby odsłonić wypłatę. Ma to szczegółowe informacje na temat działania systemu megaways, z losową liczbą symboli umieszczonych na każdej kołowrotku, aby dać inną liczbę zwycięskich sposobów w każdym obrotu. Wymienia również, ile wygrasz z każdego symbolu, gdy dopasowujesz je na sąsiednich bębnach z lewej, a Red 7 płaci najwięcej, przy do 50 -krotnie twoje zakłady.

Bezpłatne obroty i inne dodatkowe funkcje Radosful Joker Megaways Machine

System toczących się kołowrotków wyzwala każdą wygraną, usuwając zwycięskie symbole i pozostawiając przestrzenie dla powyższych. Jeśli to tworzy nowe wygrane, dostajesz dalsze rzuty, a to może trwać bez maksymalnego limitu. Dziki diament pomaga, zastępując innych, jeśli wyląduje we właściwym miejscu na obracającej się w poziomie.

Funkcja spinu Jokera wywołuje losowo i aktywuje koło fortuny po lewej stronie gry. Obraca się raz i przyznaje mnożnik 2x, 3x, 5x lub 10x do całkowitej wygranej z dowolnego spinu, i wzrasta o 1x dla każdego dalszego rolki w serii. Resetuje się na końcu rolki.

Uśmiechając się emblemat Joker jest symbolem rozproszenia, a dostajesz 10 darmowych spin. Darmowe gry zaczynają się od mnożnika 2x i dla każdego rzutu wzrasta o 1x. Ten mnożnik nie resetuje się, więc możesz wylądować ogromne wypłaty w tej rundzie, szczególnie jeśli uda ci się rozszerzyć funkcję. Dostajesz 3 kolejne spiny z 3 symboli rozproszenia Jokera i 4 kolejne, jeśli pojawi się w 4 miejscach na górnej kołowrotku.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Megaways
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Radosful Joker Megaways Slot Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Ogromna potencjalna maksymalna wygrana na 23 000 razy Twój całkowity zakład stanowi imponujące 460 000.00 na najwyższym pakiecie. Uważaj na wysoką zmienność, ponieważ prowadzi ona do rzadszych wypłat, chociaż także wyższe wartości nagrody. Średni powrót do graczy procentowych maszyny do gniazda Jokera Megaways wynosi 96.25%.

Nasz werdykt na temat radosnej maszyny do automatów Joker Megaways

Mieszanka symboli w stylu retro i ekscytującej rozgrywki jest niezwykła, ale bardzo skuteczna. Rolling Role w każdej wygranej, może zwiększyć bankroll, ale mnożniki Jokera spins są losowo przyznawane, więc nie skorzystasz z nich za każdym razem.

Jednak po uruchomieniu darmowych gier i coraz większym mnożnikiem staje się aktywne, niektóre świetne wypłaty mogą być twoje. Sprawdź radość z megaways Joker Megaways w najlepszych witrynach mikrogamji już dziś.

Czy mogę zagrać w radosne megaways Joker na telefonie komórkowym?

Tak, możesz. Radosny automat do gniazda Joker Megaways działa na smartfonach z systemem Android i Windows i komputerom tabletowym, iPhone'om i iPadom. Nie ma różnicy w rozgrywce ani funkcjach między wersjami komputerowymi i mobilnymi, co czyni ją popularną wobec graczy w podróży.

Jaka jest maksymalna wygrana z radosnego megaways Joker Online?

Możesz wygrać ogromne 460 000.00 granie w radosne megaways Joker w maksymalnym stawce 20.00 na spin. To 23 000 razy więcej zakładu, co jest więcej niż większość gier, chociaż trafienie w ten cel wyraźnie nie będzie łatwe.

To radosny automat megaways Joker dostępny w najlepszych kasynach online?

Wybraliśmy najlepsze kasyna online, które zawierają radosny automat do gniazda Jokera. Witryny te przenoszą cały zakres mikrogamji, a także gry innych najwyżej ocenianych programistów.

Co robi koło mnożnika w radosnym maszynie do gniazda Jokera?

Koło mnożnika z boku radosnych megaways Joker Megaways Rolows w losowo w grach w podstawowych grach. Zastosowuje mnożnik do 10x przy początkowej wygranej, a jeśli otrzymasz więcej wygranych w serii rolkowych, mnożnik wzrasta o 1x w każdym.

Czy istnieje bezpłatna funkcja spinów w radosnym automatem Joker Megaways?

Dowolne 4 symbole Jokera przyznają 10 bezpłatnych obrotów rolki. Dostajesz 2 kolejne obroty dla każdego dodatkowego lądowania Jokera w spinu wyzwalającym. W tej rundzie mnożnik wygranej zaczyna się od 2x i wzrasta o 1x dla każdej rolki rolki, bez żadnego górnego limitu.

Jakie symbole zawierają w grze Radosne Joker Megaways?

Radosne megaways Joker Megaways używa klasycznych emblematów maszyn owocowych, w tym winogron, wiśni, złotych dzwonów, barów i czerwonych 7. Grafika jest prosta, ale jasna, a bonusowe symbole obejmują dziki diament, który może działać jak inne, a także sam Joker, który wyzwala Fear Free Spins Bonus.

Czy są jakieś gry podobne do radości Jokera Megaways?

Symbole owoców i żartober. Gry o podobnym stylu do radosnych megawysów Joker to maszyna do gry w joker, Play'n Go. Tym razem symbole pojawiają się tylko na 3 rolkach i są wyposażone w dodatkowe funkcje, takie jak respins i miernik mnożnika, który może zwiększyć wypłaty do 10x.

Czy radosne megaways joker groję groję fair?

Tak. Wszystkie automaty do mikrogamji, w tym Joyfful Joker Megaways, są niezależnie certyfikowane jako uczciwe. Możesz grać w ich zakresie, wiedząc, że wyniki spinów pochodzą z testowanego i niezawodnego oprogramowania generatora liczb losowych.

Który deweloper stoi za radosną grą w megaways Joker?

Radosful Joker Megaways Darmowe Gry Online to współpraca między ogromną firmą mikrogamingową i mniejszymi, niezależnymi studiami All41. Współpracując, mogą wprowadzić więcej gier najwyższej jakości do kasyn online działających na platformie mikrogamingu, takich jak te, które tutaj przedstawiono.

Kiedy wydano radosny slot Joker?

Radosna maszyna do gniazda Jokera MEGAWAYS została uruchomiona 18 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Who Wants To Be A Millionaire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ogre Empire
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pizza Prize
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Superman II
RTP:
95.03%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Beast Mode
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rage of the Seas
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crazy Mix
RTP:
96.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Shoppe
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cosmic Cash
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bang Bang
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki