Judge Dredd graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Komiksy, akcja/przygoda, sport

Sędzia Dredd Darmowe Gry Online Recenzja

Sędzia Dredd może istnieć, aby uniemożliwić rabusie Mega-City One przed ucieczką z dużym zaciągnięciem, ale w tym science science fiction z NextGen jego cały arsenal jest poświęcony pomaganiu graczom w wygraniu dużych. Przy średnim powrocie do procentu gracza wynoszącego ponad 95%, jasne jest, że upewnia się, że sprawiedliwość jest doręczona.

O Internecie sędziego Dredd online

Sędzia Dredd to pięciobrowe, 25-płatkowe gniazdo wideo science fiction, z maksymalnym jackpotem 2500 monet. Odważny i ponury styl tej doskonałej gry jest wierny oryginalnej komiksowi, z ciężką ścieżką dźwiękową z lat 80., bogatą w dystopijne efekty dźwiękowe, dźwięki syntezatorowe i zawalanie gitarowych riffów. Symbole składają się ze standardowych symboli kart (10, J, Q, K, A) i wysoko płacących symboli, takich jak broń Dredda, odznaki i sam sędzia Dredd. Wizerunek rozległego mega-miasta za kołowrotkami jest tak imponujący, jak przychodzi każde tło. Gotham City jesz swoje serce.

Funkcje, specjały i symbole

Gracze mogą zdecydować się na postawienie między 0 £.01 - 2 £ za linię w grze (0 £.25 - 50 £ za spin); W zwykłej grze możesz wylądować tylko dzikie symbole na trzeciej kołowrotku. Dzikie symbole pomagają zapewnić, że linie wygrywają swobodnie, stojąc do standardowych symboli, kończąc zwycięski skład, który inaczej by się nie liczył. Niesamowita funkcja Super Bet umożliwia załadowanie pistoletu prawodawcy Dredda, skutecznie kupując opcję lądowania dzikich na bębnach dwóch, trzech i czterech (0 £.35 - 70 £ za spin) lub na rolkach od jednego do pięciu (0 £.50 - 100 £ za spin). Każdy krok w górę również zwiększa liczbę powrót do gry, więc warto stać na dodatkową liczbę.

Oprócz dzikiej mechaniki występuje rozproszenie w postaci odznaki DREDD. Lądowanie trzech lub więcej z tych symboli w dowolnym miejscu na kołowrotkach od jednego do pięciu daje dziesięć darmowych spinów, ponownie z dodatkową dziką akcją. Istnieje również mnożnik, który podwaja każdą wygraną, która wyląduje podczas wolnych obrotów. Co najważniejsze, znów lądowanie trzech odznak odniesie wolne spiny, więc możesz wirować przez chwilę. To takie dodatki, które naprawdę podnoszą te wygrane.

Inne specjalne funkcje obejmują premię I AM The Law, która nic nie wymaga - może losowo pojawić się po każdym płatnym spinu. Jeśli zostanie aktywowany, pojawi się sędzia Dredd, a odtwarzacz przyznaje losową nagrodę pieniężną. Dla graczy, którzy mają na celu pozwolenie na jazdę na szczęście, funkcja hazardu pozwala na postawienie wygranych na przełom. Wybierz kolor poprawnie, aby podwoić swoje pieniądze lub wybierz odpowiedni garnitur, aby je czterokrotnie.

Przy tak wielu niesamowitych funkcjach, aby zwiększyć wygrane, nie jest zaskoczeniem, że Sędzia Dredd Slot online to taka ukochana gra. Więc wyjdź i zdobądź wszystkie nagrody, na które zasługujesz!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Safari Sam 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Ronnie O'Sullivan Sporting Legends
RTP:
93.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vegas Night Life
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Boat Bonanza
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Power of Thor Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Brazilia
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni