Jungle Gorilla graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
280 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla, safari

Recenzja automatów online goryli dżungli

Jak wprowadzono, dżungla goryla to automat online, który zabiera cię do lasu deszczowego, gdzie będziesz otoczony zwierzętami, animowanymi motylami i spadającymi liśćmi bluszczu. Deweloper naprawdę sprawił, że automat wyglądał na wizualnie atrakcyjnie, z ścieżką dźwiękową, która odzwierciedla naturalne dźwięki dżungli.

Jeśli chodzi o rozgrywkę, obraca się wokół jednej istotnej funkcji. Za pomocą rozproszenia i dzikiego oraz rosnących mnożników, jeśli grasz w goryla dżungli za prawdziwe pieniądze, może zająć wygrane do 2800 razy więcej. Mimo że podczas rozgrywki występuje widoczny brak darmowych obrotów, nie poczujesz różnicy, jeśli chodzi o potencjał wypłaty, ponieważ miejsce jest bardzo satysfakcjonujące.

Jak grać w goryle dżungli online?

Podobnie jak większość automatów Pragmatic Play, Jungle Gorilla jest dość prosta i prosta, aby zacząć. Ma podstawowe opcje konfiguracji jak we wszystkich innych tytułach, i zauważysz, że w chwili załadowania gry za pomocą dowolnego komputera stacjonarnego lub urządzenia mobilnego działającego na systemie operacyjnym Android lub iOS iOS.

Czaszki są ustawione na środku ekranu, a pod nimi zobaczysz przezroczysty wyświetlacz. Po lewej stronie zobaczysz ikonę trzech barów, w której znajdują się ustawienia systemowe. Poniżej zobaczysz ikonę głośnika, w której możesz dostosować dźwięki gry. Obok nich zobaczysz przycisk "ja", a tutaj możesz uzyskać więcej informacji o zasadach gry i wypłatach. Zobaczysz, że goryl jest najlepiej płatnym symbolem, co daje 45x wypłatę palika. Następnie następuje tygrys, słonia, papuga i jaszczurka, zapewniając wypłatę odpowiednio od 35x do 20x. Karta gry Royals od A do J to najniższe płatne symbole, dając 17.5x do 10x stolika najlepszych kombinacji. Dziki jest jednak najlepiej płatnym symbolem, co daje 125x stawka dla kombinacji 5-z.

Wreszcie, na prawej części ekranu, poniżej kołowrotków, znajdziesz przycisk Spin, z - i + z każdej strony, gdzie możesz dostosować poziom zakładu. Możesz zagrać od 1 do 10 monet o wartości od 0.01 do 0.50, co oznacza dla 20 stałych linii wypłat, całkowity zakład może wynosić od 0.20 do 100 punktów w najlepszych kasynach online. Pod przyciskiem spinu znajduje się przycisk automatycznego doopermowania, w którym można włożyć do 100 autospinów.

Funkcje i bonusy goryla dżungli

Mimo że bezpłatne spiny są jedną z najbardziej ekscytujących gier bonusowych znalezionych w automatach, Jungle Gorilla go nie ma, ale jest to gra, która może dostarczyć 2800 -krotnie wypłatę palika nawet bez niego. Jeśli szukasz bezpłatnych obrotów i rund bonusowych, znajdziesz mnóstwo, jeśli sprawdzisz Street Racer przez tego samego dostawcy.

W grze podstawowej skorzystasz z wyglądu Wild, który zastąpi wszystkich symboli, aby rozproszyć w tworzeniu zwycięskich kombinacji. Pojawia się na wszystkich rolkach i może samodzielnie tworzyć zwycięskie kombinacje, dając 125x udział w najlepszej kombinacji.

Teraz, powyżej każdego kołowrotka, zobaczysz wartość mnożnika 1x. Kiedy zobaczysz, że rozproszenie pojawia się na kołowrotku, mnożnik tego kołowrotka wzrasta o 1x za każdym razem. Może zwiększyć maksymalnie 5x. Kiedy Wild jest częścią wygranej, która wydarzyła się na tej kołowrotku, ten mnożnik jest dodawany do dziki. Całkowita wygrana każdej dzikiej kombinacji jest następnie mnożona przez produkt wszystkich mnożników obecnych na rolkach. Jeśli zmienisz zakład, mnożnik zresetuje się jednak do 1x,. Zostanie również zresetowany po przyznaniu wygranej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Jungle Gorilla Maksimum Win, RTP i zmienność

Slot oferuje wygrane w linii maksymalnie 500 -krotne stawki, ale ogólny potencjał wypłaty, który możesz zbierać, grając w nim 2800x, jak wspomniano kilka razy. Jeśli zagrasz w grę dla max zakłady 100 punktów, oznacza to, że możesz zdobyć więcej niż przyzwoitą wypłatę 280 000 punktów.

Sądząc po swojej średniej zmienności i niesamowitym RTP 96.57%, granie w goryla Jungle za prawdziwe pieniądze byłaby mądrym pomysłem. Slot może dostarczyć niesamowite wypłaty i wygrane, takie jak 250x pakuację znikąd, jeśli otrzymasz odpowiednie kombinacje z odpowiednim mnożnikiem obecnym na rolkach, więc zdecydowanie warto spróbować.

Werdykt goryla dżungli i podobne automaty online

Wybór gry z premierą goryla dżungli byłaby idealną decyzją, jaką może podjąć każdy niski lub średni rynek. Jest to atrakcyjne wizualnie gniazdo o tematyce dżungli, które wygląda podobnie do epickiego dżungli Netent, który został dobrze zaprojektowany i oferuje przyzwoite wypłaty za maksymalny zakład 100 punktów. Jeśli chcesz to sprawdzić sam, możesz dołączyć do jednej z naszych zalecanych najlepszych serwisów internetowych i spróbować. Ponieważ wypłaty w wysokości do 2800 razy udział może być twoja, gra za prawdziwe pieniądze byłaby inteligentnym wyborem.

Powiązani partnerzy kasyna

The Angler
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
TNT Tumble
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Amazing Link Riches
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
At The Movies
RTP:
94.75%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Aztec Blaze
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Secret of Dead
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arising Phoenix
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni