Jungle Jim El Dorado graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
92 000 $.00
Motyw:
Dżungla, Aztek, akcja/przygoda

Recenzja automatu online Jungle Jim El Dorado

Zasilane przez światowej sławy programistę gier, Microgmaing, Jungle Jim El Dorado Gra w grę wbijają gry w gniazdo do świata bezpłatnych spinów o tematyce Aztec. Grafika 3D wykonuje niesamowitą robotę, zabierając graczy ze swojego obecnego życia do świata niekończącej się przygody z zawsze ekscytującą dżungli Jim.

Gra zawiera 5 bębnów, 25 linii płacowych i jest pełna bezpłatnych możliwości spinowych, a także bonusy multiplantów, czekając na zdobycie ogromnej nagrody. Ta przygoda z automatem z pewnością narysuje miłośnicy automatów i przygody, ponieważ za każdym razem spędzony z dżungli Jim z pewnością będzie wybuchu, zwłaszcza jeden spędzony na poszukiwaniu legendarnego El Dorado.

O Jungle Jim El Dorado Online Game

Niezliczeni odkrywcy w ciągu ostatnich kilku stuleci poświęcili swoje życie w poszukiwaniu legendarnego miasta El Dorado, uważanego za miasto gdzieś w Ameryce Południowej całkowicie wykonane ze złota, ale zagubione w historii bez śladu. Pomimo stuleci bezowocnych badań i niezliczonych życia przegranych, odważna dżung Jim czuje, że on i jego zespół poszukiwaczy przygód (to jestcie.

Jungle Jim sam jest poszukiwaniem emocji, kochającym gadżet odkrywcę przygotowanego do prowadzenia każdego gracza, który cieszył się swoim miejscem do najlepszej nagrody, nie tylko El Dorado, ale nagrody pieniężne, ale nagrody pieniężne. Aby wciągnąć graczy w przygodę, w automatach zawiera symbole o tematyce Azteckiej, w tym topazie, szmaragdy, szafiry, rubiny, flety, berła węża, posągi i skrzynie skarbów zaprojektowane z technologią 3D.

Twój zaufany przewodnik i nieustraszony lider stoi wraz z graczami, którzy wyruszyli w poszukiwaniu tego, czego nie chce się znaleźć, El Dorado. Na szczęście dla graczy, nagrody pieniężne, darmowe obroty i mnożniki czekające na ciebie, o wiele łatwiej jest zdobyć ręce niż prawdziwe El Dorado dzięki niekończącym się funkcjom bonusowym oferowanym w trakcie rozgrywki. Aby dowiedzieć się o rozgrywce, pomyśl o wersji Netent's Veralded Microgaming Zadanie Gonzo Gra gniazda.

Funkcje, specjały i symbole

Jungle Jim El Dorado Funkcja dodatkowaBonusowe efekty funkcji
Rolling BoleW wygranym obrotu symbole przyczyniające się są zastępowane nowymi symbolami.
MnożnikW kolejnych zwycięskich obrotach zaczyna się od 1x i wzrasta do 2x, 3x, 4x i 5x.
Mnożnik 3xWszystkie kolejne zwycięstwa podlegają mnożnikowi 3x, który wzrasta do 6x, 9x, 12x i 15x.
Darmowe obrotyKiedy dostaniesz 3 rozproszenia w dowolnym miejscu na rolkach 1, 2 i 3 jednocześnie, otrzymasz 10 darmowych spinów.

Jungle Jim El Dorado Gra w automatach online jest pełna dodatkowych funkcji gotowych do pomocy i Jungle Jim podczas Epic Adventures. Podobnie jak inne tytuły automatów z mikrogamji, Jungle Jim El DoradoNajbardziej widoczną funkcją jest "Rolling Role". Ta funkcja jest stosowana w całej rozgrywce, niezależnie od innych bonusów. To, co robi, to zastąpić wszystkie symbole nowymi, gdy masz zwycięski obrót, zapewniając większe szanse na wygraną.

Gra jest również wypełniona mnożnikami, w tym "mnożnik" i "mnożnik 3x". Obie dodatkowe funkcje mają na celu zwiększenie wygranych w zależności od liczby kolejnych zwycięskich spinów, które możesz wylądować. Ślad mnożnikowy jest stosowany do kolejnych zwycięstw, zaczynając od 1x i do 2x, 3x, 4x, a nawet 5x. Mnożnik 3x można zastosować do dowolnych kolejnych zwycięstw, zaczynając od 3x i osiągając 15x za pomocą wielokrotności 3.

Kolejna funkcja bonusowa oferowana za pośrednictwem tej najwyższej klasy nagród gier 10 bezpłatnych spin. Ostateczne kołowrotki, 4 i 5, nie są brane pod uwagę w tej promocji. Premia darmowych spinów może być używana z bonusem Rolling Role i multiplant Trail Bonus, ale premia bezpłatnych spinów dramatycznie zmniejsza wartość multiplora szlaku, jeśli wygrana razem wygrana.

Gracze, którzy chcą cieszyć się obrotami Jungle Jim El Dorado mieć szeroki zakres opcji do wyboru, w tym wszystkie najlepsze kasyna online wymienione w powyższej tabeli. Jeśli żadne z tych zaleceń nie odpowiadają Twoim preferencjom, gracze mogą sprawdzić naszą listę wszystkich najlepszych kasyn online, które współpracują z mikrogamingiem. Tam znajdą bogactwo kasyn oferujących ten najwyższy tytuł mikrogamowania, a także inne najlepsze tytuły dewelopera.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu

Powiązani partnerzy kasyna

Ice Ice Yeti
RTP:
96.16%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pinocchio
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Arrival
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Christmas Tree
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vampire Senpai
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushido Ways xNudge
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki