Jurassic Party graj online za darmo

Oprogramowanie:
Other Game
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Tropical Island, dinozaury

Recenzja automatów online jurajska

Danoszerzy tańczące wypełniają miejsce online jurajski z relaksu. Zagraj w tę grę stacjonarną i mobilną w automatach online, a znajdziesz siatkę 7x7 prehistorycznych stworzeń relaksujących się na tropikalnej plaży, a nawet ich jajka dołączyły do zabawy.

To klaster płaci grę z kaskadowymi symbolami, a dziki, które pozostają na miejscu, dopóki nie są częścią wygranej. Możesz cieszyć się darmowymi spinami z wieloma ulepszeniami, takimi jak rozszerzające się symbole, dodatkowe dziki, ulepszenia symboli lub dodatkowe gry. Pomagają ci w kierunku ogromnej maksymalnej wygranej 20 000 razy w tym bardzo niestabilnym szczelinie, w którym średnie zwroty są doskonałe 96.47%.

Impreza jak 65 milionów lat b.C. Podczas gry w grę na imprezę jurajską w najlepszych kasynach online.

Jak grać w automatach do gniazda jurajskiego

Akcja odbywa się na tropikalnej plaży, na której Neon Znak T-Rex znajduje się nad drzwiami do baru. Ogromna siatka symbolowa widzi kilka różnych dinozaurów w czapkach baseballowych, okularach przeciwsłonecznych lub w przypadku tyranozaura, kapelusz kapitana statków. Te wysoko płacone symbole pojawiają się obok jaj dinozaurów o niższej wartości, każde ubrane w podobny sprzęt i gotowe na rave na plaży. Projekt ma dużo humoru, który biorąc pod uwagę temat, nie powinien być zaskoczeniem.

Spójrz na panelu sterowania gier relaks gier jurajskich na komputerze, Android, iOS lub Windows Mobile, gdzie dotkniesz stosu monet, a następnie zakładek plus lub minus, aby wybrać udział z 0 od 0.10 do 50.00 na spin. Opcja Mega BET kosztuje 50% dodatkowe, ale daje dodatkowe funkcje w rundzie darmowych obrotów.

Kliknij 3 linie na elementach sterujących, a otworzysz wypłatę, gdzie otrzymasz pełne informacje na temat funkcji, takich jak bezpłatne spiny z modyfikatorami, oraz pełna lista wartości każdego symbolu jest warte. Party Jurassic to klaster płaci, w której wygrywasz z grup 5 lub więcej pasujących symboli. T-Rex jest królem dinozaurów, ponieważ płaci od 2x do 500x twój udział, w zależności od wielkości zwycięskiej klastry.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda na imprezę jurajską

Dziki symbol kokosowy jest umieszczony w od 2 do 6 miejsc na początku każdego spinu. Nie jest nic warte samodzielnie, ale może działać jak inni, aby ukończyć klaster lub zwiększyć rozmiar zwycięskiej kombinacji. Wilds pozostają na miejscu, aż będą częścią wygranej, a aby ta funkcja była jeszcze lepsza, od czasu do czasu mają losową wartość mnożnika.

Wszystkie symbole w wygranej znikają i powyżej kaskady, podczas gdy nowe symbole pojawiają się na szczycie sieci. Kaskady trwają tak długo, jak tworzą nowe zwycięstwa, więc łatwo jest uzyskać kilka nagród za pomocą jednego zakładu.

Gra bonusowa funkcji kombinacji rozpoczyna się, gdy co najmniej 3 logo jurajskie symbole rozproszone logo logo. Otrzymujesz podstawowe 7 darmowych spinów oraz dodatkowe 1 dla każdego dodatkowego logo w spinu wyzwalającym. Jeśli tylko 2 rozpraszają lądowe, otrzymasz jeden respin z 2 z wymienionych poniżej modyfikatorów.

Zanim zacznie się runda, idziesz do baru koktajlowego, gdzie wybierasz 3 napoje, plus 1 dodatkowe dla każdego dodatkowego rozproszenia, aby ujawnić dowolny z następujących modyfikatorów, które są aktywne w bezpłatnych spinach. Dzięki opcji Mega Bet otrzymasz 1 kolejny wybór modyfikatora. Oto, co możesz znaleźć -

Symbol staje się dziki - wszystkie przykłady losowego symbolu stają się dzikie w każdym spinu.

Rozszerzenie symbolu - losowy symbol, który może zawierać dzikie, pojawi się w rozmiarze 2x2.

Losowe Wilds - od 2 do 6 dzikich jest umieszczane w losowych miejscach w każdej bezpłatnej grze.

Dodatkowe darmowe spiny - dostajesz 2 spiny na czele już przyznanych.

Ulepszenie symbolu - jaja o niższej wartości przekształcają się w wysoko płacone symbole dinozaura w całym.

Dodatkowy wybór - wybierz napój dla dodatkowego modyfikatora.

Jeśli symbol rozproszenia logo gier wyląduje w dowolnej bezpłatnej grze, otrzymasz 1 dodatkowy spin, a jeśli 2 pojawi się jednocześnie, otrzymasz 2 spiny, a także wybrać kolejny modyfikator.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Kolosalne symbole
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą ilością modyfikatorów i wystarczająco długiej serii kaskad, możesz wygrać maksymalnie 20 000 razy swój całkowity zakład, co jest ładnym 1500 000.00 na najwyższym mega stawce BET wynoszącej 75.00.

Jest to gra o wysokiej zmienności, w której długoterminowy procent zwrotu oblicza się na 96.47%.

Nasze przemyślenia na temat gniazda online jurajskiego

To zabawna gra z przyjemnym zwrotem z motywu dinozaurów i kilkoma wyjątkowymi funkcjami bonusowymi. Sticky Wilds, Cascades i Free Spins z wieloma wzmacniaczami z pewnością sprawi, że rozgrywka będzie ekscytująca na wszystkich etapach i 96.47% powrotu do procentowych graczy może sprawić, że jest to świetny stosunek jakości do swoich pieniędzy.

Wydaj imprezowe zwierzęta prehistoryczne i którekolwiek z najlepszych automatów online, na komputerach PC i telefonach komórkowych w najlepszych kasynach gier relaksowych i pamiętaj, aby rozpocząć uroczystości, gdy zgłaszasz ich hojne oferty bonusowe po zapisaniu się.

Gdzie mogę grać na automatach jurajskich?

Sprawdź kasyny przedstawione na tej stronie, aby zobaczyć, gdzie zagrać w gniazdo imprez jurastycznych. Są to starannie wybrani operatorzy z pełną aprobatą, świetnymi bonusami i wieloma ekscytującymi gierami.

Jaki jest minimalny zakład na gniazda online imprezy jurajskiej?

Minimalny zakład na każdym obrotu gniazda imprez jurajskich wynosi zaledwie 0.10. Możesz to podnieść do 50.00 lub weź opcję Mega Bet za 50% więcej, co odblokowuje dodatkowe funkcje podczas bezpłatnej rundy obrotów.

Ile linii płac ma miejsce na imprezę jurajską?

Slot Party Jurassic to klaster płaci, więc nie ma żadnych liniów wypłat. Wygrywasz z grupami dopasowanych symboli, pomagających dzikiego, który może działać jak inni w razie potrzeby.

Jaka jest funkcja kombinacji rundy gry w grę na imprezę jurajską?

Funkcja kombinacji gniazda jurajskiego to gra bezpłatna spins, w której aktywne są co najmniej 3 różne modyfikatory. Możesz uzyskać ulepszenia symboli, dodatkowe dziczy, dodatkowe obroty i wiele innych.

Ile mogę wygrać z miejsca online w jurajskiej imprezie?

Maksymalna wygrana z gniazda imprezy jurajskiej jest równa 20 000 razy modernizacji, czyli 1 500 000.00 Jeśli masz 75.00 postawiony na spin, który wyzwala bezpłatną funkcję gier.

To gniazdo imprezy jurajskiej w niestabilnej grze?

To jest. Zagraj w automat do gry jurajskiej, a masz tendencję do znajdowania stosunkowo rzadkich zwycięskich obrotów, ale wysokie średnie wartości nagrody, aby to nadrobić. Jest dobry RTP 96.47%.

To miejsce na imprezę jurajską to dobra gra?

Uważamy, że maszyna do gniazda jurajskiego to doskonała gra, z zabawnym stylem i wieloma dodatkowymi funkcjami. Wypróbuj to dla siebie w zatwierdzonym kasynie.

Jakie gry są podobne do gniazda imprezy jurajskiej?

Gry o podobnym stylu dinozaurów jak gniazdo imprez jurajskich obejmują szaleństwo Rex 2 z Play’n Go, Reptzillions Power Reels autorstwa Red Tiger i Raptor Doublemax autorstwa Yggdrasil.

, Który tworzy maszynę do gniazda jurajskiego?

Gry relaksowe stoją za slotem na imprezę jurajską i dołącza do innych w ich zasięgu, takich jak Wielkie Pigsby Megaways, Hex i Wild Chapo w naszych ulubionych kasynach.

Kiedy uruchomiono miejsce online jurajską?

Dzień premiery gry w grę na imprezę jurajską to 19 kwietnia 2022.
Max Damage
RTP:
95.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plunderland
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sisters of the Sun
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Scarab
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Scarab Treasure
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Golden Owl of Athena
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki