Katmandu Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
ELK Studios
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
1 000 000 $.00
Motyw:
Akcja Przygoda

Recenzja automatu online Katmandu Gold

Dekoracyjne kolumny stoją po bokach gry Katmandu Gold Slots, kadrując siatkę 6x4 wypełnioną symbolami karty gry, wraz z 4 kolorowymi kulami, orłem, tygrys. Postać lodowego wspinacza płaci najwięcej i jest także kluczem do jednej z głównych rund bonusowych na najlepszych miejscach online.

To atrakcyjna gra, ale wygląd jest więcej niż głębokie skórę, ponieważ dodatkowe funkcje, takie jak kaskady symboli, symbole do 4x4, dodatkowe rzędy i rozszerzające się dzikie, zwiększają emocje do rozgrywki.

Możesz grać w szerokiej gamie stawek i podobnie jak inne gry z Elk Studios, istnieje kilka opcji strategii zakładów, które dostosowują zakłady w Twoim imieniu. Wszystkie funkcje i opcje są powszechne na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles, dzięki.

Jak zagrać w grę Katmandu Gold Slots

Wybierasz stawki z 0.10 do 100.00 z kliknięciem stosu ikon monet poniżej rolki, chociaż maszyna do gnicia złota Katmandu oferuje również premię zakupu, która kosztuje więcej, ale dodaje mnożniki do darmowych spinów. Opcjonalne strategie obejmują optymalizator, który automatycznie zmienia zakłady, aby pokryć procent twojego bankrolla, oraz wyrównanie, który podnosi stawki po 5 kolejnych stratach.

Tryb autospiny, aktywowany przez przycisk spinu, może działać do 100 kolejnych gier. Paytable ujawnia, ile jest wart każdego symbolu podczas lądowania na dowolnym rzędzie na rolkach z lewej strony. Każda wartość karty gry jest warta 0.3x Pakiet podczas przekraczania wszystkich 6 rolek, a wspinacz lodu płaci najwięcej, przy 5 -krotnym kompletnym zakładach.

Bezpłatne obroty i inne cechy bonusowe złota Katmandu

Złoty kwiat lotosu to dziki symbol gry Katmandu Gold Slots. Kiedy staje się częścią wygranej, Wild rozszerza się w górę lub w dół, aby pomóc w ukończeniu jeszcze większej liczby kombinacji.

Symbole w wygranej znikną, a nowe spadną z góry, aby wypełnić luki. Ten kaskadowy system kołowrotków (odpowiednio nazywany tutaj lawinami) jest używany w kilku automatach, ale różnica w tej grze polega na tym, że do podstawowej 4 wygranej w serii dodano dodatkowy rząd symboli, maksymalnie 4, do maksymalnie 4 Dodatkowe wiersze.

Lawiny trwają tak długo, jak powstają nowe kombinacje, a w dowolnym momencie można zobaczyć giganty.

Jeśli postać lodowego wspinacza wyląduje w 2 lub więcej miejscach jednocześnie, uruchamia funkcję, w której wszystkie symbole nad wspinaczem są zastąpione przez innych, aby pomóc w zakończeniu wygranych.

Złote bonusowe symbole wyzwalają bezpłatną rundę gier, z dowolnymi 3, 4, 5 lub 6 odblokowującymi 10, 15, 20 lub 25 darmowych kropli. Podczas tej funkcji każdy wygląd symbolu bonusowego zwiększa mnożnik wygranej o 1x, podczas gdy tradycyjne himalajskie koło modlitewne może również zwiększyć mnożnik.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Kolosalne symbole
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Katmandu Gold Maksimum Wins, RTP i zmienność

Zwycięstwa na 10 000 razy na twoim pakiecie lub 1 000 000.00 przy maksymalnym zakładach, są możliwe. Musisz wylądować idealną kombinację symboli podczas funkcji wolnych kropli, aby osiągnąć ten imponujący cel. Katmandu Gold to gra średnia do wysokiej zmienności ze średnimi średnimi zwrotami 96.2%.

Katmandu Gold Slot Maszyna

Niezwykły temat życia w Nepalu z pewnością pomaga złotemu gniazdowi Katmandu wyróżnić się na komputerach stacjonarnych i mobilnych. Ma imponujące funkcje do dramatycznego otoczenia, a kaskadowe kołowrotki i dodatkowe rzędy potencjalnie prowadzą do wygranej po wygranej. Podczas odblokowania większej liczby wierszy liczba sposobów wygrania wzrasta, więc łatwiej jest dopasować symbole i wywołać dalsze lawiny.

Rozszerzające dzikie i symbole obejmujące całe sekcje gry również znacznie ułatwi gromadzenie nagród, a możesz wylądować największe wygrane w funkcji Free Drops dzięki rosnącemu mnożnikowi.

Jeśli lubisz gry pełne dodatkowych funkcji, należy zagrać w grę Katmandu Gold Slots w naszych najlepiej rankingowych kasynach online, z największymi ofertami premii powitalnych.

Powiązani partnerzy kasyna

East Coast vs West Coast
RTP:
TAk
Jackpots:
Wysoki
Zmienność:
Nie
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Book of Fallen
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Desperate Dawgs
RTP:
95.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pied Piper
RTP:
96.32%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Legend of the Pharaohs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Power Heroes
RTP:
96.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni