King Kong graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
300 000 $.00
Motyw:
Filmy, zwierzęta, dżungla

Recenzja automatu online King Kong

Istnieje wiele książek, kreskówek, filmów, parodii, gier wideo i komiksów inspirowanych postacią wielką King Kong, po raz pierwszy wprowadzoną do tego samego nazwiska filmowego 1933. Gigantyczna małpa, która atakuje miasta i wyrządza trwałe obrażenia, została przedstawiona również w układzie Króla Kongów NextGen. Jako tytuł markowy, automat online King Kong przyciągnął tak wielu graczy i stał się jednym z najpopularniejszych automatów programisty.

Jak grać w king Kong online

Ilekroć zdecydujesz się wypróbować slot online King Kong, możesz to zrobić. Niezależnie od tego, czy jesteś w domu, obok laptopa czy komputera, czy też nie masz telefonu lub tabletu w ręku, możesz po prostu znaleźć grę w dowolnym kasynie z napędem NextGen i nacisnąć grę. Gra działa równie płynnie na każdym urządzeniu mobilnym iOS i Android i urządzeniu komputerowym, ponieważ została opracowana w formacie HTML5.

Teraz, niezależnie od używanego urządzenia, kiedy załadujesz gniazdo King Kong, najpierw zauważysz linię horyzontu w tle, z ogromnymi migającymi światłami w lewo i w prawo. Następnie zobaczysz, że w lewym dolnym rogu masz znak notatki, w którym możesz wyłączyć lub włączyć dźwięki lub dostosować je tak, jak pasuje do ciebie, oraz literę "i". Kliknij lub dotknij listu "I", a wypłata pojawi się na ekranie, wraz z wyjaśnieniami dodatkowymi funkcjami gry.

Zobaczysz, że małpa przyjmuje rolę dzikiego w szczelinie, występując tylko na środkowych rolkach. Następnie zobaczysz wyjaśnienie funkcji, którą wyzwala. Następnie zobaczysz logo gry jako rozproszenie, dając ci 2500x stakon dla najlepszej kombinacji, a zobaczysz wyjaśnienie tej funkcji, którą pomoże Ci wyzwolić. Potem widzisz Ann, dając ci 7500 monet i Bruce'a, dając 1000 monet dla kombinacji 5-z kind, jako dwa wysoko płatne symbole. Symbol z dinozaurem, a drugi z samolotem daje 500 monet, podczas gdy symbole ze statkiem i pająkiem dają 200 monet. Kamera i czaszka dają 150 monet, a najniższe płatne kajdanki i bilety dają 100 monet.

Mówiąc o monetach, powinieneś wiedzieć, że możesz umieścić 1 monetę na linię. W automatach do gier King Kong znajduje się 25 stałych linii wypłat, a wartość monety może wzrosnąć od 0.01 do 10 kredytów. Dlatego przynajmniej możesz postawić w gnieździe to 0.25, a najbardziej możesz to 250 punktów.

Funkcje King Kong i darmowe spiny

Dziki, jak wspomniano, to King Kong, który, gdy pojawia się na kołowrotku 2, 3 i 4, zastępuje regularne symbole, ale nie na rozpraszanie. Ale także Wild pomaga uruchomić jedną specjalną funkcję, King Kong idzie małp. Kiedy zobaczysz dzikie lądowanie na trzeciej kołowrotku, powinieneś wiedzieć, że uruchomiłeś tę funkcję. To wtedy wszystkie pozycje na trzeciej kołowrotku stają się dzikie, a na dodatkowych dzikich dziczych zostanie ujawnionych w drugiej i czwartej rolce. To wtedy dziki tworzy wiele wygrywających kombinacji jednocześnie i nagradza wygraną. Ale bądź przygotowany na wielki strach, ponieważ ogromna małpa zacznie roztrzaskać rolki, gdy zaczyna się rozszerzać.

Rozproszenie oczywiście odgrywa rolę w wolnych obrotach, ale nie sposób, w jaki można by pomyśleć. Kiedy wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń, wyzwalasz funkcję Smash King Kong, w której możesz wygrać ogromną liczbę bezpłatnych spinów z podwójnymi nagrodami! Musisz wybrać samoloty, aby małpa mogła rozbić. Król Kong musi rozbić 1 do 6 samolotów, za które otrzymasz od 10 do 150 darmowych spinów. Małpa będzie się roztrzaskać, dopóki nie przegapi 3 razy. Po nagradzaniu liczbą spinów zgodnie z hitem samolotów, możesz albo zagrać przez nie, albo zamiast tego zdobyć nagrodę tajemniczą. Jeśli ubierzesz się o tajemniczą nagrodę, która jest mnożona przez cały zakład, wolne spiny są przepadnięte. Jeśli pozostaniesz z bezpłatnymi spinami, powinieneś wiedzieć, że możesz je odzyskać, a w następnej partii otrzymasz tę samą liczbę darmowych spin.

A ostatnią rzeczą, którą powinieneś wiedzieć o automatach online King Kong, jest to, że za każdym razem, gdy tworzysz zwycięstwo, możesz od razu to uprawiać hazard. Zobaczysz małe garnitury kart pojawiające się nad przyciskiem odtwarzania, więc kliknij lub dotknij ich. Wtedy musisz wybrać kolor lub garnitur karty. Wybierz odpowiedni kolor, a Twoja wypłata zostanie podwojona. Wybierz odpowiedni garnitur, a twoja wygrana zostanie czterokrotnie!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Król King Maksimum Win, RTP i zmienność

Gniazdo jest wyjątkowe dzięki niesamowitej grafice i animacjach zaimplementowanych w rozgrywce, które idealnie pasują do motywu. Zobaczysz gigantyczną małpę niszczącą rzeczy na rolkach i będziesz bardzo podekscytowany, że to widzisz. Ale to nie jedyna rzecz, którą otrzymasz z tego kompatybilnego z urządzeniami mobilnymi. Otrzymasz także 95.14% RTP i angażująca rozgrywka wypełniona gierami bonusowymi, wieloma darmowymi spinami i mnożnikami. Fakt, że jest to średnia i wysoka wariancja szczelin!

King Kong Werdykt i podobne automaty online

Jeśli zrobisz zwycięską kombinację z rozpraszami podczas bezpłatnych spin. Oznacza to, że inaczej niesamowitą wypłatę 625 000 punktów dla maksymalnego zakładu można pomnożyć przez 2x, co przekłada się na 1.25 milionów! I choć byłbyś wściekły na hazard tą oszałamiającą sumę, jeśli to zrobisz i zgadniesz odpowiedni garnitur lub kolor, będziesz go podwoić lub czterokrotnie! Czy rozumiesz teraz, jak satysfakcjonujące jest slot King Kong online? Biorąc pod uwagę, że jest to średnia do wysokiego miejsca, w rzeczywistości możesz dostać co najmniej jeden z czterech wspomnianych zwycięstw.

Kolejne miejsce, które płaci również w strefie milionów i ma podobny motyw z małpą, goryla dziecięcą jest goryl. Gniazdo nie jest przerażające jak ten; W rzeczywistości jest to dość zabawne. Daje jednak poważne wypłaty, które mogą przejść przez 1.25 milionów oferowanych w automatach online King Kong.

Ale jeśli te ogromne sumy cię zastraszają i jesteś bardziej skromnym odtwarzaczem automatów, zawsze możesz wypróbować wygrane Foxina lub inny tytuł serii. Wygrane Foxina ponownie dają 200 000 kredytów potencjał wypłat. Inne automaty z serii oferują również mniej więcej tą samą sumę.

Można znaleźć te automaty i wiele innych w naszych zalecanych witrynach automatów online. Możesz także odebrać nową bonus klientów, gdy jesteś przy tym.

Powiązani partnerzy kasyna

Rock Vegas
RTP:
96.64%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pharaoh's Fortune
RTP:
94.78%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Anna Van Helsing Monster Huntress
RTP:
96.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Five Times Pay
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ice Joker
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
It's Magic
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ghostbusters Triple Slime
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra Deluxe
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Dog House Megaways
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki