Kingdoms Rise - Legend of Elvenstone Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.84%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 375 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, smoki

Recenzja automatów online dla królestw Rise: Legend of Elvenstone

Kingdoms Rise: Legend of Elvenstone to najnowszy rozdział w Kingdoms Rise Serie. Ten automat online szybko przyłapał się na graczach i oferuje kuszącą rozgrywkę i być łatwą grą do zrozumienia dla graczy na wszystkich poziomach.

Ta gra ma 10 linii płacowych i maksymalnie RTP wynoszący 96.84%.

Gracze na najwyższych miejscach automatów online dołączą do polowania przez Śródziemę i skoczą przez pierścienie podniecenia i bronią ścian potencjalnych zagrożeń podczas walki z okrutnym smokiem. Tokeny gier dodają do RTP, które są gromadzone podczas gry.

Jeśli odważysz się przywołać nikczemnego smoka, zostaniesz nagrodzony, otrzymując szansę wejścia w rundę bonusową dla smoczych oczu. Ta gra zawiera również progresywny jackpot, który można wylądować na każdym obrotu.

Kingdoms Rise: Legend of Elvenstone Darmowe Gry Online Gamepala

Zupełnie nowe Królestwa Riss: Legend of Elvenstone Darmowe Gry Online z PlayTech następuje w tradycji wielu najlepszych automatów online. Dzikie symbole są cechą głównej gry, podobnie jak inne oferty Playtech, takie jak powstanie królestw: Zakazane las i królestwa Rise: Sands of Fury.

Heroes in the Kingdoms Rise Legend of Elvenstone Darmowe Gry Online Batter The Dragon w grze fantasy o tematyce, podczas gdy walka na 10 wypłatach i nagroda z dodatkowych funkcji. Chcesz najpierw wybrać zakład i mogą wynosić od 0 $.10 do 500 $ dla graczy z prawdziwych pieniędzy.

Symbol człowieka jest najlepiej płatnym symbolem w tej grze, płacąc 100x swój zakład, gdy wylądujesz pięć na tym samym spinu, a 50-krotnie zakładasz czterema. Symbol kobiety płaci 80x podczas uderzenia pięciu na spin i 40x z czterema. Symbol rocka zwraca również duże jackpoty tym, którzy chcą podjąć ryzyko. Symbole o niższych płaconych zawierają miecz, hełm i cztery kolorowe klejnoty.

The Kingdoms Rise: Legend of Elvenstone Slot Machine Wild Drop Symbol przypomina lustro powiększające. Kiedy się pojawi, spowoduje to, że pozycja symboli będzie dzika dla wszystkich innych symboli na następnym spinu, z wyjątkiem smoka.

Gracze znajdą"i" ikona w lewym rogu na linii gry. Które dostarczy informacji na temat wartości różnych symboli, wyjaśniają bonusy i oferują inne ważne informacje. Ta gra oferuje również nieograniczony tryb automatycznej gry, który można ustawić, aby się kręcić, dopóki nie zdecydujesz się na jej zatrzymanie lub zabraknie pieniędzy.

Rise Kingdoms: Legend of Elvenstone funkcje i bezpłatne obroty

Dziki, mnożniki i wysoko płatne symbole kołowrotków powinny być powszechne w Królestwa Rise: Legend of Elvenstone.

Kingdoms Rise Jackpots, funkcja smoka respina i funkcja Falling Wilds In-Reel należą do najważniejszych atrakcji obiecanych przez Playtech dla następnych Królestw Królestwa firmy Rise Darmowe Gry Online. Jeśli akcja rozgrywki jest podobna do powstania królestw: Guardians of the Abyss, wolne spiny będą obfite. The Droping Wilds in the Legend of Elvenstone będą miały trzy ulepszenia postaci.

Po prawej stronie ekranu odtwarzania znajduje się fioletowa wstążka z mapą na górze. To zabiera cię do mapy Kingdom Rise, gdzie możesz wszystkie inne gry z tej serii i potencjalnie dzielić się tym samym progresywnym jackpotem.

Ta gra oferuje również coś, co nie znaleziono nigdzie indziej - Kingdom Rise Shop. Tam, gdzie możesz wymienić tokeny, które wygrywasz z każdym obrotem dla innych funkcji.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

RTP, Maksymalna zakład i wariancja Królestw Rise: Legend of Elvenstone

RTP dla Kingdoms Rise: Legend of Elvenstone Darmowe Gry Online to gra średniej wariancji zgodnie z maksymalnym RTP 96.84%. Maksymalny zakład to 500 $, a minimalny zakład to C 0 $.10 za prawdziwe pieniądze.

Sloty online podobne do królestwa Rise: Legend of Elvenstone

Ta gra jest pełna zarówno innowacyjnych opcji gry, zdrowego powrotu, potencjału masywnych jackpotów i zaawansowanych technologii i genialnych zdjęć. Najnowsze miejsce online z Playtech prawdopodobnie spodoba się fanom pozostałych sześciu gier z tej serii.

Pozostałe sześć gier z serii Rise Kingdoms to: Guardians of the Abyss, Sands of Fury, Skarb Captain, panowanie lodu, zakazane las i palące chmury. Każda z nich oferuje inną podróż przez świat tajemnic, intryg i bitew na lata wieki.

Jeśli chcesz wyjść poza rodzinę Playtech, aby ścigać smoki, podaj Smoków Historię online z NextGen spin i obserwuj, jak symbole przekształcają się w ten 25-płatkowy gniazdo. Gniazdo online Dungeons and Dragons: Crystal Caverns oferuje 20 płatności zbudowanych wokół klasycznej gry komputerowej.

Zobacz wszystkie nasze kasyna online Playtech, aby sprawdzić inne oferty automatów online i wypróbować królestwa Rise: Legend of Elvenstone.

Powiązani partnerzy kasyna

Samba De Frutas
RTP:
93.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Owl Eyes
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wild Drops
RTP:
96.11%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A Night of Mystery
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Riddle of the Sphinx
RTP:
95.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Olympus
RTP:
96.5%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxy Dynamite
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snake Arena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni