Kingdoms Rise - Shadow Queen Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.46%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 3 125 000 $.00
Motyw:
Fantazja, klejnoty, magia

Rise Kingdoms: Shadow Queen Darmowe Gry Online Recenzja

Playtech i Ash Gaming zaprojektowały automat pełen potężnych symboli, z różnymi magicznymi postaciami połączonymi na kołowrotkach przez mikstury, skrzynie skarbów i kryształów. Obecne wartości 3 progresywnych jackpotów są wyświetlane z jednej strony, a cała gra rozgrywa się na tle skomplikowanego magicznego koła.

Wygląda imponująco na komputerach stacjonarnych i mobilnych, a dzięki mieszającej ścieżce dźwiękowej również brzmi dobrze.

Sama Królowa cieni jest dzikim symbolem, a symbol rozproszenia otwiera magiczne koło. Jest to 4-poziomowa funkcja, która nagroda magiczne wygrywa, które są premią darmowych spin. Możesz zbierać dowolne z 3 jackpotów losowo, a nagroda epicka rozpoczyna się od 100 000.00.

Jak grać w królestwa Rise: Shadow Queen Darmowe Gry Online

Podobnie jak wszystkie automaty do playtech, Kingdoms Rise: Shadow Queen jest łatwa do gry i ma szeroką gamę zakładów, aby pasować do graczy z dowolnym poziomem doświadczenia lub bankrolla. Możesz stawić się od 0.10 do 500.00 na spin, z dużą ilością opcji pomiędzy nimi, wszystkie łatwo ustawić zakładki plus i minus na panelu sterowania.

Dostępne są tryby automatycznego i turbo i możesz wprowadzić sklep z funkcjami, w którym tokeny gromadzone przez grę można wymienić na wejście na rundy bonusowe.

Cała rozgrywka, opcje, funkcje i styl są takie same, niezależnie od tego, czy grasz na komputerze na komputerze PC, laptopie, komputerze Mac, smartfonie lub tablecie w najlepszych kasynach.

Rysuj darmowe obroty i inne królestwa: Bonus Królowej cieni

Wraz z symbolem królowej dzikiej cienie masz symbol rozproszenia koła. To otwiera główną cechę Królestw Riss: Shadow Queen Slot, gdy wyląduje na każdym z środkowych 3 kołowrotek w tym samym czasie.

Magiczne koło ma 4 poziomy i zaczynasz od zakręcenia pierwszego, który odbierze do 3 magicznych obrotów. Jeśli strzałka wskazuje na następne koło, zakręcisz go, aby zebrać do 5 magii obrotów, a następne koła prowadzą do maksymalnych odpowiednio 7 i 10 obrotów.

Te magiczne obroty wygranych mają gwarancję wygranych kombinacji, a utrata spin. Przy każdej wygranej mnożnik zwiększa wartość nagrody o 1x, więc do końca rundy możesz ubiegać się o wygraną wartą 10x wartości podstawowej.

Podobnie jak inni w tym zakresie, Kingdoms Rise: Shadow Queen Glots Game ma 3 progresywne jackpoty, które wypłacają losowo. Daily Strajk jest wygrany każdego dnia, a strajk energetyczny wypłaca się, gdy osiągnie określony poziom. Epicki progresywny jackpot zaczyna się od 100 000.00 i rośnie stamtąd, aż trafia.

Uważaj na tokeny złotych monety, które pojawiają się losowo podczas gier podstawowych. Zbierają one w liczniku, a gdy masz dość, możesz wymienić je na wejście do gier bonusowych w sklepie Kingdoms Rise. Będziesz ich jednak dużo, a 10 obrotów wygranych kosztuje 2700 tokenów.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Królestwa Wzrost: Maksymalne wypłaty z Queen Shadow, RTP i zmienność

Oprócz epickiego jackpota, najwięcej, które możesz wygrać z tej gry, to 6250x Twój zakład, co stanowi ogromne 3125 000.00 za 500.00 stawki. Średnie zwroty 96.46% i duża zmienność sprawiają, że jest to ekscytująca i potencjalnie bardzo satysfakcjonująca gra do gry.

Królestwa Riss: Cienia Królowa Werdykt

Jeśli lubisz automaty o tematyce magii i fantasy, pokochasz królestwa Rise: Shadow Queen. Może być trudniejsze do ustawiania zwycięskich symboli niż w grach o niższej zmienności, ale po uruchomieniu obrotów wygranych, nagrody i mnożników są gwarantowane.

Pamiętaj, aby wypróbować resztę serii Kingdoms Rise, takiej jak Legend of Elvenstone lub Forbidden Forest, ponieważ każdy przenosi cię do innej królestwa, gdzie czekają wyjątkowa rozgrywka i funkcje.

Te magiczne automaty znajdziesz w zalecanych online kasynach.

Sprawdź więcej automatów z Playtech poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Cazino Zeppelin Reloaded
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Joker
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arena Of Gold
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Goblin Heist Powernudge
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Glam Life
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reel King
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fortune of Giza
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Shields of the Wild
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Out of This World
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hot
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni