Kitty Glitter graj online za darmo

Oprogramowanie:
IGT
RTP:
94.92%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, luksusowy styl życia

Recenzja automatu online Kitty Bloslitta

Bądź fajnym kotem z ulubionym puszystym slotem Leo Vegas: Kitty Glitter. Psy mogą być najlepszymi przyjaciółmi człowieka, ale te urocze kotki są mruknymi towarzyszami dla twojej zwycięskiej serii.

O gry w Kitty Glitter Internet Game

Opracowany przez ekspertów IGT, ten pięciokrotny, 30-płatkowy gniazdo jest pełen błyszczących klejnotów i ciekawych kotów, a także klasycznych symboli A, J, Q, K i 10. Wariancja jest wysoka, więc masz szansę wygrać naprawdę fantastyczne nagrody. Paw-some wizualizacje i gładka animacja towarzyszy majsterka. Gracze mogą nawet wybrać jakość grafiki dla niektórych gier wysokiej jakości. Czy widzisz wąsy?

Punterzy mogą obstawiać od 1 do 50 GBP za linię i mogą zmienić kwotę liniów płac w grze za pomocą małych strzał na dole ekranu. Oznacza to, że to miejsce jest najbardziej odpowiednie dla graczy o nieco większym budżecie, zwłaszcza jeśli chcesz aktywować wszystkie linie wynagrodzeń.

Do 225 darmowych spinów jest do zdobycia, a wszystkie twoje ulubione symbole kotka, takie jak syjamski i imbirowy Tom, mogą zwrócić się do dzikich rund bonusowych. Aby osiągnąć olśniewające wyżyny jackpota, musisz ustalić pięć kotków na jednej linii płac, ale mniej kotów wciąż oferuje wspaniałe wypłaty.

Funkcje, specjały i symbole

Chociaż wypłaty nie są tak częste, wkrótce zapomina się podczas wirowania rozpraszania, odblokowując premię za darmo spins. Premia darmowych spinów jest wyzwalana, gdy trzy diamentowe koszy (symbol rozproszenia) wyskakują w dowolnym miejscu na rolkach dwa, trzy i cztery. Rozpoczynasz rundę bonusową z 15 darmowymi spinami, które można ponownie uruchomić, jeśli znów wylądujesz w trzech diamentowych koszach. Jeśli masz szczęście, po prostu będą się mnożyć. Może to trwać do momentu osiągnięcia maksymalnie 225 wolnych obrotów.

Zobaczysz, że podczas rundy bonusowej pojawia się nowy symbol: błyszczący diament. Jest to, na który można mieć oko, ponieważ może to znacząco wpłynąć na twoje wygrane. Z powodzeniem zbierając trzy diamenty na piątej kołowrotku, stanie się nie tylko akumulatorem, ale także przekształci puszystą perską kotkę w dzikie. Wild może pojawić się na kołowrotkach dwa, trzy, cztery i pięć i może zastąpić wszystkie symbole kotków i kart, aby ukończyć zwycięską kombinację. Jeśli ciągle wylądujesz te pożądane diamenty, w końcu uaktualisz wszystkie swoje kotki do dziczy. Musisz zebrać trzy diamenty, aby zmienić kolejny kotek dziki, co oznacza, że potrzebujesz 12 diamentów, aby odblokować wszystkie cztery dzikie. Jedno jest pewne, na końcu darmowych spinów znajdziesz niesamowite kwoty!

Jak widać, w grze niesamowicie uroczej gry w glitarkę online jest dużo pieniędzy. Z dużą szansą na wygraną, jest to mruczenie dla miłośników kota, jak i gniazda. Nie bądź zrzędliwym kotem i upewnij się, że daj temu błyszczącemu szczelinie!

Sprawdź więcej miejsc z IGT poniżej

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Powiązani partnerzy kasyna

Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Fishin’ BIGGER Pots Of Gold
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forgotten Island Megaways
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Depths
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Divine Fortune Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Boomanji
RTP:
97.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Green Knight
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki