Knight Rider graj online za darmo

Oprogramowanie:
Netent
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
280 000 $.00
Motyw:
Programy telewizyjne/seria

Recenzja automatu online Knight Rider

Legendarny program telewizyjny z lat 80. otrzymuje zabieg na automatach online w automatach Knight Rider z Netent. Załaduj tę 5-z krwinką grę na komputerze lub telefonie komórkowym, a spotkasz Michaela Knighta i jego gadającego samochodu, K.I.T.T., wraz z różnymi gadżetami i symbolami kart.

Dzikie mnożniki znajdują się w grach podstawowych, a ich wartości mogą łączyć się i rosnąć, gdy poruszają się po kołowrotkach. Turbo Boost wprowadza na ekranie wiele dzikich, aby uzyskać jeszcze więcej zwycięstw. Możesz także uruchomić wielopoziomową funkcję BEZ.

Knight Rider to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem 96.07%. Dołącz do Knighta i K.I.T.T. W najlepszych kasynach netent i możesz wygrać do 7 000 razy swój udział.

Jak grać w gniazdo online Knight Rider

Fani serialu będą cieszyć się widokiem heroicznego samochodu rozbijającego się po pustynnym krajobrazie za kołowrotkami. David "The Hoff" Hasselhoff znajduje się w siatce 5x4 wraz z wersjami High Tech z lat 80., takimi jak cyfrowy zegarek, ciężarówka i k.I.T.T.Kierownica i kultowy wyświetlacz czerwonej kaszy. Pojawiają się również chromowane symbole kart do gry, a jest kilka klipów, a także melodia motywu, aby wprowadzić ten klasyczny program telewizyjny na iOS, Android i Windows Mobiles lub PCS.

Szelec gniazda Knight Rider pochodzi z Netent i wykorzystuje ich standardowe, łatwe w użyciu elementy sterujące. Stuknij stos monet poniżej rolki, a możesz wybrać z zakresu zakładów 0.20 do 40.00 na spin. Istnieje nietypowe 26 sposobów na wygraną w kołowrotkach, a kliknięcie przycisku "I" otwiera płatnik, który ujawnia, ile twierdzisz z każdego symbolu. Michael Knight płaci najwięcej, na poziomie 1x, 2x i 4x za 3, 4 lub 5 na linii w naszych najwyższej jakości kasynach online.

Jest wyposażony w funkcję automatycznych obrotów, którą aktywujesz za pomocą strzałki w przycisku okręgu, a podwójne strzałki uruchamiają Knight Rider w tryb turbo z szybszymi obrotami.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda Knight Rider

Dziki symbol działa jak inne w razie potrzeby, wypełniając kombinacje lub poprawiając wygraną poprzez rozszerzenie sekwencji na więcej rolki. Czerwony cyfrowy odczyt na każdym dzikim ujawnia wartość mnożnika 1x, 2x, 3x, 4x lub 5x, gdy lądują na rolkach 1, 2, 3, 4 lub 5 od lewej, w tej kolejności.

Jeśli dziki jest częścią wygranej, przesuwa jedną rolkę po prawej, zwiększając mnożnik, a to trwa tak długo, jak pomaga ukończyć sekwencję nagradzaną. Wiele Wilds łączy ich wartości, potencjalnie prowadząc do wygranych zwiększonych aż o 120x, a losowo nagradzana funkcja Turbo Boost umieszcza 3 lub 4 dziczy na rolkach naraz.

Logo Knight Rider na rolkach 2, 3 i 4 jednocześnie wywołuje 10 darmowych spinów. To wieloetapowa runda, która zaczyna się bez gwarancji dzikiego symbolu. W trakcie rundy zbierasz kawałki szachów Golden Knight w metrze, a po 3, wolne spiny przesuwają się w górę. Dostajesz 2 dodatkowe obroty, a dziki symbol jest teraz na pewno na szpach. Zbierz 3 kolejne rycerze na 2 kolejne spiny i 2 gwarantowane dzikie, a jeśli ponownie wypełnisz licznik, osiągniesz najwyższy poziom, z 3 dzikimi i 2 dodatkowymi spinami.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Walking Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Kup bonus

Knight Rider Gloth Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Paly the Knight Rider Gloot na maksymalnym zakładach 40.00 i potencjalny mnożnik wygranej 7 000x, składa się z 280 000.Nagroda 00. Jest to gra o wysokiej zmienności ze średnim zwrotem do procentowego od graczy 96.07%.

Nasza rating slotu Knight Rider

Prawdziwe obrazy Michaela Knighta i jego wiernego samochodu, a także klipy i pamiętną ścieżkę dźwiękową, zachwycą fanów klasy klasyki z lat 80. Walkie dzikie mnożniki w grach podstawowych są satysfakcjonującymi dodatkowymi, ale wszystko to kopie w wyższe biegi, jeśli uda ci się aktywować różne poziomy wolnych spin. Te dodatkowe dziczy mogą wystarczyć do wielu zwycięskich kombinacji w każdym obrotu, chociaż szkoda, że nie można odzyskać całej funkcji.

Przygotuj się na uwolnienie k.I.T.T. Podczas grania w ten wysokooktanowy automat w zalecanych internetowych witrynach kasynowych przedstawionych tutaj, gdzie jest lukratywny bonus powitania.

Jaka jest funkcja mnożnika dzikich gniazda online rycerza?

Dzikie symbole na rolkach 1, 2, 3, 4 lub 5 gniazda jeźdźca Knight są odpowiednio z 1x, 2x, 3x, 4x lub 5x. Dziki następnie przesuwają 1 kołowrotek w prawo na tak długo, jak są częścią wygranych kombinacji, zwiększając ich mnożniki, jak to robią. Wiele Wilds łączy ich wartości.

Gdzie mogę zagrać w gniazda Knight Rider online?

Możesz zagrać w gniazdo Knight Rider w niektórych z naszych ulubionych kasyn online. Na tej stronie ujawniamy najlepsze strony z najszerszym wyborem gier, największych ofert bonusowych i najwyższym poziomem obsługi klienta.

To gniazdo Knight Rider kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Możesz odtwarzać gniazda Knight Rider na telefonach Android, iOS i Windows. Gry mobilne są takie same jak wersja komputerowa, z wyjątkiem niektórych elementów sterujących, aby ułatwić je używać na mniejszych ekranach.

Ile linii wypłat ma maszyna do gniazda Knight Rider?

Masz 26 zdefiniowanych ścieżek w całej grze i wygrasz z 3 lub więcej pasującymi symbolami lub dzikimi, na podłączonych rolkach.

Czy automat do gniazda Knight Rider ma bezpłatne obroty?

Gniazdo Knight Rider ma fantastyczną funkcję BEZPŁATNĄ BONUS. Jest to wielopoziomowa runda, w której wypełniasz licznik, aby odblokować dodatkowe dzikie symbole. Na najwyższym poziomie 3 dzikie mnożniki będą zawsze na szpach.

Jaki jest minimalny zakład na spin do szponów gniazda rycerza?

Minimalny udział w gnieździe Knight Rider wynosi 0.20 na spin i istnieje kilka opcji między tym a maksymalnie 40.00. Być może jest nieco niski w przypadku wysokich wałków, ale wystarczająco dużo zasięgu, aby pokryć większość budżetów.

Jak zmienna jest gra Knight Rider?

Gniazdo Knight Rider to gra o wysokim poziomie zmienności. Może to spowodować stosunkowo długie szczeliny między zwycięskimi obrotami, ale dość wysokie średnie wartości nagrody, aby to zrekompensować. Długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.07%.

Jakie gry są podobne do gniazda Knight Rider?

Gry o podobnym stylu do gniazda Knight Rider to Baywatch, który pochodzi z Playtech, a także występuje David Hasselhoff w roli głównej. Możesz w to zagrać, a inne gry o tematyce telewizyjnej, takie jak gniazdo Narcos z Netent i Peaky Blinders by Pragmatic Play, w najlepszych kasynach.

Który twórca gier tworzy gniazdo Knight Rider online?

Gniazdo Knight Rider pochodzi ze studiów Netent. Jest to część niezwykle udanego zakresu od tego dewelopera, który obejmuje duże hity, takie jak Gonzo's Quest, Finn i Swirly Spin, Boskie Fortune i Mega Fortune Slot, który ma ogromną progresywną jackpot do zdobycia.

Kiedy został wydany automat do gniazda Knight Rider?

Netent uruchomił gniazdo Knight Rider do naszych zatwierdzonych kasyn stacjonarnych i mobilnych 24 lutego 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Tropical Tiki
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Top Dawgs
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Game Of Thrones
RTP:
94.86%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beer Barrel Bash
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Ultra
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Blazing Riches
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gold Vein
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chibeasties
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
King Tiger
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski