Labyrinth of Knossos MultiJump graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
375 000 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, mity i legendy

Labyrinth of Knossos: Multijump Darmowe Gry Online Review

Yggdrasil i Dream Tech Gaming stworzyły grę w stylu kreskówek opartą na greckiej legendzie Half Man, Half Bull Minotaur, która mieszkała w wielkim labiryncie. Pojawia się wraz z innymi postaciami z opowieści, takimi jak heroiczny Tezeusz i piękna ariade. Tarcze, miecze i symbole kart do gry zaokrąglają kolekcję i wszystkie siedzą na siatce 5x3, otoczonej kamiennymi kolumnami, głęboko w labiryncie.

Jest to gra 5-z-orowa, w której musisz wylądować dopasowane symbole na dowolny z 243 sposobów wygrania. Symbole mogą pochodzić z dołączonymi losowymi mnożnikami, a one przeskakują przez rolki, potencjalnie budując wyższe wartości mnożnika.

Podczas rundy bonusowej darmowej obrotów wszystkie symbole są dostarczane z mnożnikami, co znacznie ułatwia wylądowanie wysoko płatnych kombinacji. Możesz wygrać do 6250x swój zakład z Labiryntu Knossos: Gloot Multijump, i działa na PCS, iOS, Windows i Android Mobiles za pośrednictwem najlepszych kasyn Yggdrasil.

Jak zagrać w maszynę do gniazda knossos: Multijump

Grasz 20 monetami i klikając przyciski plus lub minus na elementach sterujących, możesz wybrać wartości monet z 0.01 do 3.00. To daje ogólny zakres 0.20 do 60.00 na spin, a większość graczy znajdzie poziom między tymi limitami, aby dopasować ich budżet.

Inne elementy sterujące wyzwalają opcję automatycznych obrotów, a 3 małe linie na panelu zabierają Cię do wypłaty, gdzie widzisz, ile jest warte każdego symbolu i jak działają rundy bonusowe i nietypowe mnożniki.

Bezpłatne obroty i inne labirynt Knossos: Multijump Funkcje

Mechanizm multijump to genialna funkcja, która może prowadzić do dużych wypłat. Losowe symbole są wyposażone w mnożniki 2x, 3x lub 5x dołączone do nich, a jeśli więcej niż jeden mnożnik jest częścią wygranej, wartości przeskakują przez symbole i łączą. Możliwe jest wygranie z 5 mnożnikami, każde o wartości 5x, które następnie łączą się w celu zwiększenia 3125x wartości podstawowej w naszych najwyższych kasynach online.

Inne funkcje obejmują Tezeusza jako dziki symbol, który może działać jak inni, aby ukończyć zwycięską sekwencję. Może lądować jako ułożony symbol na środkowych rolkach lub wypełnić pojedynczą pozycję na rolkach 1 i 5. Symbol rozproszenia statku w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach jednocześnie spowoduje odpowiednio 10, 15 lub 20 wolnych spinów.

Podczas funkcji darmowych gier wszystkie symbole mają do nich dołączone wartości wielobarskie, więc o wiele łatwiej jest zbudować ogromną wygraną. Wszelkie 3 lub więcej symboli rozproszenia zapylają bezpłatne gry, a nowe rozgrywają się, gdy tylko aktualna runda się zakończy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone dziczy
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, zmienność i średnie zwroty labiryntu Knossos: Multijump Slot

Jeśli Ariadne wyląduje na wszystkich 5 rolkach, z mnożnikiem 5x na każdym symbolu, wygrywasz maksymalną nagrodę 6 250x Twoim zakład. Zagraj w 60.00 na spin, aby zebrać 375 000.00 z Labirynt Knossos: Multijump Darmowe Gry Online.

To gra o średniej zmienności, z długoterminowym średnim procentem zwrotu 96.42%. To wyższy powrót do procentu graczy niż wiele gier o średniej zmienności i sprawia, że ten gniazdo jest doskonały stosunek jakości do ceny.

Nasz labirynt Knossos: werdykt na slot multijump

Styl kreskówki daje labirynt Knossos: Multijump Glot. Będziesz jednak potrzebować mnożników, aby zebrać przyzwoite nagrody, ponieważ bez nich nawet najlepiej płacący symbol ariadne jest warty zaledwie 2x twój pakiet, gdy przekroczy wszystkie 5 rolki.

Mnożniki pojawiają się dość często, więc stosunkowo łatwo jest ubiegać się o większe wygrane, pomagane przez ułożonego dzikiego symbolu. To w funkcji darmowych spin. Jeśli podoba Ci się styl i temat, zagraj w automat Maze Escape Megaways, który pochodzi z gier Fantasma i gdzie masz do 117 649 sposobów wygrania.

Unikaj wirtualnego labiryntu kasyn online i przejdź ścieżkę bezpośrednio do najlepszych kasyn online, które tutaj przedstawiono.

Powiązani partnerzy kasyna

Triple Crown
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Juicy Fruits
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Suncatcher Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blazing Riches
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Buffalo Blitz II
RTP:
95.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Everybody's Jackpot
RTP:
94.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Hotel Yeti Way
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cossacks - The Wild Hunt
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Attila
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni