Land of Zenith graj online za darmo

Oprogramowanie:
Push Gaming
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 100 000 $.00
Motyw:
Science fiction, akcja/przygoda

Recenzja automatów online Zenith online

Odkryj świat, w którym wiktoriański styl spotyka science fiction w najlepszych kasynach online. The Land of Zenith Darmowe Gry Online to gra inspirowana steampunk, wypełniona dziwną załogą latającej maszyny, a klejnoty w kształcie planety i gwiazdy. Sześć bole, 4 rzędy symboli i 30 liniów wypłat w grze krańcowej Zenith Slots oraz brązowy mechanizm z boku skręca, aby odblokować ekscytujące bonusy.

Tajemnicze transformacje symboli mogą wywołać w dowolnym momencie, a okrągły fantastyczne obroty Hypermode Free, w których występują szpilki, gdy pojawiają się dzikie symbole. Możesz dodać dodatkowe darmowe gry bez górnego limitu, pomagając w kierunku ogromnej maksymalnej wypłaty 21 000x. Ta gra o dużej zmienności ma średni powrót do procentowego procentowego 96.29% i możesz grać na PCS, iOS, Android i Windows Mobiles w niektórych z najlepszych kasyn.

Jak grać w krainę automatów Zenith

Cytaty pływowe na niebie, a sterowce przelatują za 6 rolkami krainy Zenith z Push Gaming. Symbole obejmują kolorowe klejnoty w kształcie półksiężyca, Saturna i gwiazdy, mechaniczna sowa, futurystyczna mapa i 4 członków załogi. Każdy z nich jest ubrany w odpowiednio steampunk, w tym robot w meloniku, i kapitan w jego dwukolorowych okularach.

Wszystko, co musisz zrobić, to załadować grę na komputer lub telefon komórkowy, a następnie kliknij kartę Total Bet, aby wybrać past. Z opcjami od 0.10 do 100.00 na spin, większość graczy znajdzie idealny poziom. Okrągłe strzałki wyzwala automatyczny tryb obrotów, a 9 małych kropek zabiera cię do płatności.

Klejnoty płacą co najmniej podczas przekraczania dowolnej z 30 linii płacowych z lewej strony, podczas gdy kapitan jest najbardziej wart.

Bezpłatne obroty i inne Funkcje bonusowe z gniazda Zenith

Mechanizm w kolorze brązu wypełnia ekran po obu stronach rolki. Pojawiają się specjalne symbole "Turner", a te obracają 3 koncentryczne dyski po lewej stronie. Jeśli ustawione sekcje na tych płytach ustawiają się w kolejce, wystrzeliwują podskakującą tajemniczą funkcję, w której świecąca kula energii zamyka się wokół rolki, umieszczając tajemnicę w losowe miejsca. Czasami kula dzieli się na 2, pozostawiając jeszcze więcej tajemnic. Gdy dowolne kule odlatują z kołowrotków, pozycje te przekształcają się w jeden rodzaj symbolu, co może stworzyć dużą wygraną.

Czasami mechanizm zmienia złoto, a jeśli rowki ustawiają się w tym samym czasie, wpisujesz ekscytującą rundę bonusową Hypermode Free Spines. Masz 20 sekund wolnych spin. Wilds również zbiera się w mierniku, a kiedy się wypełni, zarabiasz 10 sekund bezpłatnych spinów. Za każdym razem, gdy miernik się wypełnia, usuwa również jeden z niższych płatnych symboli klejnot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Land of Zenith Glots Gra Maksymalne zwycięstwa, średnie zwroty i zmienność

Możliwe, że wygraj ogromny 21 000 razy swój całkowity zakład tutaj. Przy maksymalnym zakładach 100.00, możesz wygrać 2 100 000.00. Gra lądowa znith online ma dużą zmienność, która może wypłacać hojne nagrody, ale rzadziej niż gry o niższej wariancji. Średnie zwroty wynoszą 96.29%, co polega na tym, co lubimy widzieć z lotnych miejsc, takich jak ten.

Nasz kraina wyroku z slotu zenitu

To gra, którą pokochają fani science fiction i przygody. Wygląda dobrze i doskonale oddaje styl steampunk. Potrzebujesz symboli Turnera, aby ustalić dyski, zanim wydarzy się coś specjalnego, ale dodatkowe funkcje są warte każdego oczekiwania.

Odbijające się kule prawie na pewno pozostawi wystarczającą liczbę przykładów tego samego symbolu wygranej, jednak to gry Hypermode Free, które naprawdę wyróżniają tę grę. To fantastyczna funkcja, która może trwać przez chwilę, jeśli uda ci się wypełnić licznik dzikimi symbolami kilka razy. Wejdź do ekscytującej krainy Zenith, gdy grasz w najlepszych kasynach online.

Pimped
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mad Scientist
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
House of Doom 2 - The Crypt
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Man of Steel
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Heist
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Wonderland
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Trump It
RTP:
95.94%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reactoonz 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crystal Kingdom
RTP:
94.90%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki