Lava Gold graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.99%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
158 900 $.00
Motyw:
Zwierzęta, akcja/przygoda

Lava Gold Online Recenzja

Dinozaury rządzą lawą złotą gniazdo online z Betsoft. Siatka 5x5 świecących symboli kart, jaj i różnych prehistorycznych stworzeń pojawia się na siatce 5x5 wraz z dzikim wulkanem. To klaster płaci grę z rosnącymi symbolami, które mogą stworzyć kilka zwycięstw z rzędu.

Miernik lawy wypełnia się każdą wygraną, co prowadzi do wybuchowych darmowych obrotów z gwarantowanymi wygranymi i zwiększającymi mnożniki dla każdego. Twoja wypłata na końcowe darmowe spiny zostaje pomnożone przez 10x i możliwe jest wygranie do 1800 razy w tej rundzie. Lava Gold to gra o niskiej zmienności z doskonałym średnim zwrotem 95.99%.

Jak grać w grę lawą złoto

Grafika jest wspaniała i chociaż brakuje im efektu 3D używanego w niektórych grach Betsoft, nie będziesz rozczarowany obrazami. Symbole znajdują się na rockowych rolkach, w jurajskim krajobrazie gęstej dżungli i dudniącym wulkanu. Animowane pterodaktyle latają wokół ekranu, a jest dramatyczna ścieżka dźwiękowa, która pasuje do stylu.

Pods. Elementy sterujące są bardzo łatwe do opanowania, a klikając zakładki plus lub minus, możesz wybrać z zakresu zakładów 0.25 do 100.00 na spin.

Strzałka w przycisku okręgu zaczyna się automatycznie wirujące kołowrotki, a "ja" na elementach sterujących zabierze Cię do płatnika Lava Gold. Wymienia to, ile wygrasz z 5 lub więcej symboli połączonych ze sobą poziomo, pionowo lub w blokach. T-Rex jest najcenniejszy, a ten facet płaci 4.5x Twój całkowity zakład dla klastrów 11 lub więcej.

Paytable ma również szczegółowe informacje na temat specjalnej funkcji rosnących symboli. Wszystkie symbole w wygranej znikają z siatki 5x5, a każdy inny symbol przylegający do pustych przestrzeni może rozszerzyć się na luki. Jeśli tworzy to kolejną wygraną, proces się powtarza, dopóki nie będziesz mieć nowych klastrów 5 lub więcej lub cała siatka wypełnia się tym samym typem symbolu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda lawowego złota

Wulkan jest dzikim symbolem, który może zastąpić każdą inną, aby ukończyć klastry lub budować swój rozmiar dla wyższych wypłat. Zwycięskie klastry przyczyniają się do miernika bonusowego po prawej stronie rolki. Każdy z 10 głównych symboli znajduje się na tym mierniku i musisz uzyskać wygrane od wszystkich z nich, aby całkowicie je wypełnić.

Po pełnym zarabiasz 10 darmowych obrotów gry Lava Gold Slots. Zwycięstwo jest gwarantowane w każdej bezpłatnej grze, a środkowa kolumna jest zawsze wypełniona dopasowanymi symbolami. Wygrane są wypłacane według stawki podstawowej przy pierwszym darmowym spinku, ale podwoiły się drugiego, potroiły się na trzecim i tak dalej. Ostatnia wygrana jest wypłacana na 10x jej wartość podstawową, chociaż nie można oddzielić rundy.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność lawowego złota

Najwyższa możliwa wypłata pochodzi z klastra 25 symboli T-rex na ostatecznym darmowym spinku. Wygrasz 1589x swój zakład z tego scenariusza lub 158 900.00 Jeśli grasz 100.00 na spin, który wyzwala darmowe gry.

Lava Gold to gra o niskiej zmienności, więc powinieneś zobaczyć częste wygrywające klastry, chociaż oznacza to również, że średnie wartości nagród są niskie w porównaniu z innymi gier na automatach o wyższej wariancji. Procent zwrotu 95.99% stanowi wielki stosunek jakości do ceny.

Nasza lawa złota automat

Jeśli wspaniała grafika nie przyciąga twojej uwagi, odkryj ten świat jurajski, a znajdziesz kilka wspaniałych funkcji. Rosnące symbole mogą stanowić kilka zwycięstw z jednego palika, ale może być trudne uruchomienie darmowych spin.

Warto jednak czekać, ponieważ po rozpoczęciu darmowych gier otrzymasz za każdym razem, z rosnącym mnożnikiem. Wykop dinozaury i zagraj w lawę złotą automat do naszych zalecanych kasyn betsoft, gdzie znajdziesz najlepsze bonusy powitalne kasyna.

, Jaki jest klaster płaci mechanizm lawowego złota?

Zamiast standardowych liniów wypłat, gniazdo Lava Gold używa systemu klastra, w którym wygrywacie przez grupy lądujące o tym samym symbolu, połączone razem. Klastry mogą być poziome, pionowe, w blokach lub kombinacji, ale potrzebujesz co najmniej 5-z. Klastry mogą nawet wypełnić wszystkie 25 miejsc na siatce.

Ile mogę wygrać, grając w lawę złoto online?

Maksymalna możliwa wygrana z lawy złotego automatu jest równa 1 589x Twoim zakładowi. Zbierasz tę nagrodę z pełnej siatki symboli T-Rex w ostatniej rundzie darmowych gier. Zagraj na najwyższym poziomie zakładu 100.00, aby wygrać 158 900.00 z tej kombinacji.

Gdzie powinienem grać w grę lawą złoto?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online, które zawierają maszynę do gnicia Lava Gold. Witryny te mają również resztę zasięgu Betsoft, a także gry wielu innych najwyżej ocenianych programistów. Pamiętaj, aby zdobyć ich hojne pakiety premiowe powitalne, kiedy się dołączysz i dokonasz pierwszego depozytu.

Czy gniazdo Lava Gold ma bezpłatną funkcję spinów?

Jeśli wypełnisz miernik z boku szpry Lava Gold Slots. Podczas rundy środkowa kolumna wypełni wystarczającą liczbę przykładów tego samego typu symboli.

To maszyna do gnicia lawowego kompatybilna z moim iPhonerem?

Tak to jest. Możesz zagrać w grę Lava Gold Slots na iPhone'ach, iPadach, Windows i Android Mobile Mobile. Wygląda i gra dokładnie w taki sam sposób, jak gra komputerowa, z zaledwie kilkoma zmiana elementów sterujących, aby to rozróżnić.

Jakie symbole zawierają w gnieździe lawy?

Dinozaury prześladowały rolki lawowego złota automatu online. Inne symbole obejmują stopę dinozaurów, jajko i symbole kart do gry, aby wyglądały jak świecące skały. Wulkan jest dzikim symbolem, a gra rozgrywa się na realistycznym wizerunku prehistorycznych dżungli i wulkanu palącego.

Czy są jakieś gry podobne do maszyny do gniazda lawowego?

Jeśli lubisz gry o tematyce dinozaurów, graj w szalejącym automatem online z Play’n Go. Pojawia się wirtualny park zwierząt jurajskich, a także owady uwięzione w bursztynie. T-Rex to ułożony dziki symbol, który zamyka na miejscu, aby uzyskać swobodę i porusza się wokół rolki.

Jak mogę zagrać w gniazdo lawowe za darmo?

Dołącz do naszych wybranych kasyn online, a po zebraniu ich bonusów powitalnych możesz grać za pomocą pieniędzy z bonusu zamiast własnych.

To lawa złoto jest zalecaną grą?

Zakładając, że podoba ci się ten temat, jest to gra, którą z przyjemnością polecamy. Wygląda znakomicie i ma ekscytującą rozgrywkę i funkcje. Rosnące symbole w każdej wygranej, dziki wulkan i gwarantowane wygrane podczas funkcji darmowych gier sprawiają, że jest to ekscytująca maszyna do automatu.

Kiedy wydano lawę złoto online?

Betsoft uruchomił maszynę do gnicia Lava Gold 20 maja 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bar X Magic 7
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crown of Fire
RTP:
96.36%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Respin
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Break Da Bank Again Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wizard's Castle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki