Lava Loca graj online za darmo

Oprogramowanie:
Booming Games
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantasy, Tropical Island, Aztec

LAVA LOCA Online Recenzja automatu

Wyobraź sobie siebie na tropikalnej plaży na Hawajach, obserwując zachód słońca nad różowym i fioletowym niebem. Jeśli brzmi to kusząco, przejście do lawy lokali online może być kolejną najlepszą rzeczą. Temat zawiera wszystkie rzeczy kolorowe i tropikalne, takie jak palmy, pochodnie tiki i plaża. Rozgrywka o średniej zmienności odbywa się nad standardową 5-rzędową siatką 3-rzędową. Wiele dostępnych opcji stakowania, a także do 20 różnych linii wypłat. Z każdym obrotem rolki możesz przejść do głównej nagrody Grand nagrody z prawdziwej nagrody pieniężnej w wysokości 40 000 monet. Istnieją funkcje, które zwiększają zabawę i Twój bankroll, taki jak dziczy, rozproszenia, wolne spiny, a także tajemnicza funkcja Wilds.

Instrukcje automatu online lawy loka online

Lava Loca, od huków, jest kompatybilna ze wszystkimi urządzeniami, w tym tabletem, urządzeniami mobilnymi i komputerowymi. Jeśli grasz z telefonu komórkowego, możesz to zrobić z dowolnego urządzenia, takiego jak urządzenia iOS i Android.

Sprawdź wypłatę w sekcji informacji, klikając kartę "I" w lewym górnym rogu kołowrotków. Istnieje 20 linii płacowych i możesz wystawić każdą linię od 0.01 Monety do 10 monet na linię. Użyj zakładki "Total Bet" poniżej rolki, aby wybrać zakład od 0.20 monet do maksymalnie 200 monet na spin. Możesz użyć zakładki "Bet Max", aby aktywować najwyższy zakład pieniężny, aby wygrać do 40 000 monet. Po prostu wybierz sterowanie w centrum, gdy będziesz gotowy do gry. Masz wybór między ręcznymi lub zautomatyzowanymi spinami w tych rozwijających się grach internetowych oferujących automaty online.

Lava LOCA Bezpłatne spiny i funkcje bonusowe

Odwiedzając tę tropikalną wyspę, możesz znaleźć różne funky i tropikalne listy rozrzucone. Te kolorowe ikony kart do gry tworzą niższe opłacające symbole w grze Lava LocA. W przypadku kombinacji 3 lub więcej pasujących ikon, J i Q mogą wypłacić do 0.80x twój zakład. K i A zapłacą do 1.20x Twój udział. Wyższe symbole wygranych to 3 unikalne postacie wyspy, które oferują od 3x do 10x Twojego udziału.

Ikona Lava LOCA może pomóc w tworzeniu bardziej zwycięskich linii, działając jako dziki symbol i oferując do 20 razy w swoim pakiecie. Może zastąpić wszystkie inne symbole, z wyjątkiem rozproszenia. Rozproszenie pojawia się jako ikona darmowych spinów i oferuje wypłaty do 80x Twojego udziału. Jeśli wylądujesz 3 lub więcej w dowolnym miejscu, otrzymasz początkowe 3 darmowe spiny. Tryb darmowych spinów obejmuje rozszerzające się symbole. To stanowi część tajemnicy mnożącej dzikiej funkcji, która jest aktywna tylko na Reel 3. Ta funkcja może pomnożyć twoje nagrody przez 2x lub 4x. Lava LOCA Online oferuje standardowy wybór dodanych funkcji, które pomogą Ci wygrać do 40 000 monet.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Lava LOCA Max Payout, RTP i zmienność

Ciesz się tropikalnym rajtem, obracając rolki za pomocą gry średniej wariancji. Gniazdo Lava LOCA ma powrót do 96 gracza.30%. Możesz wybrać z różnych prawdziwych opcji stawiania pieniędzy, które mogą osiągnąć maksymalnie 200 monet. Gracze w najlepszych miejscach automatów online mogą wybrać wyższy zakład, aby zwiększyć szanse na osiągnięcie maksymalnej wypłaty 40 000 monet.

Werdykt lawy i więcej automatów

Sprawdź Lava LOCA za pośrednictwem naszych najlepszych internetowych stron kasynowych, aby uzyskać tropikalną zabawę i szansę wygrania do 40 000 monet. Gra jest stosunkowo prosta, więc możesz grać bez względu na poziom umiejętności. Wypłata Max może być nieco skromna, ale wysokie rolki będą zadowolone z maksymalnego zakładu do 200 monet. Istnieje kilka zabawnych i standardowych funkcji bonusowych, takich jak dziczy, darmowe spiny, rozproszenia i tajemnicza funkcja mnożącej dziczy. Te funkcje urozmaica standardową rozgrywkę i mogą zwiększyć twoje wypłaty.

Po prostu odwiedź naszą listę prawdziwych stron pieniężnych, aby odkryć nasz wybór najlepszych kasyn online. Będziesz miał do dyspozycji duży wybór gier na automat. Jeśli jesteś wysokim wałkiem, sprawdź automat internetowy Cherry Bomb Deluxe. Możesz po prostu mieć szczęście i wygrać do ogromnego 20 000 razy na swoim pakiecie. Możesz wygrać jeszcze większe nagrody i mieć szerszy zakres rozmiarów BET, jeśli grasz w automat online Romeo. Pamiętaj, aby sprawdzić nasze najwyżej oceniane kasyna, aby uzyskać więcej.

Powiązani partnerzy kasyna

Cashino
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Angler
RTP:
97.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Riches Hyperspins
RTP:
97.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Artemis vs Medusa
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Stallion
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Wild Vegas
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hot Choice
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reels of Wealth
RTP:
95.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni