Legacy of the Wild graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
120 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia

Legacy of the Wild Online Recenzja automatu

Szukając automatów z najciekawszymi, wyjątkowymi, nigdy nie używanymi tematami, pierwszym wyborem powinien zawsze być miejscem Playtech. Deweloper naprawdę poświęca swój czas i wykorzystuje swoją wyobraźnię, aby stworzyć najbardziej atrakcyjne wizualnie szczeliny z najbardziej niesamowitymi tematami. Legacy of the Wild by Playtech to jeden z tych automatów, który ma mistyczny motyw, spleciony z czarownikami, magią, diabłami i demonami. W towarzystwie równie autentycznych funkcji specjalnych, Legacy of the Wild zabierze Cię do czarujących wypłat ponad 750x wartości monety. Z RTP 96.06% i wariancji średniej do wysokiej, automat może odwołać.

Ale gracze mobilni z przyjemnością usłyszą, że gniazdo jest idealnie kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami, dzięki czemu mogą zabrać grę w podróży. Niezależnie od używanego urządzenia, Legacy of the Wild zapewni kilka ekscytujących funkcji, a wolne spiny i dzikie są najważniejsze.

Dziedzictwo dzikiego szczeliny kontroluje i konfiguruje

Oprócz odtwarzania go na urządzeniu komputerowym, gniazdo daje opcję odtwarzania go na telefonie lub tablecie, który korzysta z systemu operacyjnego Android lub iPada lub iPhone'a, jeśli jesteś użytkownikiem iOS. Niezależnie od tego, który wybierzesz, otrzymasz te same opcje konfiguracji zakładów do kliknięcia lub dotknięcia, aby umieścić zakłady. Jak zobaczysz, wartość monety może przejść od zaledwie 0.01 do 3 punktów, które za 40 linii płacowych obecnych w gnieździe sprawiłyby, że cały zakład byłby od 0.40 do 120 punktów.

Oprócz wyświetlacza BET, otrzymujesz również przycisk Spin, przycisk Turbo Mode, który sprawia, że kołowrotki obracają się szybciej, bez przerwy, oraz opcja automatycznego opcji dzięki, na którym nie musisz kliknąć ani dotknąć przycisku Spin za każdym razem Chcesz obrócić rolki, ponieważ zrobi to za Ciebie. Opcja autoodplay daje szansę na umieszczenie zakładu i wybrać, czy chcesz, aby obrócić rolki dla 50 do 99 obrotów, bez klikania lub stukania przycisku spin.

I na koniec otrzymujesz również przycisk Paytable. Klikając go, zobaczysz najniższe płatne, intrygujące amulety, które mogą dać ci wartość 50x do 125x dla najlepszej kombinacji. Symbole wygrane są wspaniale, musimy powiedzieć. Zobaczysz młodego alchemika z jego butelką mikstury i rudowłosą czarodziejką, która nagradza cię 150x wartością monety. Następnie widzisz demona i diabła, które dają ci 300x wartość monet dla najwyższej wygranej kombinacji, a na koniec biały czarodzieja, który dostarcza nagrodę wartości 750x dla monety dla kombinacji 5-z. Później, podczas rozgrywki, zobaczysz symbol Book of Wilds, który odgrywa istotną rolę, ale także daje wypłatę wartości 750x, co wartość monety.

Dziedzictwo dzikiej rozgrywki i funkcji bonusowych

Jedną rzeczą, o której powinieneś wiedzieć, że dziedzictwo dzikiego szczelin ma nic poza nudną rozgrywką. W rzeczywistości przepływ gry jest bezproblemowy, z mnóstwem fajnych funkcji i modyfikatorów.

Na początek otrzymasz funkcję zwinięć. Oznacza to, że dla każdej zwycięskiej kombinacji wylądujesz, uruchomisz falę. Fala sprawi, że wszystkie zwycięskie kombinacje eksplodują po wypłaceniu, powodując, że nowa fala symboli spadnie na szpule z góry. W związku z tym każda nowa fala może stworzyć nowe zwycięskie kombinacje dla kolejnej fali i ulepszone zwycięstwa. Będziesz wyzwalał nowe fale przez tak długo, jak długo powstają nowe zwycięskie kombinacje.

Chodzi o to, że po lewej stronie kołowrotków znajduje się fala-o-meter, który śledzi fale, które wywołałeś. Ten licznik ma kryształowe kulki, które rozświetlają się po każdej kolejnej wygranej fali. 5 lub więcej kolejnych zwycięstw fali wywołają wolną grę bonusową! Teraz, za 5 do 10 lub więcej kolejnych wygranych fali, otrzymujesz odpowiednio od 8 do 50 darmowych spinów.

Podczas bezpłatnych spin. To jest funkcja Księgi Dzików. Na pierwszej fali wszystkie książki dzikich symboli są standardowym rozmiarem. Jednak na drugiej fali strona Wild pojawia się magicznie na rolkach po lewej stronie każdego dzikiego symbolu książki. Na fali trzeciej symbol strony powiela się po lewej i poniżej każdego dzikiego symbolu książki. Atmosfera nagrzewa się, gdy dotrzesz do czwartej fali. Wtedy strona dzika pojawia się po lewej, powyżej i poniżej każdego dzikiego symbolu książki, a na piątej lub więcej fal pojawi się po wszystkich stronach każdej książki dzikiej, tworząc wzór krzyżowy i poprawiając twoje szanse na większe wygrane!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Bez wątpienia, Legacy of the Wild Slot Machine ma to, czego potrzeba, aby szczelin. Spodoba się wszystkim fanom automatów fantasy, mistycznych i fikcyjnych, ponieważ zawarły w sobie różne rzeczy magii i mistyczne rzeczy.

Co więcej, byłby to dobry mecz zarówno dla niskich, jak i wysokich rolników, mimo że ten ostatni może uznać 750X, który wygrał linię wartości monety. Ale jest tak wiele bezpłatnych spinów, które można wygrać, i dziczy na pokrycie symboli, których brakuje, aby stworzyć zwycięską kombinację. Więc złapanie znacznie większej wypłaty niż to nie byłoby nieoczekiwane.

Ale jeśli czeka Cię bardziej satysfakcjonujące miejsce w kasynie online, powinieneś rozważyć monetę Playtech! Moneta! Moneta! automat, który daje ponad 700 000 punktów za maksymalny zakład!

Sprawdź kody bonusowe Dream Vegas i zagraj setki najlepszych automatów i zdobądź ponad 35 postępowców.

Powiązani partnerzy kasyna

Dungeons and Diamonds
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Big Bass Bonanza Megaways
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Hen
RTP:
97.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Gods of the Seas Triton’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Legends
RTP:
94.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Blood Lore Wolf Pack
RTP:
95.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
MexoMax
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wonderland Protector
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Masks
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni