Legend of Hydra graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
92.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 000 000 $.00
Motyw:
Fantazja, starożytna Grecja

Legend of Hydra Online Review

Opracowany w połączeniu z Ash Gaming, ten gniazdo z napędem PlayTech wygląda fantastycznie na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w najlepszych kasynach online. Działanie odbywa się przed masywnym wodospadem w jakimś mitologicznym starożytnym greckim otoczeniu, w którym zamki, kolumny i 4 smocze głowy hydra ramy Siatkę 6x5 symboli. Same rolki są wypełnione kryształami o niższej wartości, a także o wyższych płatnych rycerzach, królach i królowych.

Uważaj na strefy zasilania pojawiające się w dowolnych miejscach. Rozszerzają się i mogą przekształcić symbole w strefach w wiele przykładów innych. Podczas bezpłatnej rundy gier strefy nadal rosną. Losowo wyzwalane funkcje hydra mogą również zapewnić Twoim wygranom dużym wzmocnieniem.

Jak grać w grę Legends of Hydra Slots

Szeroki wybór opcji stakowania wystarczy, aby objąć prawie każdą bankroll, z zakładami od 0.10 i 200.00 zaakceptowane. Gniazda playtech są zaprojektowane dla wszystkich poziomów umiejętności, a nawet niedoświadczeni gracze znajdą legendy Hydra łatwe do skonfigurowania, z zaledwie kilkoma kliknięciami w opcjach BET potrzebnych do rozpoczęcia rozpoczęcia.

Przyspiesz rozgrywkę w trybie Turbo lub usiądź i obserwuj, jak kołowrotki obracają się samodzielnie, aktywując funkcję autoblacji.

Możesz przejrzeć wypłatę, klikając kartę "I" po lewej stronie sterowania. Wymienia to, ile wart jest każdy symbol podczas przekraczania bębnów od lewej do prawej, i ma dalsze szczegóły dotyczące wielu funkcji bonusowych.

Darmowe obroty i inne legenda gniazda hydra

Złota Korona jest tutaj dzikim symbolem i pomaga stać dla innych w razie potrzeby, aby ukończyć wygraną. Każdy standardowy symbol może wydawać się naładowany energią i zamieniają dowolną pozycję, na której lądują w strefy zasilania. Jeśli kolejna naładowana symbol pojawia się w sąsiedztwie strefy mocy, strefa się rozszerza, potencjalnie wypełniając duże odcinki rolki.

Jeśli wylądujesz naładowanym symbolem w strefie mocy, wszystkie symbole w strefie przekształcają się w ten sam typ, co może prowadzić do ogromnych zwycięstw. Po przekształceniu symboli strefy znikają i zaczynasz budować nowe.

Naładowane symbole wypełniają również miernik nad rolkami. To stopniowo odblokowuje specjalne funkcje HYDRA, a im dłużej grasz w automatach legendy hydra, tym więcej funkcji aktywujesz. Pierwsza funkcja jest dostępna od razu i widzi Hydra, która przyczynia się do 11 dzikich symboli losowo. Następnie możesz wylądować do 9 stref zasilających jednocześnie, a następnie Hydra dodaje 2x mnożniki do stref. Ostatnia Head Hydra dodaje do 3 kolejnych stref zasilania, z mnożnikami wygranej i tajemniczymi symbolami.

Gold Monety Symbols wywołują bezpłatne obroty w naszych najwyższych kasynach online, z odtwarzaniem od 12 do 50 bonusowych gier, w zależności od tego, ile rozproszonych ląduje. Możesz wnieść bezpłatne gry, bez górnego limitu, a zamiast znikania, gdy symbole się przekształcają, strefy zasilania pozostają aktywne w całej rundzie.

Na końcu tej funkcji mega spin widzi wszystkie symbole w strefach mocy przekształcone w jeden typ.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność legendy hydra online

Możliwe jest wygranie kolosalnego 10 000 razy na swój udział w tej grze o wysokiej zmienności lub 200 000.00 przy maksymalnym zakładzie. Ustawiając swoje stawki, pamiętaj, że gry o wysokiej wariancji mogą obrócić jeźdź. Długoterminowe średnie zwroty to zdrowe 96.46%.

Gra Legend of Hydra Slots - nasza ocena

To świetnie wyglądające automat ma epicką jakość stylu, rozgrywki i funkcji. Genialne funkcje, takie jak każda głowa Hydra, aktywująca z kolei inną bonus, i strefy zasilania, wyróżniają się w kasynach online i mobilnych za pomocą PlayTech Range.

Na początku może wyglądać trochę skomplikowane, ale w praktyce jest bardzo łatwe do naśladowania. Zagraj w grę Legends of Hydra Slots dla szerokiej gamy stawek w naszych ulubionych stronach i nie przegap najlepszych bonusów kasyna, kiedy się dołączysz.

Sprawdź więcej automatów z Playtech poniżej

Powiązani partnerzy kasyna

Horror House
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dragon’s Fire Megaways
RTP:
94.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Io
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker King
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jackpot Jester Wild Nudge
RTP:
95.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guns N' Roses
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tokidoki Lucky Town
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Atlantis The Forgotten Kingdom
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fortunium Gold Mega Moolah
RTP:
92.67%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni