Legend of the Nile graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.63%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
112 270 USD.00
Motyw:
Złote/złote monety, klejnoty, starożytny Egipt

Legend of the Nile Darmowe Gry Online Review

Nowa Legenda of the Nile, zawierająca ekran 6x6 z mechaniką klastra, pozwala budować drogę do ogromnych wypłat w każdej rundzie. Uzyskaj odpowiednie ikony na ekranie, a możesz zbierać nagrody do 112 270 monet podczas gry za prawdziwe pieniądze, ale także dodatkowy progresywny jackpot, który z czasem rośnie. I jak we wszystkich automatach Betsoft, możesz cieszyć się tą lukratywną grą na każdym urządzeniu mobilnym oprócz komputera domowego.

To, co naprawdę urzekające w tej grze to nie tylko jej oszałamiający wygląd lub jackpot, ale także wbudowane funkcje bonusowe. Oprócz klasycznej funkcji podwójnej w górę, automat jest również wyposażony w trzy progresywne szlaki bonusowe, które możesz wypełnić, aby odblokować darmowe spiny i wypłaty, które są około sześciokrotnie wyższe niż nagrody z gry podstawowej.

Jak zagrać w gniazdo online Legend of the Nile

Pomimo tego, że jest maszyną do gniazda 6-rela z mnóstwem funkcji, Legend of the Nile jest nadal łatwy do gry. Możesz zacząć się obracać zaraz po skonfigurowaniu palika, korzystając z kontroli BET po lewej stronie. Te elementy sterujące pozwalają wybrać wartość monety i zwiększyć poziom zakładów do pięciu razy, aby stać w dowolnym miejscu od 0.30 punktów na spin do łącznie 150 punktów.

Niezwykłe w tym automatu jest to, że nie ma żadnych linii płacowych za wyznanie nagród, a jedynie mechaniki wynagrodzeń klastrów. Te mechaniki pozwalają tworzyć zwycięskie kombinacje, które są większe niż zwykłe wygrane pięć z nich, aby w pełni wykorzystać ekran 6x6. Jeśli grasz na BET Level One na stronie internetowej Real Money Online, nagrody będą wahać się od 10 monet do 6000 monet na spin. Z drugiej strony zwiększenie poziomu BET do maksymalnie pięciu. I to tylko w podstawowej grze. Jeśli jednak dojdziesz do bonusowych rund, możesz odblokować znacznie większe i lepsze nagrody.

Możesz także cieszyć się Legend of the Nile na telefonie i tablecie z Androidem, iPhone'em lub iPadem. Większość nowych gier Betsoft to automaty do gier HTML5, w które można grać natychmiast nawet na starszych telefonach, a ten gniazdo nie jest inaczej. Skonfiguruj zakład za pośrednictwem menu w lewym górnym rogu, a następnie użyj dużego sterowania spinem na ekranie, aby rozpocząć odtwarzanie w ruchu.

Legend of the Nile Cechy i darmowe spiny

Legenda o Nilu płaci jak każde"Klaster płaci" Gra - kiedy tworzysz klastry czterech lub więcej pasujących symboli, które w jakikolwiek sposób wzajemnie się dotykają. Po utworzeniu zwycięskiego klastra gra automatycznie ją niszczy i daje świeże nowe symbole na swoim miejscu, aby umożliwić drugie, trzecie lub więcej kolejnych zwycięstw bez dodatkowych kosztów. Podczas gry podstawowej niektóre z najcenniejszych klastrów powstają z dzikimi symbolami, które mogą zastąpić wszystkie symbole oprócz ikon bonusowych, ale także płacić nagrody do 30 000 monet podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Inne symbole, które warto wiedzieć, to bonusowe symbole anubis i ISIS. Podczas gry podstawowej symbole te mogą płacić nagrody pieniężne, wypełnić specjalne paski energetyczne Anubis i ISIS, ale także zwiększyć poziom BET każdego paska. Po wypełnieniu paska, automat przyznaje ci bezpłatny bonus spinów, który będzie grany ze specjalnym pomnożonym poziomem BET, który zarobiłeś podczas poprzednich rund. Aby sprawić, że wszystko jest jeszcze bardziej zainteresowane, podczas bezpłatnych bonusów obrotów te symbole będą miały zwiększone nagrody - te, które wzrosną do 100 000 monet dla klastra ponad 20 symboli.

I na koniec, ale zdecydowanie nie mniej więcej symbol RA, który służy odblokowaniu bonusów RA. Ten symbol jest również podłączony do paska zasilającego, który w przeciwieństwie do innych prętów zasilających, zostaje ponownie uruchomiony podczas każdego nowego spinu. Zbierz osiem piętnastu symboli RA podczas rundy, a możesz wygrać bonusy do 15 darmowych spinów. Ale zbierz 17 lub 20 symboli, a wygrasz odpowiednio nagrodę 400x swój całkowity udział lub progresywny jackpot.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Legenda o werdyktu Nilu i podobne automaty online

Jeśli jesteś fanem egipskich automatów lub jeśli lubisz grać w oszałamiające gry o wysokiej wariancji z dodatkową dawką ryzyka, Legend of the Nile będzie dobrym dopasowaniem do twojego stylu gry. Z trzema rodzajami darmowych bonusów spinsów, kaskadowymi bębnami i różnorodnymi dodatkowymi nagrodami, ten automat może niezaprzeczalnie zapłacić podczas gry za prawdziwe pieniądze, do 112 270 monet na spin. Poza tym masz progresywny jackpot, który może być twój. Niemniej jednak nadal nie powinieneś oczekiwać, że szybko się wzbogacisz w tej grze, ponieważ różne funkcje bonusowe nadają gniazda wyższa wskaźnik trafień, co utrudnia te ogromne wygrane niż częstsze i mniejsze wypłaty.

Dla graczy, którzy nie lubią ryzykują i wolą automaty, które są bardziej zrównoważone z ich wypłatami, sugerujemy wypróbowanie innych podobnych pokies, które oferują średnią rozgrywkę zmienności. Betsoft's Sugar Pop: 2 Double Dipped to świetny wybór w środku zmienności, który oferuje ekran 7x7 i wiele progresywnych funkcji bonusowych. Jednak w przypadku czegoś prostszego masz fajne klejnoty WMS, które również mają ekran 6x6, ale także wiele Wilds, które wykonują różne funkcje bonusowe. Znajdź jeszcze więcej świetnych gier, gdy odwiedzasz jedną z najlepszych kasyn online, które sprawdziliśmy, w których czekają mile widziane bonusy!

Blue Dolphin
RTP:
95.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pharaoh King
RTP:
95.20%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fire Joker
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Raptor DoubleMax
RTP:
96.01%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Da Vinci Diamonds Dual Play
RTP:
94.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Bitten
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empress of the Nile
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Football Glory
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni