Leprechaun Goes Egypt graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
656 880 USD.00
Motyw:
Starożytny Egipt, Irlandzkie szczęście

Leprechaun Goes Egypt Darmowe Gry Online Recenzja

Styl artystyczny i ogólny design to mieszanka starożytnego egipskiego i irlandzkiego mistycyzmu. Tęcze nad piramidami, twarz Sfinksa stała się krasnoludkiem - wszystko na tle pustyni i nieodkrytych starożytnych grobowców, które macie.

Chociaż ustawienie i przesłanka mogą wydawać się dość niepoważne, jest to miejsce z fabułą. Celem jest uratowanie Kleopatry, która znajduje się w komorze ukrytej skarbów piramidy (która jest również trybem bonusowym). W ten sposób mogą się zdarzyć naprawdę duże wygrane, chociaż gra jest ogólnie bardzo niska wariancja. To powiedziawszy, możesz samodzielnie dostosować zmienność gry.

Leprechaun idzie w Egipt Slot Control i konfiguracja

Może być ustawiony w starożytnej przeszłości, ale gniazdo online krasnoludów jest tak nowoczesne, jak to tylko możliwe. Możesz grać w grę na urządzeniach mobilnych Apple i Android, a także na komputerach Apple i Windows. Ładną cechą jest to, że możesz również zmienić ustawienia urządzeń mobilnych, aby grać w grę w widoku krajobrazu lub portretowym.

Gra jest ułożona w sposób, który jest łatwy zarówno dla nowych graczy, jak i doświadczonych entuzjastów automatów. Czaszki zajmują centralne miejsce, ale są jasne i dobrze wyróżnione. Same symbole są kolorowe i ładnie szczegółowe. Dobrze odróżniają się od siebie, abyś mógł zobaczyć, co się dzieje na pierwszy rzut oka - coś, co często pomijają.

Paytable znajduje się w prawym dolnym rogu ekranu, a gra ma również funkcję automatycznej. Po lewej dolnej części znajduje się menu Ustawienia, które pozwala dostosować wartość monet stawek i możesz również włączyć funkcję szybkiej odtwarzania.

Leprechaun idzie w Egipt rozgrywki i dodatkowe funkcje

Standardowe symbole są wykonane z, zgadłeś, litery i cyfry. Symbol A jest najwyższą wartością standardowego zestawu. Warto również zauważyć, że nie musisz ich dopasować tylko w standardowych liniach. Istnieje wiele możliwości, w tym przekątne i niektóre jeszcze bardziej zaskakujące wzory, z których wszystkie mogą wygrać.

Sam krasnoludzki jest dziki, więc można zastąpić dowolnym innym symbolem. Wild doda również mnożnik 2x. Kleopatra to rozproszenie. Jeśli uda ci się wylądować trzy symbole piramidy, aktywujesz grę kliknięcia bonusu, aby uratować Kleopatrę i mam nadzieję, że wygrasz ogromną wygraną w tym procesie.

Istnieją dwa główne tryby bonusowe: funkcja bezpłatnych spinów i funkcja Click Me. Darmowe spiny są aktywowane przez lądowanie symbolu Kleopatry trzy razy lub więcej. Możesz wybierać między mieszanką wolnych obrotów i mnożników, chociaż im więcej wolnych obrotów, tym niższy staje się mnożnik. Mimo to 5 wolnych spinów z mnożnikiem 6x to nic, co można wstrząsnąć złotym garnkiem.

Funkcja Click Me to naprawdę dobra zabawa. Po prostu musisz wybrać drzwi, przez które irlandzki poszedł irlandzki. Jest wszystko, od mumia po nagrody pieniężne, które można znaleźć, a jeśli możesz wydać Kleopatrę, zabierzesz także 300 -krotny bonus na swój zakład.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, pomimo dziwnego tytułu i koncepcji, LePrechaun Goes Egypt jest właściwie dobrze przemyślanym i zręcznie dostarczonym tytułem. Pochodzi oczywiście z Play'n Go, który na ogół wytwarza tylko dobrej jakości automaty. Jest tu wiele dla nowych graczy, jak i ryzyka, dzięki dużym mnożnikom dostępnym w trybach bonusowych. Jeśli upewnisz się, że zawsze postawiasz w granicach, może to być fajna gra do kręcenia. Możesz także spróbować Book of RA, jeśli szukasz kolejnego miejsca na egipskie miejsce. Te gry i wiele innych są dostępne we wszystkich najlepszych kasynach online.

ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Triple Double Da Vinci Diamonds
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Book
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Big Bad Wolf Megaways
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Treasure Tracks
RTP:
96.39%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
True Illusions
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Chase The Cheese
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Santa’s Stack
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki