Leprechaun Hills graj online za darmo

Oprogramowanie:
Quickspin
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
160 000 $.00
Motyw:
Fantasy, złote/złote monety, irlandzkie szczęście

Leprechaun Hills Darmowe Gry Online Recenzja

Koncepcja Irish Luck została przedstawiona w wielu miejscach, które gracze uwielbiają. Leprechaun Hills autorstwa QuickSpin należy do tej kategorii automatów preferowanych przez graczy. Dzięki animacjom, prezentacji symboli i wspaniałej grafice, z pewnością jest to miejsce, które podoba się oko. Ale ten gniazdo ma również średnio 96.49% RTP, wygodny zakres zakładów i kilka zabawnych funkcji. Możesz cieszyć się nim w domu lub na urządzeniu mobilnym, tak czy ina.

Zmienność może być wysoka, ale bonusowe gry Leprechaun Hills mogą znacznie zwiększyć wygrane. Dzięki dzikim symbole pomagającym w tworzeniu zwycięskich kombinacji, Lucky Respin, która tworzy ogromne stosy i tęczowe spiny, które wprowadzają tajemnicze symbole ulepszonych wypłat, Leprechaun Hills to miejsce, w którym nie można przegapić.

Kontrola i konfiguracja gniazda na strojach Leprechaun

Biorąc pod uwagę, że gniazdo jest w pełni kompatybilne z iOS i Androidem, musisz się zastanawiać, czy istnieją różnice pod względem kontroli i wydajności gry na urządzeniach komputerowych i mobilnych. W rzeczywistości nie ma żadnej różnicy, ponieważ gra działa idealnie na dowolnym rodzaju urządzenia, więc powinieneś kliknąć lub dotknąć kontroli gry, aby uzyskać dostęp do opcji Total Bet i wybrać ilość zakładu od 0.24 do 80 kredytów. QuickSpin ułatwił ci wszystko, obliczając dokładną kwotę nagrody, którą otrzymujesz za całkowity zakład w wypłatach, ponieważ wypłaty w wypłatach odzwierciedlają Twoją aktualną konfigurację zakładu. Kliknij lub dotknij małego znaku zapytania lub przycisku I (Informacje), a wypłata otworzy się.

Mówiąc o tym, w wypłatach znajdziesz zwykłe symbole kart o niskiej wartości od 10 do A, które mogą dostarczyć 1.5x i 1.8x wypłaty palików. Następnie zobaczysz kufel o średniej wartości mocnych, magicznych grzybów, shamrocków i podkowy, które dostarczają 5x i 10x nagrody stawki, a także najwyższe płatne z nich wszystkie, Lucky Leprechaun z 25-krotną nagrodą The Stake Nagroda. Ale potem dostajesz również szaleństwo Leprechaun Hills, specjalny symbol tajemnicy przedstawiony z Rainbow i garnek złotego rozproszenia. Te trzy specjalne symbole pomogą Ci uruchomić funkcje w gnieździe i dlatego są one ważne, mimo że nie dają bezpośrednio wypłat.

Rozgrywka i dodatkowe funkcje Leprechaun Hills

Mając na uwadze, że automat oferuje 40 linii wypłat, możesz mieć pewność, że często będziesz tworzyć zwycięskie kombinacje. Linia BET wygrywa, płacisz, jeśli wylądujesz z rzędu od lewej strony do prawej strony. I na szczęście istnieje kilka specjalnych symboli i bonusowych gier, które mogłyby pomóc w łatwym osiągnięciu tych wygranych. To nie są jakieś skomplikowane ani nieznane funkcje, więc ich wyzwalanie będzie kawałkiem ciasta.

Z każdą wygraną, którą tworzysz z symbolami o średniej wartości, uruchomisz funkcję szczęśliwego respina. Zwycięskie symbole, które uczestniczyły w tym zwycięskim kombinacji, w tym momencie pozostawi ogromne stosy na rolkach. Ponadto, ilekroć brakuje ci jednego symbolu, który stworzy zwycięską kombinację, Wild wskakuje i zakryje, ponieważ działa jako substytut wszystkich regularnych symboli, z wyjątkiem rozproszonego symbolu bonusowego. Dziki pojawia się jednak tylko w drugiej i czwartej rolce. Tak więc, jeśli brakuje ci jednego symbolu na drugiej lub czwartej rolce, aby utworzyć zwycięską kombinację, Wild Ci pomoże.

Bonus rozprasza mogą pojawiać się tylko na środkowych rolkach. Landing 3 bonusowe symbole, wyzwala się 7 wolnych od tęczowych spinów. To wtedy wkracza wspomniany specjalny symbol tęczy. Symbol tęczy działa jak tajemnicza symbol funkcji i zamienia się w dowolny symbol o średniej wartości. Jeśli pamiętasz, symbol o średniej wartości wygrał niesamowitą funkcję szczęśliwego respina. Dlatego specjalny symbol tęczy poprawia szanse na uruchomienie funkcji szczęśliwej respin dla lepszych wygranych.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Jeśli jesteś fanem motywu irlandzkiego szczęścia i niskim obrotem, naprawdę będziesz cieszyć się automatem do gniazda. Temat jest prezentowany tutaj, deweloper zwrócił uwagę na przedstawianie każdego małego szczegółu w stosunku do niego, a projekt graficzny jest właściwy. Ponadto gra jest dostępna na wszystkich urządzeniach dla dość przystępnego zakresu bukmacherskiego, który zaczyna się od 0.24 i wynosi nie więcej niż 80 punktów. Potencjał wypłaty 1200x dla takich zakładów może przydać. Jego nieskomplikowana, ale wzmocniona funkcjami rozgrywka dodaje tylko ogólnego wrażenia z gry, które otrzymasz, więc bez wątpienia jest to miejsce, które warto wypróbować.

Jeśli jednak nudzisz się motywem irlandzkiego szczęścia i masz ochotę na miejsce z bardziej odświeżającym i nowoczesnym motywem, zawsze możesz wypróbować Durian Dynamite, szybką, niezwykłą, niezwykle zabawną grę o tematyce owocowej, w której tam Zobaczysz pyszne owoce dla symboli, które musisz połączyć, aby zdobyć najwcześniejsze nagrody. Gra jest pełna dzikich, bezpłatnych obrotów i aktualizacji symboli, oprócz dwóch innych unikalnych funkcji, które mogą prowadzić do 2500 -krotnej wypłaty palika.

Kolejne, bogate w funkcje automat może odpowiadać potrzebom gracza w automatach, automat w stylu Art Deco inspirowany złotym wiekiem Hollywood i wielkim Gatsby, zatytułowanym Grand. Jak sugeruje jego tytuł, a biorąc pod uwagę, że jest pełen losowych dzikich, angażujących synchronizacji i szturchania specjalnych cech oraz niekonwencjonalna siatka dworca 3,3,4,5,5 wraz z 214 sposobami wygrania, które mogłyby cię nagrodzić Grand, oszałamiająca Max wynosząca 2900 razy.

Powiązani partnerzy kasyna

Legacy of the Wild
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Foxin' Wins A Very Foxin' Christmas
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Heroes
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Miles Bellhouse and his Curious Machine
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Super Safari
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dead Riders Trail
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gypsy Rose
RTP:
97.63%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Annihilator
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Devils Pinball
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Beef Lightning
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Hugo Carts
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki