Lightning Joker graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 550 USD.00
Motyw:
Owoce, siódowce, Joker

Lightning Joker Darmowe Gry Online Review

Lightning Joker to najnowsza wersja, a gracze mogą wygrać maksymalną wygraną w wysokości 10 000 x.3%!

Jest to zwodnicza oferta, która może wydawać się podstawowa po pierwszym wrażeniu, ale ten automat z pewnością będzie ważnym hitem z entuzjastami gier online z zabawnymi funkcjami, takimi jak Lady Joker, elektryzującej twoje zwycięstwa, szybkie regulacje produkujące duże prawdziwe pieniądze i intrygująca funkcjonalność mnożnika.

Jak grać w gniazdo Lightning Joker

Oceniąc bardzo prosty układ, Lightning Joker powinien odwołać się do wszystkich poziomów graczy w automatach. Ta gra oferuje typowe 3 rolki i 5 linii płacowych, które można uzyskać od zaledwie 0 $.10 Spin i maksymalny stakon w wysokości 50 USD za spin. Nazwa gry to oczywiście łączy symbole, ale jeśli masz szczęście, Szczęśliwa Lady Joker elektryzuje twoje wygrane i zwiększy je do 10000 x Twój udział.

Symbole tego miejsca są tak proste do naśladowania, jak sama gniazdo z symbolami zmieniającymi się od słowa"dziki" i inne, takie jak gwiazda, numer 7, dzwonek i różne owoce, takie jak melony, winogrona, cytryny i wiśnie. Dziki symbol łączący się na linii płac może prowadzić do wygranej w wysokości 80x Twojego pakietu, a jeśli dodasz wspomniany mnożnik, może to prowadzić do ogromnej wygranej 800 -krotnej stawki.

Ten gier Yggdrasil ma wiele w ofercie dla graczy, aby wygrać przyzwoite nagrody pieniężne z dala od żartów Lucky Lady, takich jak respins i uderzenie mnożnika, w którym mnożnik może zwiększyć wygraną do 10x. Zasady płatności i gry są łatwo dostępne, klikając"plus" Znak po lewej stronie szczeliny.

Funkcje specjalne na automatach Lightning Joker

Jak już stwierdzono, jest to bardzo łatwa gra do zrozumienia, a główna nazwa gry łączy symbole i zgodnie z oczekiwaniami można ją odtwarzać na wszystkich urządzeniach mobilnych na iOS, Androida i zdecydowanej większości komputerów.

Lightening Joker nie ma żadnej bezpłatnej rundy spinów ani bonusowych, cofając się z klasycznym klimatem, ale jako alternatywa funkcja szybkiego respina. Kiedy ta funkcja się rozpocznie, identyczne symbole w dwóch rolkach pozostaną tam, gdzie są, podczas gdy inne kołowrotki będą odpowiadać na nowe symbole, które mogą prowadzić do jeszcze większych zwycięstw dla graczy.

Neon Blue Wilds Symbol zastępuje wszystkie symbole, z wyjątkiem głównego symbolu gry, Lady Jokers. Błyskawica Joker online gra nie oferuje żadnych rozproszeń, jednak symbol Jokera działa prawie identycznie z jednym.

Kiedy gracz online ma szczęście wylądować na 2 lub więcej symboli Lady Joker, aktywuje funkcję tajemniczej wygranej, w której gracze mogą wylądować ogromne zwycięstwa w zależności od symboli łączących na rolkach. Łącząc 2 żartownice w dowolnym miejscu na Reels Award Zwycięstwo tajemnicze z 2x -10 000 razy w swoim pakiecie, 3 symbole Joker przyznaje nagrody pieniężne od 100x -10 000 razy na Twoim pakiecie i jeśli gracz może być wyjątkowo szczęśliwy, a ląduje 3 żartownice na linii płac, one może wygrać 1000x - 10 000 razy swój udział.

Kolejnym zabawnym aspektem jest znakomita funkcja uderzenia mnożnika, która może zwiększyć wygrane x10. Aby odblokować tę funkcję gracze muszą wypełnić rolki całkowicie identycznymi symbolami lub oczywiście dzikimi, które mogą zastąpić. Gdy kuszące błyskawice uderza w rolki, otrzymasz losową bonus mnożnika.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Lightning Joker Online Maximum Win, RTP i zmienność

Lightning Joker gra z dużą zmiennością, która czasami może wydawać się wyjątkowo wysoka, a między zwycięstwami mogą istnieć odcinki. Ta wysoka zmienność będzie oznaczać, że gracze w kasynie online będą musieli być mądrzy dzięki swoim budżetom, a funkcja autoodplay może pomóc w odcinkach, w których gracze mogą czuć, że nie wygrają zwycięstw.

Domyślna maksymalna wygrana to zdrowa 10 000 x Twój udział i domyślna maksymalna wygrana w rzeczywistości w wysokości 500 550 £.

Werdykt automatu online i podobne gry Lightning Joker

Yggdrasil Gaming dostarczyło tutaj bardzo proste, klasycznie tematyczne miejsce, które jest świetną zabawą do gry. Tajemnicza wygrana, szybka respin i mnożnik funkcje Strikes naprawdę nadrabiają żadne rozproszenia lub bezpłatne obroty w tym gnieździe i jest to zazwyczaj gładka oferta od tego dostawcy.

Potencjał ogromnych wygranych w gotówce, do 10 000 razy na twoim pakiecie, naprawdę zwiększa urok i jest zupełnie inaczej niż ich inne oferty Jokera. Wysoka zmienność może prowadzić do jałowych odcinków w grze, ale kiedy ta gra się udaje, jest naprawdę ekscytująca.

Warto również sprawdzić inne automaty do jokera Yggdrasil, takie jak automat online Joker Millions i Dark Joker Rizes online.

Powiązani partnerzy kasyna

Bushi Sushi
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doctor Love on Vacation
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Octobeer Fortunes
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Strike Bonanza
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Shop Megaways
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
ImmorTails of Egypt
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Curse of Cleopatra
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Party
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Age of the Gods - God of Storms
RTP:
96.14%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Prosperity Twin
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni