Little Bighorn graj online za darmo

Oprogramowanie:
888
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 567 600 $.00
Motyw:
Historia

Little Bighorn Darmowe Gry Online Review

Słynna bitwa na Dziki Zachód otrzymuje zabieg na automatach online, ponieważ Nolimit City wprowadza swoją małą grę Bighorn na witryny kasynowe i mobilne. Na podstawie wydarzenia, w którym plemiona indiańskich zniszczyły cały pułk USA w 1876 roku, jest to zazwyczaj pełna akcji gra tego twórcy.

Siatka symboli 3-4-5-3-2 daje 360 sposobów na wygraną i zawiera pistolety, tomahawks i symbole postaci. Mieszanka postaci może się zmienić podczas niektórych z wielu dodatkowych funkcji, jako modyfikator, w którym żołnierze kawalerii przekształcają się w dzikie i budują mnożniki. Totem Wilds rozszerzają się, a symbole rozproszenia wywołują respins z ulepszonymi dzikimi cechami.

Istnieją 2 bezpłatne funkcje spinowe, z rozszerzającymi się dzikimi lub coraz większymi mnożnikami. Możesz wygrać rozległy 25 676 razy udział w sercu Little Bighorn online. To bardzo niestabilna gra ze średnim zwrotem 96.06%, że możesz grać w naszych ulubionych kasynach.

Jak grać w małym gnieździe Bighorn

Realistyczna grafika i dramatyczna ścieżka dźwiękowa pasują do tematu Custers Ostatni stoisko w tej słynnej bitwie. Rocky krajobraz za grą jest kąpany w niesamowitym pomarańczowym świetle, a płomienie mogą pękać z kołowrotków podczas dodatkowych elementów.

Broń obejmuje również klub i karabin, a szczegółowe postacie reprezentują siedzącego byka, szalonego konia, Mylesa Keough i samego Custera.

Możesz zagrać w gniazdo Litt.20 do 100.00, który będzie pasował do większości banknotów i budżetów. Stuknij emblemat "$" i wybierz z wielu opcji zakładów.

Gracze mają również opcję automatycznych spinów, uruchomionych za pomocą przycisku strzałki na elementach sterujących wraz z trybem szybkiej gry, który zaczyna się od stukania motywu błyskawicy. Kliknij żółtą gwiazdę z boku gry ujawnia szereg opcji zakupu premii.

Podobnie jak wiele automatów do miasta Nolimit, Little Bighorn ma wiele dodatkowych funkcji, więc należy sprawdzić płatnik przed grą. Osiągnęło to kliknięcie 3 kropek, a także ma szczegółowe informacje na temat tego, ile wygrasz z dopasowanych symboli w kołowrotkach od lewej. Siedzący byk jest najcenniejszy i wygrywasz 0.25x, 0.75x i 3.75x stawka dla 3, 4 lub 5 w kołowrotkach.

Bezpłatne obroty i inne małe funkcje gniazda bighorn

Wilds pojawiają się w wielu formach, w tym standardowe wersje, które po prostu stoją w przypadku innych symboli w razie potrzeby, aby ukończyć wygraną. Dziki skóry głowy mogą lądować na środkowej kołowrotku, a te wyzwalają funkcję Xmount, w której dowolne symbole Keough lub Custer będą przekształcić się w dalsze dziczy. Kolp Wild, następnie szturcha się w górę lub w dół, aby wypełnić wszystkie 5 rzędów środkowego kołowrotka, zwiększając mnożnik wygranej o 1x na każdym kroku.

Jeden lub 2 symbole rozproszenia totemu przekształcą się w dziczy, które następnie rozszerzają się, aby wypełnić ich rolki. Symbol rozproszenia No Miłosierdzie na kołowrotku po prawej stronie wprowadza funkcję respina. Przesuwa się na lewą kołowrotek, a następnie zamienia się w dowolny z 3 możliwych dzikich, zanim inne rolki odpadają. Losowe opcje patrz wszystkie dwa symbole księżyca zamieniają się w standardowe dzikie, podczas gdy wszystkie symbole siedzącego byka mogą zamienić się w rozszerzone dzikie, lub szalony koń może przekształcić się w dziczy z mnożnikiem 1x dla każdego.

Trzy rozproszenia totemu wyzwalają spiny bez skóry głowy. Dostajesz 8 obrotów, w których dziki skóry głowy zwiększają mnożnik o 1x, podczas gdy rozproszenia totemu dodają 1 dodatkowy spin, a następnie przekształcić się w rozszerzone dziki. Mnożniki nie resetują się, ale nadal rosną w całej tej funkcji. A No Mercy rozproszenie ulepsza bezpłatne obroty do gier Spirit Call, które również uruchamiają się z gier podstawowych za pośrednictwem 3 totem i 1 bez litości rozproszenia.

Spirit Call Spins rozgrywa się na siatce 2-3-4-5-3, w której wyzwalanie No Mercy Scapt nagrywa te same dzikie modyfikatory, które dostajesz podczas gier podstawowych.

Funkcje gniazda

 • Kup bonus
 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wygrane gniazda bighorn, RTP i zmienność

Maksymalna wygrana 25 676x jest warta 2 567 600.00 na maksymalnym stawce. Jest to jednak niezwykle niestabilna gra, która zdobywa pełne 10/10 w skali miasta Nolimit. W dłuższej perspektywie zwraca się 96.06% stawek w nagrodach pieniężnych.

Nasza mała werdykt na bighorn

To kolejne genialne miejsce z Nolimit City, ale podobnie jak inni w ich zasięgu, prawdopodobnie nie jest odpowiednie dla początkujących lub tych, którzy wolą rozgrywkę o niższej zmienności.

Wygląda fantastycznie i możesz w dowolnym momencie uruchomić funkcję, z rozszerzającymi się dzikimi, mnożnikami i respinami w grach podstawowych. Darmowe gry spins to miejsce, w którym znaleziono rozległe 25 676x maksymalne wygrane. Jeśli lubisz gry historyczne z epicymi funkcjami, koniecznie doświadczasz automatu online Little Bighorn w najlepszych kasynach online.

Czy mogę wygrać prawdziwe pieniądze z małego gniazda Bighorn?

Możesz wygrać ogromną nagrodę PRAWDZIWEGO PIENIĘDZY 25 676x Pakiet z Little Bighorn Slot. To równa się 2 567 600.00 Jeśli grasz na najwyższym poziomie zakładu 100.00, ale nawet na minimalnym pakiecie możesz wygrać 5135.20.

Gdzie powinienem grać w gniazdo online Little Bighorn?

Przeczytaj nasze recenzje najlepszych kasyn online, które niosą mały gniazdo Bighorn. Są to bezpieczne witryny, z dużą ilością gier automatycznych, stołowych i karcianych. Nawet witają cię z funduszy bonusowych, gdy się zarejestrujesz.

Czy mały gniazdo Bighorn ma dowolne funkcje bonusowe?

Mały gniazdo Bighorn jest pełne funkcji. Możesz wyzwolić rozszerzające się dziczy, mnożniki, transformacje symboli i 2 bezpłatne rundy bonusowe. Jeśli lubisz gry wypełnione dodatkami, jest to świetny wybór.

Jak lotny jest mały automat do gniazda bighorn?

To jest gra o wysokiej zmienności. Deweloper ocenia mały gniazdo Bighorn na 10/10 na własną skalę, dzięki czemu możesz spodziewać się mniej zwycięskich obrotów, ale wyższe przeciętne nagrody podczas gry. Pamiętaj, aby wybrać udział, który może wytrzymać zmienność.

Ile linii płac ma mały gniazdo Bighorn?

Mały gniazdo Bighorn nie używa linii płac. Wygrywasz z 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli lub dziczy na sąsiednich bębnach z lewej strony. Istnieje 360 różnych sposobów linii symboli nagrody.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda bighorn?

Możesz przeczytać wszystko o najlepszych aplikacjach kasyna online tutaj pod adresem. Wybierz z najlepszych, a po zainstalowaniu aplikacji na telefon komórkowy możesz dotrzeć do małego gniazda Bighorn i innych gier za pomocą ikony na ekranie.

Czy mogę zagrać w grę Little Bighorn za darmo?

Tak, niektóre kraje pozwalają grać w automatach Little Bighorn i inne gry w kasynie online za darmo.

Jakie gry są podobne do małego bighorn online?

Mały gniazdo Bighorn jest podobne do gier takich jak Dead lub Alive From Netent. Gunslinger by Blueprint Gaming i Wild West Gold by Pragmatic Play. To popularny temat z dużą ilością gier tematycznych wokół amerykańskiej granicy.

, Kto jest za małym automatem do gniazda bighorn?

Nolimit City Make The Little Bighorn Slot, a także wiele innych popularnych gier, w tym Das Xboot, mentalne i podobne gniazda zachodnie, takie jak Deadwood, Tombstone i El Paso Gunfight. Zagraj w te i więcej w naszych ulubionych kasynach.

Kiedy wydano mały gniazdo Bighorn?

Nolimit City uruchomiło wersje komputerów stacjonarnych i mobilnych maszyny do gniazda Bighorn 11 października 2022.

Powiązani partnerzy kasyna

Top Trumps World Football Stars 2014
RTP:
95.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Birds On A Wire
RTP:
97.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Take Olympus
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
King’s Crown
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Idol of Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Renegades
RTP:
96.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cherry Blossoms
RTP:
95.37%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Millionaire Genie
RTP:
95.02%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Trollpot 5000
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni