Lucky, Grace Charm graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
2 500 000 $.00
Motyw:
Historia, Wikingowie

Lucky, Grace amp; Charm Darmowe Gry Online Recenzja

Underash 3 Wiking Women When You Gee The Lucky, Grace amp; Charm Auth z Pragmatic Play amp; Reel Kingdom. Jest to 5-linowa, 10-liniowa gra, którą można grać na komputerach PC, Android, iOS i Windows Mobiles dla szerokiej gamy stawek.

Funkcje tego świetnie wyglądającego automatu obejmują dzikie mnożniki, darmowe spiny z ulepszonymi mnożnikami oraz mega hold amp; spin, w której odblokujesz do 20 wierszy. Maksymalna wygrana z tego wysokiej zmienności wynosi 10 000 razy większy zakład, co stanowi ogromne 2 500 000.00 Jeśli grasz w najwyższym zakładach.

Lucky, Grace amp; Charm to hojni Wikingowie, którzy średnio wypłacają wyjątkowy 96.71% stawek w nagrodach pieniężnych.

Jak grać w maszynie do gnicia Lucky, Grace amp; Charm

Grafika jest wyjątkowa, ze szczegółowymi symbolami 3 Wikingów, białego królika i dekorowaniem siatki symboli 5x3. Nie jesteśmy pewni, jak szczęśliwi, wdzięczni lub urocze prawdziwi Wikingowie byli, ale 3 symbole postaci z pewnością dodają do stylu.

W otoczeniu jest motyw żeglarski, z żaglami i rzutami statków w widoku po obu stronach gry człowieka. Wiodna melodia w stylu celtyckim i niektóre zręczne animacje łączą tę przygodę Viking na komputery PC i telefony komórkowe w imponującym stylu we wszystkich najlepszych kasynach online.

Zakres zakładów jest również imponujący. Możesz zagrać w grę Lucky, Grace amp; Charm Slots za tylko 0.10 lub podnieś stawki dzięki wielu opcjom, do ogromnego 250.00. To łatwa gra do gry przy kliknięciach plus i minus kartach wszystko, co jest potrzebne do wybrania zakładu. Trzymaj przycisk Spin naciśnięty, aby uruchomić funkcję automatycznego opanowania, a przycisk "I" zabiera Cię do płatnika.

To ujawnia, jak bardzo każdy symbol płaci za wybrany zakład. Wygrywasz z 3, 4 lub 5 dopasowanych symboli na linii od lewej, pomógł Viking Ship Wild, który działa jak inne w razie potrzeby. Jest to również zdecydowanie najcenniejszy symbol, warty 900x twojego zakładu, gdy wypełnia linię, nie stojąc na czegokolwiek innego.

Bezpłatne obroty i inne funkcje Lucky, Grace amp; Charm

Każda wygrana zakończona za pomocą dzikiego symbolu jest podwojona wartość. Uważaj na 3 lub więcej symboli bonusowych tarczy, które płacą 5x, 25x lub 500x twoich zakładów przed przyznaniem 12 darmowych spinów. Każda wygrana podczas tej rundy jest potroiła, ale jeśli dziki pomaga, wygrasz 6x wartość podstawową. Więcej symboli bonusowych Retrigger the Round.

Symbole pieniędzy srebrnej i złotej tarczy w co najmniej 5 miejscach jednocześnie uruchomi funkcję Mega Hold amp; Win Respin. Każdy ma wartość nagrody i blokują się, gdy reszta symboli pozycjonuje co najmniej 4 razy. Tylko symbole pieniężne, złote gwiazdy i puste miejsca znajdują się w tej rundzie, a każde tarczowe trawy również przyklejają się do kołowrotków, resetując licznik spinowy do 4.

Jeśli cała siatka 5x3 wypełnia symbole, 2 nowe rzędy otwierają się u góry. Wypełnij te i pojawiają się kolejne 2 wiersze i tak dalej, do maksymalnie 20 wierszy w sumie. Daje to więcej symboli pieniędzy, aby na końcu większa nagroda. Złote gwiazdy mnożą bieżącą wartość połączonych symboli tarczy przez 2x, 3x, 4x, 5x lub 10x.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Losowe dziczy
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Lucky, Grace amp; Charm Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą ilością symboli pieniędzy i mnożników Gold Star, możesz zbierać nagrodę 10 000 razy na swoim zakładce na koniec rundy Hold amp; Win. Jeśli grasz 250.00 za spin, to sumuje się niesamowitych 2 500 000.00, ale nawet przy niższych stawkach możesz tutaj odebrać dużą wygraną.

Lucky, Grace amp; Charm to szczelina o dużej zmienności i wyjątkowo wysokich średnich zwrotów 96.71%.

Nasza ocena automatu Lucky, Grace amp; Charm

To wyjątkowa gra z imponującymi funkcjami projektowymi i ekscytującymi bonusami. Dzikie mnożniki, darmowe obroty z jeszcze wyższymi mnożnikami, a mega hold amp; wygrana runda zamienia tę grę o tematyce wikingów w ekscytującą przygodę.

Pamiętaj o wysokiej zmienności, która może prowadzić do kilku spinów z rzędu bez wygranej, przeciwnie stosunkowo wysokimi wypłatami. Planuj najlepsze miejsca w automatach online z tymi wspaniałymi Wik.

Gdzie mogę zagrać w szczelinę Lucky, Grace amp; Charm?

Możesz zagrać w grę Lucky, Grace amp; Charm Slots na najlepszym komputerach stacjonarnych i mobilnych, które przedstawiono tutaj na. Jest to część ogromnej kolekcji automatów, gier karcianych, gier stolików i innych, a nawet możesz ubiegać się o bonusy, gdy dołączysz.

Jaka jest funkcja Mega Hold amp; Win w grze Lucky, Grace amp; Charm Slots?

Funkcja Mega Hold amp; Win to runda premiowa. Wszelkie 5 lub więcej symboli bonusowych ujawniają wartości mnożnika, a następnie zablokuj na miejscu przez co najmniej 4 reguły, a wszelkie kolejne symbole resetują licznik do 4. Obejmują tutaj tylko dodatkowe symbole, gwiazdy i puste miejsca, z gwiazdami mnożącymi ostatnią wygraną.

Czy gliniaste miejsce na szczęście, Grace amp; Charm mają dobry powrót do procentu graczy?

Średnia powrót do procentowego procentowego graczy (RTP), Szczęśliwej, Grace i Uroku online, wynosi 96.71%, co stanowi doskonałą wartość. Oznacza to, że na każde 100.00 umieszczone w zakładach, w perspektywie długoterminowej, wypłaca 96.71 w nagrodach.

Jaki jest minimalny zakład na automatach Lucky, Grace amp; Charm Online?

Możesz zagrać w grę Lucky, Grace amp; Charm Slots za 0.10 na każdym obrotu. To równa się 0.01 na każdej z 10 linii płacowych. Maksymalny udział to 250.00 lub 25.00 na każdej linii, więc jest to gra, w której istnieje poziom zakładów, który pasuje do każdego.

To grę Lucky, Grace amp; Charm A Gra o wysokiej zmienności?

Lucky, Grace amp; Charm to gniazdo o dużej zmienności. Pamiętaj, aby wybrać poziom zakładów, który może wytrzymać kilka przegranych spinów z rzędu, chociaż wypłaty mogą być dość wysokie, aby to nadrobić. Jeśli wolisz częstsze wygrane, nawet przy mniejszych średnich nagrodach, poszukaj gry o niskiej zmienności.

Jakie symbole zawierają w maszynie do gniazda Lucky, Grace amp; Charm?

Szczęśliwy, łaski i urok jest tematyki około 3 Wikingów, gotowych do bitwy. Wraz z głównymi bohaterami gra zawiera również białego królika, tarczy, długotrwałych i gry na emblematach kart.

Czy muszę pobrać grę Lucky, Grace amp; Charm Slots?

Możesz uzyskać dostęp do tych i innych gier za pośrednictwem połączenia internetowego lub mobilnego.

, Którzy deweloperzy są za szczeliną Lucky, Grace amp; Charm?

Szczęśliwy, łaski i urok pochodzi z Reel Kingdom i pragmatycznej zabawy. Jest to część udanego partnerstwa, w którym Reel Kingdom Hits, takie jak Big Bass Bonanza, Floating Dragon i Eye of the Storm, wystrzelone w najlepszych pragmatycznych kasynach zabaw.

Kiedy był The Lucky, Grace amp; Charm, wydany?

Możesz zagrać w gniazdo Lucky, Grace amp; Charm z 15 lipca 2021 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Primal Hunt
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jolly Roger 2
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Baron Bloodmore and the Crimson Castle
RTP:
96.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Royal Unicorn
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Crocodopolis
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Congo Cash
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bompers
RTP:
95.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Ra
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Genie's Fortune
RTP:
95.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Plumbo
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni