Lucky Neko - Gigablox Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 695 300 $.00
Motyw:
Zwierzęta, azjatyckie

Lucky Neko Review

Lucky Neko jest prawdopodobnie najbardziej musującą grą na automatach, jaki kiedykolwiek spotkaliśmy. Po intensywnym rozegraniu gry możemy powiedzieć, że dbałość o szczegóły zapiera dech w piersiach - od różnych obiektów domowych drżących, gdy rolki rozbijają się w podłogę w grze podstawowej, po drzewa i banery kołyszące się na wierzchu podczas wolnych obrotów. Ta gra wydaje się żywa, a japoński motyw "Neko" jest żywy i zachęcający.

Mieliśmy okazję porozmawiać z Pawel Piotrowski, nowym menedżerem gier w Yggdrasil, w odcinku podcastu wiedzy o Lucky Neko:

"Pomysł [na temat] pochodzi od naszego artysty koncepcyjnego Alexa. Szukaliśmy czegoś, co ładnie działałoby z mechaniką gry. Tak różne rozmiary symboli z wyraźną hierarchią. Alex, będąc wielkim fanem kultury japońskiej, zaproponował lalki, które widzisz na symbole. Według kultury japońskiej przynoszą szczęście, podobnie jak Lucky Cat Neko, który pojawia się w imieniu gry, a także jako bezpłatny symbol spinu."

Lucky Neko Darmowe Gry Online Controls

Kontrole w Lucky Neko są ustawione w klasyczny sposób, całkiem podobny do innych gier Yggdrasil. Przycisk spinowy znajduje się na dole ekranu w środku flankowanym po bokach przez opcje MAX BET i AUTOPLAY. Możliwe jest użycie warunków zatrzymania automatycznego w Lucky Neko, ale musisz uzyskać do nich dostęp, klikając mały symbol "+" w lewym dolnym rogu ekranu.

Lucky Neko jest dostępny do odtwarzania na PC lub Mac. Możesz także grać w grę na urządzeniach mobilnych iPhone i Android. Wypróbowaliśmy grę na wszystkich wyżej wymienionych urządzeniach i z przyjemnością informujemy, że między nimi nie było upływu jakości ani gry. Lucky Neko działa gładko wszędzie.

Lucky Neko bonus, darmowe spiny i funkcje

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Ułożone symbole
 • Kolosalne symbole
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu

Lucky Neko Gigablox Mechanic

Lucky Neko Real-Money Slot to pierwsza gra Yggdrasil zawierająca mechanikę Gigablox. Funkcja zapewnia co najmniej jeden zestaw zsynchronizowanych bębnów dla każdego obrotu, który tworzy duże bloki na rolkach. Te duże bloki obejmują więcej przestrzeni i zamieni się w mniejsze bloki, aby pomóc w tworzeniu linii wypłat. Minimum to jedna kołowrotek 2x2, ale może to skalować do 4x4 i możliwe jest uzyskanie wielu bębnów blokowych na każdym spinu.

Lucky Neko Free Spins wyjaśnił

Bezpłatne obroty w Lucky Neko są przyznawane w zależności od tego, ile rozproszonych wylądujesz w grze podstawowej. Każde rozproszenie daje jeden darmowy spin. Możesz także lądować w grze Free Spins, która przyznaje Ci dalsze obroty. Runda wolnych obrotów zaczyna się od losowego wyznaczenia "błogosławionego" symbolu, który zobaczysz ziemię w doniczce obok kołowrotków.

Lucky Neko Max Win, RTP i zmienność

Maksymalna wygrana w Lucky Neko to 6953x Twój udział, co odpowiada możliwości wygrania maksymalnej w sumie 695 300. RTP podstawowej gry jest po stronie średniej i wysokiej, co oznacza, że będziesz doświadczać większych wygranych rzadziej. Zgodnie z tą częstotliwością hitową gry wynosi 15.45%.

Lucky Neko Verdict i podobne automaty online

Lucky Neko to fantastyczna gra, którą można cieszyć za darmo lub za prawdziwe pieniądze, i warto je zrobić, jeśli jesteś fanem automatów online. Chociaż wysoka zmienność może nie być filiżanką herbaty wszystkich, nowy mechanik Gigablox naprawdę odróżnia tę grę od konkursu wydania.

Zawsze zalecamy wypróbowanie gier automatycznych z nową mechaniką i gigablox to coś, co jest całkowicie wyjątkowe. Yggdrasil będzie miał więcej gier z mechanikiem, który pojawi się w przyszłości, ale na razie gorąco polecamy sprawdzić Lucky Neko i doświadczyć tego w najlepszym kasynie online.

Jeśli cieszysz się Lucky Neko: gigablox, możesz spodobać się:

 • Yakuza autorstwa Fugaso
 • Flame of Fortune by Barcrest

Powiązani partnerzy kasyna

Fruit Warp
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Crystal Prince
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Mane
RTP:
96.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dead or Alive
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Thor Infinity Reels
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Red Hot Wild
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Banana Drop
RTP:
96.70%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Doubleplay Super Bet
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mustang Gold
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Fruit Party 2
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dracula Awakening
RTP:
95.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni