Mad Scientist graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
25 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction, przestrzeń

Mad Scientist Online Recenzja automatu

Zanim jego kontynuacja Madder Scientist zaczął przejąć sieć, to właśnie ta gra pomogła Betsoft zdobyć legiony fanów. Dzięki wysoce angażującej prezentacji, grafice 3D i zestawowi kuszących bonusów, Mad Scientist da ci ekscytującą jazdę za każdym razem, gdy grasz. Ustaw odpowiednie ikony na ekranie 20 płatków, a możesz wygrać prawdziwe nagrody pieniężne do 100 000 monet za rundę!

Dostępne tylko dla urządzeń, które obsługują Flash, Mad Scientist może nie być bardzo nowoczesną maszyną do gniazda, ale to nie znaczy, że nie może być satysfakcjonujące. Funkcje gotówkowe kliknięcia, kinowe poziomy bonusowe z różnymi nagrodami oraz cewki elektryczne, które strzelają dzikie symbole na rolkach, są zawarte w tej grze, dzięki czemu każda sesja jest bardziej zabawna i opłacalna.

Jak grać w szalonym naukowca online

Mad Scientist autorstwa Betsoft oferuje całą gamę klikalnych i intuicyjnych elementów sterujących ekranu, które sprawiają, że gra. Przejdź do dolnej lewej strony ekranu, aby wybrać rozmiar monet, a następnie kontynuuj z następnymi elementami sterującymi, aby wybrać liczbę monet na linię, którą chcesz postawić i jakie linie płacowe chcesz aktywować. Ponieważ gniazdo daje specjalną opcję gry nawet za pomocą jednej linii płac, możesz postawić zaledwie 0.01 kredytów na rundę w kasynie online. Ale jeśli chcesz lepszych nagród, możesz również zwiększyć swój udział, aby grać do 150 punktów.

Gdy zaczniesz grać, będziesz mieć do 20 aktywnych linii wypłat, na których możesz ubiegać się o nagrody i osiem różnych symboli, które pomogą im wygrać. Symbole i ich wypłaty są dostępne w wypłatach, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem"Widok płaci" przycisk. Każda wymieniona nagroda jest wyświetlana w monetach i jest mnożona przez wybraną wartość monety. Jeśli grasz za prawdziwą gotówką z minimalnym zakładem na linię, otrzymasz wypłaty, które zaczynają się od 1 monety i przejdziesz do 1000 monet na sekwencję. Ale jeśli będziesz grać z najwyższym zakładem na linię, dostaniesz się do banków bardziej opłacalnych nagród, które zaczynają się od 5 monet i kończą się aż 5000 monet dla pięciu najlepiej płatnych symboli.

W przeciwieństwie do dużej liczby starszych gier Betsoft, Mad Scientist nie został zaktualizowany w HTML5. Jako gra flash, to miejsce można w większości odtwarzać na komputerach stacjonarnych i laptopowych, ale nie na urządzenia Android lub iOS. Ale jeśli chcesz, aby podobny automat grał w telefonie, możesz sprawdzić kontynuację tej gry - Madder Scientist.

Szalone cechy naukowców i darmowe spiny

Podczas pobytu w Dr. Laboratorium Prescott, będziesz mógł wygrać pieniądze za każdym razem, gdy zbierasz trzy, cztery lub pięć dopasowanych symboli na aktywnej linii płac w sekwencji po lewej do prawej, choć nie będzie to z bezpłatnymi spinami jak to, co ty " ponownie. Największe nagrody pieniężne są oferowane przez symbole mikroskopu, atomu i stroboskopu, które mogą zapłacić odpowiednio do 1000, 2500 i 5000 monet za sekwencję. Oprócz tych trzech, inne ikony, które na pewno chcesz często zobaczyć na ekranie, to symbole bonusowe.

Pierwszym z dodatkowych symboli jest rozproszenie przełącznika, z których trzy lub więcej może płacić nagrody do 1250 monet bez względu na to, czy wylądują na linii płac. Kolejną dochodową ikoną jest cewka Tesli, która może pojawić się na kołowrotkach One i Five, a Paylines One, Dwa lub Trzy, aby wyzwolić"Dzikie octanie" funkcja. Ta dodatkowa funkcja wyśle falę uderzeniową na kołowrotki, niszcząc symbole i zastępując je dzikimi, które pomogą Ci wywołać więcej nagród. Ale nawet jeśli nie możesz zebrać wystarczającej ilości cewek Tesli, masz również znaki radioaktywne, które mogą wywołać funkcję kliknięcia na szpule, które pozwolą ci wygrać natychmiastowe nagrody, które wahają się od 125 do 175 punktów.

I na koniec masz główną bonus, który można aktywować co najmniej trzy symbole fiolkowe rozproszone w dowolnym miejscu na ekranie. Dołącz do szalonego naukowca Prescott, aby przetestować jego serum i zamienić różne obiekty w złoto, aby wygrać nagrody bonusowe. Wywołaj funkcję więcej niż trzema symbolami fiolkami, a nagrody można również pomnożyć.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Szalony naukowiec i podobne automaty online

Mad Scientist autorstwa Betsoft to zabawna i satysfakcjonująca maszyna do automatów, która daje szansę zabawy z różnymi zakładami i zdobycie wszelkiego rodzaju nagród podczas gry na witrynie automatów online Real Money Online. Dlatego ten automat będzie rozmawiać z obojgiem fanów automatów Penny, którzy lubią grać swobodnie, oraz gracze, którzy chcą więcej postawić i wygrać więcej. Rozgrywka średniej wariancji da ci szansę na zebranie obu małych zwrotów, ale także większe wypłaty, które mogą osiągnąć maksymalnie 100 000 monet na spin, mimo że wysoki współczynnik trafienia, że w większości zobaczysz te małe wygrane. Jeśli lubisz automaty, które są zrównoważone z ich wypłatami, ale także bardzo angażujące, Mad Scientist będzie warte wypróbowania.

Jeśli jednak wolisz bardziej ryzykować, aby wygrać więcej, możesz również znaleźć automaty o wysokiej wariancji w kolekcji Betsoft, które będą bardziej odpowiednie dla Twojego smaku. Jeśli chcesz ekscytującej maszyny o tematyce wampira, możesz wypróbować Blood Eternal Slot, aby wygrać do 965 620 monet na rundę. Możesz także sprawdzić Great 88 i Stampede Glots, jeśli szukasz innego motywu i funkcji, ale chcesz podobnych nagród. Znajdź jeszcze więcej gier automatycznych ze studia w dowolnym z naszych kasyn Betsoft i zdobądź mile widziany bonus, którego możesz użyć do gry w swoje ulubione gry.

Powiązani partnerzy kasyna

Icy Wilds
RTP:
96.15%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gold Volcano
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Greek Legends
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gigantoonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
White Orchid
RTP:
93.96%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Dragon Infinity Reels
RTP:
95.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dr.Toonz
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madame Ink
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Buffalo Toro
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
King Arthur
RTP:
95.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stallion Strike
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki