Madame Destiny Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Pragmatic Play
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
magia

Madame Destiny Megaways Darmowe Gry Online Recenzja

6 rolki siedzi z tyłu drewnianej karawany w starym stylu, w którym lampy delikatnie kołyszą się na wietrze, w towarzystwie dramatycznej ścieżki dźwiękowej. W systemie Megaways od 2 do 6 symboli może pojawić się na dowolnym kołowrotku w dowolnym momencie, z 7. poziomym kołowrotkiem na górze, dodając dodatkowy rząd do środkowych czołów. Symbole w wygranej spowodują mechanizm Cascades, który może stworzyć dalsze wygrane z jednej płatnej gry.

Na tej ekspansywnej siatce pojawiają się symbole karty gry, wraz z obiektami tematycznymi, takimi jak świece, karty tarota, sowa i czarny kot. Atrakcyjna Madame Destiny może działać jako te, aby pomóc w pełnych kombinacjach, podczas gdy kryształowa kulka przyznaje swobodne obroty kołowrotków.

Możesz zagrać w gniazdo Madame Destiny na komputerach PCS, iOS, Androida lub Windows Mobiles w najlepszych kasynach mobilnych, wygrywając do 5000 razy w swoim pakiecie z darmowych multiplikatorów spin.

Jak zagrać w automat do megawysu Madame Destiny

Szeroki zakres zakładów 0.20 do 100.00 to więcej niż dostajesz z wieloma megawaysowymi automatami, dzięki czemu gra jest odpowiednia dla większości budżetów. Możesz zmienić stawki za pomocą zakładek plus i minus po obu stronach przycisku wirowania, podczas gdy pod nim opcja autoodplay ustawia kołowrotki obracające się same w sobie.

Musisz dopasować wystarczającą liczbę symboli tego samego rodzaju w kołowrotkach od lewej, aby wygrać. Im więcej symboli na kołowrotku, tym większe szanse na sukces i kontratak na szczyt gry pokazuje, ile megawysów jest aktywnych dla obecnego spinu. Można zobaczyć 200 704 zwycięskich sposobów, a to powinno wystarczyć, aby zebrać wiele nagród na najlepszych miejscach online.

Sprawdź wypłatę za pomocą przycisku "ja", aby zobaczyć, ile możesz wygrać z każdego symbolu. Sowa płaci najwięcej, zwracając 20 -krotnie twój zakład, gdy ląduje na wszystkich 6 rolkach.

Bezpłatne obroty i inne megaways Madame Destiny Funkcje automatów.

System kaskadowy lub upadkującym kołowrotki usuwa zwycięskie symbole, umożliwiając upadek nowych z góry, i trwają one tak długo, jak ogniwa tworzą więcej zwycięskich kombinacji. Madame Destiny jest dzika, więc może pomóc w zakończeniu zwycięstw, działając jako inne, a także podwaja wartość każdej kombinacji, którą jest częścią.

Symbol kryształowej kulki przewiduje pojawienie się bezpłatnej bonusowej rundy. Piłka w dowolnych 3, 4, 5 lub 6 miejscach najpierw płaci odpowiednio 5x, 10x, 20x lub 100x, a następnie przed rozpoczęciem gier obracasz koło bonusowe, aby ujawnić, ile dostajesz darmowych spin w górę mnożnika wygranej, który dotyczy wszelkich zwycięstw w trakcie rundy. Opcje wahają się od 5 do 12 spinów oraz mnożników 2x i 25x.

Jeśli 3 lub więcej symboli krystalicznych piłek wylądują w bezpłatnej grze, na końcu bieżącej rundy otrzymasz kolejny obrót koła bonus.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Megaways
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • Kaskadowe bole
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Madame Destiny Megaways Slot Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność

Dzięki najwyższemu mnożnikowi możesz wygrać 5000 razy swój zakład podczas bezpłatnych spinów. Zagraj w 100.00, aby wygrać 500 000.00. Madame Destiny Megaways jest oceniany na 5/5 pod kątem wysokiej zmienności, więc spodziewaj się stosunkowo długi. W dłuższej perspektywie procent zwrotu wynosi 96.56%.

Nasza ocena automatów Madame Destiny Megaways

Megaways Games nigdy nie brakuje emocji, ponieważ nie wiesz, ile sposobów na wygraną od spin do spinu. Madame Destiny Megaways dodaje doskonałą grafikę, popularny motyw magii i mistycyzmu, a także podmioty, darmowe gry i hojne mnożniki do miksu.

Uważaj na wysoką zmienność i pamiętaj o wybraniu poziomu zakładów, który może wytrzymać kilka przegranych spinów z rzędu. W podobnej grze, z niższą wariancją, zagraj w gypsy róże od Betsoft, który ma również jedne z najlepszych grafiki.

Zagraj w te gry i wiele innych w najlepszych kasynach online polecanych tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Once Upon a Time
RTP:
95.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Birds!
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Timelines
RTP:
96.17%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Reel King Mega
RTP:
96.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Pink Elephants 2
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Manic Millions
RTP:
95.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Hall of Gods
RTP:
95.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Hop Drop
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bison Rising Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fishin’ Pots of Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Golden Peony
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni