Madame Ink graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Azjatka

Madame Ink Interking Slot Recenzja

Play’n Go Ustaw rowery gniazda atramentu Madame w ciemnym studio tatuażu z latarniami inspirowanymi azjatycką i rzeźbioną stolarką. Pojawiają się dekoracyjne symbole garnitury wraz z pięknymi tatuażami, takimi jak czerwone smoki, złote ryby i wielokolorowe ptaki. To oszałamiający widok w najlepszych kasynach online na urządzeniach komputerowych, iOS, Androida i Windows Mobile.

Wszelkie symbole mogą przekształcić losowo w wiele przykładów tego samego typu, a cała środkowa kołowrotek może zmienić się w ten sam obraz, aby utworzyć kombinacje o wysokiej płatności. Ułożone dzikie symbole pomagają również ukończyć zwycięską sekwencję na szpach. Możesz odblokować 3 różne bezpłatne funkcje spinów, a te bonusy są aktywowane w całym.

Jak grać w automatach do gniazda atramentu Madame

Możesz stawić się między 0.10 i 100.00 za spin na najwyższych miejscach online, wygrywając, gdy 3 lub więcej pasujących symboli zatrzymuje się na dowolnym rzędzie na sąsiednich bębnach z lewej strony. Rozpoczęcie pracy jest łatwe, a po prostu wybierzesz poziom zakładów z paska Scroll pod kołowrotkami.

Istnieje kilka przycisków sterowania, których używasz do dostosowania rozgrywki, takich jak zakładka okrągłych strzałek, która wyzwala tryb autoblacji, oraz mały głośnik, który włącza głośność ścieżki dźwiękowej w stylu azjatyckim.

Przycisk "I" po lewej stronie głównych elementów sterujących zabiera cię do wypłaty, a tutaj widzisz, ile wygrasz z każdego symbolu, wraz z dalszymi szczegółami na temat różnych funkcji. Symbole o najniższej wartości są warte 2x Twój udział podczas przekraczania wszystkich 5 bębn.

Bezpłatne gry i inne bonusy Madame Ink

Pul z atramentem jest tutaj dziki symbol i może zastąpić wszystkich innych, oprócz symbolu rozproszenia w kształcie węża, kończąc zwycięstwo, jeśli jest we właściwym miejscu. W ładnie animowanej sekwencji atrament może rozlać się i wypełniać pełne bębny większą liczbą dzikich.

Tajemnica Madame widzi obraz wytatuowanego pleców kobiety na wszystkich 3 rzędach środkowego kołowrotka. Następnie przekształca się w stos pasujących symboli, a wszelkie tajemnicze symbole zmienią się również w więcej przykładów tego samego emblematu. To świetny sposób, aby zobaczyć wiele przykładów tego samego obrazu na rolkach i może prowadzić do wielkich wygranych.

Symbol rozproszenia w 3 lub więcej miejscach powoduje, że darmowe obroty maszyny do gniazda atramentu Madame. Możesz wybrać spośród 3 opcji i możesz wybrać 12 darmowych gier z rozszerzającymi się dzikimi za każdym razem, gdy pojawia się dziki symbol, ale brak tajemnicy Madame.

Możesz także wybrać 6 bonusowych gier, w których tajemnicze symbole przekształcające się u pani są uruchamiające na każdym, ale nie ma premii z dzikiego atramentu. Druga opcja dotyczy zaledwie 3 wolnych spinów, ale rozszerzone dzikie i transformujące symbole są aktywne za każdym razem.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Maksymalne zwycięstwa, RTP i zmienność gniazda atramentu Madame

Możliwe jest zdobycie wygranej równej 5000 -krotnej całkowitej stawki z gry Madame Ink Slots. Na najwyższych stawkach, to składa się na ogromne 500 000.00 Win. Ta gra ma średnią zmienność, a jako średni.23% postawionych pieniędzy w nagrodach.

Nasza maszyna do automatów do atramentu Madame

To bardzo atrakcyjna gra z nieco niezwykłym motywem, który jest objęty tylko kilkoma innymi automatami, takimi jak gorący atrament z mikrogamji. Znakomita dbałość o szczegóły sprawia, że wyróżnia się na komputerach stacjonarnych i mobilnych, i ma pewne przyzwoite bonusy.

Tajemnicze symbole nie zawsze tworzą zwycięskie kombinacje, ale zwykle wygrasz, gdy Madame pojawia się na całym środkowym kołowrotku i przekształca się w wiele przykładów tej samej ikony.

Rozszerzające się dziczy są również potencjalnie satysfakcjonujące, a wybór aktywacji albo funkcji lub obu w darmowych grach jest fajny dodatkowy.

Zagraj w automat do gry w Madame Ink w najlepszych kasynach Play GO i koniecznie zbieraj najlepsze bonusy, gdy zarejestrujesz się w witrynach przedstawionych tutaj.

Mental
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Beauty Fairy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rich Wilde and the Shield of Athena
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gemix 2
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Forro
RTP:
96.83%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
California Gold
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Phantom of the Opera LinkWin
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Faces of Freya
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Spin Lab
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gemscapades
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
9 Blazing Diamonds WOWPOT
RTP:
93.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni