Madder Scientist graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
75 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction, Halloween

Madder Scientist Darmowe Gry Online Review

Oferując do 30 aktywnych linii płacowych i 5 bębnów, które możesz indywidualnie odpowiadać za cenę, Madder Scientist to dość niezwykła gra w katalogu Betsoft. Ale zagraj w prawdziwą gotówkę, a przekonasz się, że jest wiele do polubienia w tym automatu, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że jest on wyposażony w jackpot 75 000 monet.

Madder Scientist, zaprojektowany do gry na komputerach i urządzeniach mobilnych. A dzięki jego gier Click-Me, Wild Reel Free Spins i jego filmowej rundzie bonusowej, ten automat nie tylko cię zabawi, ale także oferuje wiele nagród bonusowych.

Jak grać w automatu online Madder Scientist

Jeśli nie próbowałeś wcześniej automatów, Madder Scientist będzie świetną grą na początek, ponieważ wcale nie jest trudno grać. Wbudowane w tło na dole ekranu masz trzy różne elementy sterujące, które mogą dostosować kołek i dwa duże przyciski wirowania, których można użyć, aby rozpocząć rundę. Dostosuj wartość monety, liczbę aktywnych linii wypłat i zakład na mnożnik linii, aby wybrać zakład między 0.01 kredytów i 150 punktów, a następnie po prostu trafić w kontrolę spinu, aby zacząć wygrywać prawdziwe pieniądze w najlepszych miejscach online.

Paytable do gniazda znajduje się w miejscu, w którym znajdziesz wszystkie różne linie wynagrodzeń wraz z symbolami, ich nagrodami i wszystkimi funkcjami bonusowymi. Liczba zapłaconych symboli jest ograniczona do ośmiu i wszystkie płacą nagrody, które są pokazane w monetach. Nagrody te różnią się w zależności od twojego palika i mogą wynosić od 5 do 500 monet z minimalnym zakładem lub można je zwiększyć do 25-2 500 monet na sekwencję, jeśli grasz z najwyższym zakładem na linię. Ale bardziej interesujące jest to, że gniazdo pozwala również odzyskać którykolwiek z pięciu bębnów na ekranie, aby przekształcić małą wypłatę lub przegraną sekwencję w nową nagrodę. Oczywiście będzie to kosztować dodatkowe kredyty.

Dla każdego gracza, który chce grać w podróży, Madder Scientist by Betsoft jest również dostępny w pakiecie przyjaznym mobilnym. Możesz użyć zarówno tabletów iOS, jak i smartfonów, jak i urządzeń z Androidem, aby grać w tym szczelinie i możesz grać zarówno ręcznie, jak i w trybie automatycznym. Wprowadź menu gry, aby dostosować zakład, a następnie dotknij przycisku Spin, aby rozpocząć odtwarzanie.

Madder Scientist Cechy i darmowe spiny

Gdy ekran laboratoryjny naukowca zacznie obracać różne symbole, będziesz musiał cierpliwie czekać na sekwencję pięciu pasujących ikon, aby wylądować na linii płatnej, aby uzyskać zapłatę. Automat do gniazda płaci tylko od lewej do prawej, więc wszelkie zbierane sekwencje będą musiały zacząć od pierwszego kołowrotka po lewej stronie, aby aktywować nagrodę.

A jeśli nie dostaniesz wypłaty, będziesz mógł odpocząć od jakiejkolwiek kołowrotka, którą chcesz stworzyć nową zwycięską sekwencję, naciskając"Respin" przycisk pod nim. Respins są dostępne zarówno dla zwycięskich, jak i nie wygranych spin. Pomoc w zdobyciu większej liczby nagród to także symbol przełącznika, z których trzy lub więcej na ekranie może aktywować funkcję dzikich przełączników. Ta funkcja zamienia losową rolkę w dziką kołowrotek i daje losową liczbę darmowych spinów z dzikimi symbolami pozostającymi lepkim.

Inne funkcje, których można się spodziewać w Madder Scientist, to gra Click-Me i kinowa bonus. Gra kliknięcia może być wyzwalana z trzema symbolami zlewkami na rolkach pierwszych, trzech i pięciu. Po aktywacji ta funkcja pozwoli ci wybrać zlewki na ekranie, aby ujawnić nagrody pieniężne, dopóki nie trafisz"zebrać" przycisk, aby zakończyć grę. Jeśli chodzi o główną bonus, może być aktywowany przez trzy symbole marchewki rozrzucone w dowolnym miejscu na rolkach. Pomóż Loony Scientistowi stworzyć świeżą miksturę i wygrać pieniądze z dodatkowych pieniędzy podczas gry za prawdziwą gotówkę.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Werdykt naukowy Madder i podobne automaty online

Madder Scientist, bardziej zróżnicowany niż jego poprzednik. Jest to gra, która w większości przyciągnie fanów nowoczesnych automatów i tych, którzy lubią różnorodne bonusy, urzekające prezentacje i zrównoważone wypłaty. Jako maszyna do gniazda średnio o wyższym stosunku uderzeń, Madder Scientist oferuje częste nagrody, gdy grasz w kasynie prawdziwych pieniędzy, z których większość będzie mniejsza, ale istnieje również większe zwycięstwa do 75 000 monet na rundę do rundy do rundy do rundy do rundy do rundy Oczekiwać. Jeśli więc kochasz zabawne gry na automatach i chcesz spróbować wygrać solidne wypłaty bez ryzyka zbyt dużej ilości pieniędzy, możesz wypróbować tę grę.

Alternatywnie możesz również spojrzeć na inne miejsca z Betsoft, które oferują rozgrywkę o dużej wolności, jeśli jesteś zainteresowany bardziej opłacalnymi maszynami. Zarówno Great 88, jak i Stampede Sloty oferują bardziej ryzykowną rozgrywkę, ale także nagrody blisko 1 000 000 punktów, a automat dobrej dziewczyny zła dziewczyna pozwala nawet wybrać zmienność, z którą chcesz grać. W naszym zalecanym kasynach online można znaleźć jeszcze więcej gier o wysokiej wariancie od firmy i innych dostawców oprogramowania.

Powiązani partnerzy kasyna

Gator Gold Deluxe Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
What the Fox Megaways
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Legend of the Ice Dragon
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Gold - Symbol Choice
RTP:
95.95%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Love Joker
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mystic Chief
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Atlantis Rising
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Bison Battle
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Gems
RTP:
96.30%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Lava Loca
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni