Magic Destiny graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
800 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, fantazja, magia

Magic Destiny Recenzja automatu online

Jeśli wierzysz w moc legendy, nowa magiczna maszyna do gniazda magicznego Destiny Fugaso jest koniecznością. Ta nowoczesna 40-płatkowe grę w automatach składa hołd legendarnym stworzeniom, takim jak smoki i gryfony z przyciągającym wzrok designem, uroczą miękką muzyką i ogromnymi nagrodami pieniężnymi. Dołącz do tych mitycznych bestii w ich poszukiwaniu nagród do 80 000 monet, gdy grasz w prawdziwą gotówkę. Istnieją również trzy jackpoty fugaso, które można zabrać w dowolnym momencie.

A jeszcze lepsze jest to, że gracze na najwyższych miejscach online mogą uzyskać udział w tych bogactkach w dowolnym miejscu, ponieważ ten elegancki automat jest dostępny na dowolnym urządzeniu mobilnym.

Jak grać w magiczne miejsce online

Nie musisz być doświadczonym graczem w automatach, aby cieszyć się magicznym miejscem do przecięcia, ponieważ ma intuicyjne elementy sterujące BET, które są naprawdę łatwe w użyciu. Naciśnij przyciski po obu stronach ekranu, aby wybrać wartość monety i liczbę monet, aby postawić na każdą linię płac. Za pomocą kilku kliknięć te elementy sterujące mogą zabrać z minimalnego stawki z prawdziwymi automatami pieniężnymi 0.40 punktów na spin do maksymalnego zakładu 100 punktów i gdziekolwiek pomiędzy.

Wypłaty wymienione w płatności z automatów są podane w monetach i istnieje dziewięć różnych symboli, które mogą je wyzwolić. Gra oferuje 40 stałych linii płacowych; Naciśnij małe kropki po obu stronach rolki, aby. Kiedy grasz o prawdziwe pieniądze z tylko jedną monetą na linię, możesz wywołać nagrody, które różnią się od 8 monet do maksymalnej wygranej 400 monet dla pięciu dopasowanych symboli. Ale jeśli zwiększysz swój zakład do 5 monet na linię, nagrody te wzrosną pięć razy, dając szansę wygrania prawdziwych nagród gotówkowych do 2000 monet na kombinację.

Ponadto automat ma nietypową funkcję bonusową, która może przyznać losowe stosy symboli na każdym obrotu, zwiększając szanse na trafienie większych nagród.

I podobnie jak większość automatów online Fugaso, Magic Destiny gra na dowolnym urządzeniu - tablety z Androidem, iPhone'ami, iPadami lub komputerami stacjonarnymi. Aby grać na smartfonie, użyj trybu krajobrazu i dotknij ekranu, aby rozpocząć. Możesz grać ręcznie lub automatycznie za pomocą przycisków dotykowych po prawej stronie, ale aby skonfigurować zakład, musisz wprowadzić ukryte menu w prawym dolnym rogu.

Bezpłatne obroty i bonusy Magic Destiny

Gdy zaczniesz grać, będziesz szukać niektórych ikon o wysokiej wartości, aby utworzyć pasującą kombinację trzech lub więcej symboli na dowolnej linii płac. Gniazdo płaci tylko od lewej do prawej. Aby pomóc Ci w lepszych wypłatach, gniazdo ma dodatkową funkcję o nazwie Super Destiny, która zastępuje sąsiednie symbole utworzone podczas rundy jednym losowym symbolem z wypłaty. Ta funkcja jest aktywna podczas każdego nowego spinu i staje się jeszcze bardziej satysfakcjonująca podczas darmowych gier bonusowych.

Aby dostać się do darmowych spinów, musisz zebrać co najmniej trzy symbole rozproszenia. To nagrody od 10 do 20 wolnych obrotów, w zależności od liczby rozproszeń. Po aktywacji wolnych obrotów otrzymujesz stosy najwyższej płatności symboli na każdym obrotu lub po prostu dzikie symbole, które płacą najlepsze nagrody. Te ikony w kształcie monety mogą nie tylko zastąpić każdy symbol oprócz rozproszenia, ale także płacą nagrody 30-400 monet, gdy nie zastępują.

A jako Cherry na górze, Magic Destiny autorstwa Fugaso oferuje również szansę wygrania jednego z trzech progresywnych jackpotów, które można znaleźć w wielu innych grach na automatach studia. Kiedy grasz za prawdziwą gotówką, możesz wygrać nagrody mini, midi i maxi jackpot, które można losowo wywołać w każdej rundzie. Sprawdź nasze bonusy kasynowe online w hazardu, com.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Magic Destiny Online Autdict

Ten średnia gniazdo w wysokości wulatywności oferuje zarówno małe płatności, które mogą utrzymać się dłużej, ale także duże nagrody do 80 000 monet-za maksymalną wypłatę 80 000 punktów w prawdziwej gotówki. Jednak ze względu na wyższą wskaźnik trafień stworzoną przez funkcję Super Destiny, te ogromne nagrody mogą być trudniejsze do ubiegania się niż mniejsze wypłaty, które pojawiają się częściej. RTP jest szanowanym 95.59%, ale wolelibyśmy, aby było to wyższe w najlepszych stronach kasyn online.

Magic Destiny Online Autdict

Jeśli szukasz zabawnego, średniej wariancji szczeliny pasującej do prawie każdego budżetu, możesz sprawdzić Magic Destiny. Ten automat online jest szczególnie skierowany do graczy, którzy nie lubią ryzykować zbyt dużego budżetu.

Dla tych, którzy wolą większe ryzyko, że szansa na osiągnięcie większych nagród, Fugaso tworzy także kilka kuszących gier o wysokiej zmienności. Na przykład The Revenge of Cyborgs Darmowe Gry Online to bardzo angażująca gra, która oferuje bardziej ryzykowne grę, respins i darmowe bonusy z mnożnikami obu drogi i wypłaty. Jeszcze bardziej zabawne jest gniazdo Trump It Online, które zawiera te same jackpoty, ale także darmowe bonusy spinów. Odwiedź niektóre z najlepszych kasyn na naszej stronie internetowej, aby cieszyć się jedną z gier wraz z innymi najlepszymi automatami z Fugaso.

Powiązani partnerzy kasyna

Wild Trigger
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Shamrockers
RTP:
92.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fire Horse
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cat Clans
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Burning Classics
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Dim Sum Prize
RTP:
97.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
It Came From Venus Slot Sites
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
The Great Pigsby Megapays
RTP:
96.19%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Scarab Kingdom
RTP:
96.13%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Pinocchio's Fortune
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Idol of Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki