Magic Forest graj online za darmo

Oprogramowanie:
Amatic Industries
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
375 000 $.00
Motyw:
Fantazja, magia, irlandzkie szczęście

Magic Forest Online Review

Magic Forest ma irlandzki motyw i jest pełen ukrytych złota. Drewniana siatka 5x3 znajduje się na świetlistym zielonym tle głęboko w magicznym lesie. Ciekawe efekty dźwiękowe towarzyszą szczęśliwym symbole, takie jak biedronki, złote monety, czteropasmowe koniki, podkowy i grzyby. W lesie czai się tajemniczy krasnoludzki, który ma nagrody warte do 375 000 monet. Istnieje 20 linii wypłat, które pomogą Ci wygrać, gdy grasz Magic Forest w najlepszym kasynie online na komputerze stacjonarnym, tablecie lub dowolnym urządzeniu mobilnym. Ta zabawna irlandzka gra oferuje wiele dodatkowego szczęścia, w tym rozproszenia, dzikie krasnoludki, darmowe spiny, potrójne mnożniki i gra ryzyka. Nasz dogłębny przewodnik obejmuje wszystko, czego potrzebujesz, aby zagrać w magiczny szczelinę lasu. Kontynuuj czytanie, aby się dowiedzieć.

Jak grać w magia Forest Darmowe Gry Online

Dołączenie do Lucky Leprechaun w jego magicznym lesie zajmuje tylko kilka kroków. Magic Forest przynosi nam podstawowy układ 5x3 z 20 stałymi liniami wypłat. Wszystko, co musisz zrobić, to po prostu wybrać zakład, aby rozpocząć. Naciśnij przycisk "BET", aby dostosować zakład od 20 do 100 monet na spin. Kiedy masz szczęście, hit "Start". Masz również opcję funkcji automatycznej. Aby wyświetlić wartości symboli, uzyskać dostęp do wypłaty w lewym górnym rogu.

Pod kołowrotkami zobaczysz opcję "hazard". Ta funkcja aktywuje grę ryzyka. Możesz wybrać wygraną po zwycięskim obrotu. Możesz doświadczyć tej ekscytującej funkcji w dowolnym miejscu w dowolnym momencie od telefonu komórkowego. Magic Forest Mobile Slot jest dostępny na wszystkich urządzeniach, w tym Android i iOS.

Magic Forest Funkcje i darmowe spiny

Masz misję znalezienia krasnoludu, który czai się głęboko w magicznym lesie. Nosi z nim nagrody, osiągając do 375 000 monet. Na swojej drodze jest wiele ukrytych skarbów. Zarabiasz do 250 monet, jeśli znajdziesz czterolistną koniczynę lub natkniesz się na podkowy. Istnieje mnóstwo szczęśliwych złotych monet rozrzuconych po Magic Forest. Możesz zarobić do 400 monet za ich znalezienie. Szczęśliwi gracze mogą nawet zauważyć grzyby lub biedronki, które mogłyby zarobić do 750 monet.

Jeśli jest krasnolud, musi być garnek złota. Garnek złota jest symbolem rozproszenia. Jako rozproszenie, garnek złota może nagrodzić 2000 monet. Aktywuje również rundę bonusową z 10 darmowymi obrotami. Jeśli to nie wystarczy, wszystkie nagrody wygrane podczas rundy bonusowej zostaną potroione. Możesz nawet zauważyć, że krasnoludzka mruga do ciebie, a jeśli to zrobisz, możesz zarobić do 7500 monet. Może także pomóc ci zrobić więcej wygranych jako dziki symbol. Możesz dalej pomnożyć swoje wygrane za pomocą gry hazardowej.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Magic Forest Maksimum Win, RTP i zmienność

Ten magiczny automat oferuje czarujące nagrody, które mogą osiągnąć do 375 000 monet! Magic Forest by Amatic to średnia zmienność, która ma RTP 96%.

Magic Forest Werdict i podobne automaty online

Magic Forest to gra ze szczęściem, urokiem i ekscytującymi funkcjami. Oferuje szybką akcję i magiczne cechy, które obejmują rozproszenia, dziczy, mnożniki i wolne spiny. Wygraj do 375 000 monet w tej uroczej i magicznej grze o tematyce irlandzkiej.

Jeśli jesteś graczem w poszukiwaniu wielkich nagród, Amatic ma wiele gier do wypróbowania. Możesz wejść do świata orientalnego i obrócić rolki na Lucky Coin. Lucky Coin to świetna gra na wysokie rolki oferujące wypłaty do 900 000 monet. Lub sprawdź Lucky Zodiac Slot. Oferuje nagrodę jackpot warta 2000x kwoty zakładu. Jest też 75x mnożnik do zdobycia w jednym obrotu. Możesz grać w różne gry amatyczne w naszych zalecanych kasynach prawdziwych pieniędzy. Koniecznie sprawdź naszą listę, aby uzyskać najlepsze kasyna z prawdziwych pieniędzy.

North Guardians
RTP:
96.38%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Madame Destiny Megaways
RTP:
96.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Slots Angels
RTP:
96.89%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Gong Xi Fa Cai
RTP:
96.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Pandamania
RTP:
95.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Arthur’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jumbo Joker
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Aztec Treasures
RTP:
93.01%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God
RTP:
96.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Grand Monarch
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3021 The Bounty Hunter Gigablox
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Beasts of Fire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki