Magic Shoppe graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.85%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
513 000 $.00
Motyw:
Fantasy, science fiction, magia

Magic Shoppe Darmowe Gry Online Recenzja

Magic Shoppe, zaprojektowany do płynnej pracy na dowolnym urządzeniu mobilnym i komputerom. Zagraj w prawdziwą gotówkę za pośrednictwem licencjonowanego kasyna Betsoft, a możesz po prostu wygrać część 513 000 monet. Jeśli jesteś fanem Betsoft, wiesz, że możesz spodziewać się atrakcyjnych bonusów filmowych z prawie każdego automatu, który buduje studio. Magic Shoppe nie zawodzi i jest wyposażony w dwa rodzaje darmowych gier spinów, funkcję podwójnego uporządkowania, a także magiczną bonus, który przekształca inne symbole w dziczy.

Magic Shoppe Slot Controls i konfiguracja

Jeśli nie grałeś wcześniej w automatach online, nie martw się, ponieważ automat online Magic Shoppe Betsoft jest naprawdę łatwy do zagrania. Rozpoczynasz każdą sesję, dostosowując elementy sterujące BET po lewej. Poprawiając te elementy sterujące, możesz przejść od minimalnego udziału 0.25 punktów do maksymalnego zakładu na 125 punktów i szeroki zakres zakładów pomiędzy. A kiedy skonfigurujesz swój udział, możesz po prostu użyć przycisków manualnych lub automatycznych spinów, aby zacząć grać.

Po rozpoczęciu będziesz mieć 25 stałych linii płacowych na ekranie, aby pomóc Ci zarobić pieniądze, które możesz zobaczyć w dowolnym momencie, naciskając liczby, które graniczą z kołowrotkami. Możesz wygrać wypłaty 11 symboli na tych liniach wygranych, z których każda oferuje nagrody w monetach, które zwiększają więcej monet na linię. Kiedy grasz za prawdziwymi pieniędzmi z jedną monetą na linię płac, będziesz mógł pobrać wypłaty 5-2 400 monet na sekwencję. Zwiększenie liczby monet do pięciu, dostanie jednak 5-krotnie większe nagrody, które mogą wynieść do 12 000 monet za zwycięstwo pięciu z nich. A dzięki wbudowanej funkcji podwójnej w górę, ten gniazdo daje również niezwykłą szansę na zwiększenie nawet wypłat, które są wysokie, ale tylko podczas gry podstawowej.

Możesz także cieszyć się Magic Shoppe na smartfonie lub tablecie, aby w ruchu. Jako gra kasyna HTML5, to miejsce można grać płynnie na wszystkich urządzeniach mobilnych iOS i Android. Użyj wrażliwej na dotyk kontrolę wirowania, aby natychmiast zacząć lub wprowadź w lewym menu, aby dostosować zakład i włączyć tryb autoblacji.

Magic Shoppe rozgrywka i funkcje bonusowe

Gdy magiczny program zacznie się rozwijać, a symbole zaczną obracać się na ekranie, będziesz musiał poczekać na sekwencję co najmniej trzech identycznych symboli na linii płac, od lewej do prawej, aby uruchomić nagrodę. Najbardziej dochodowymi symbolami bazowymi, na które będziesz mieć oko podczas gry, są kajdanki i kryształowe czaszki, które ukrywają nagrody odpowiednio do 4000 i 5000 monet.

Ale bez względu na to, który symbol cię zapłaci, nadal będziesz w stanie zarobić na nim więcej, korzystając z podwójnej gry automatu. Ta gra można aktywować po każdej wypłaty, naciskając przycisk "Podwójny w górę" obok sterowania spinem. Podobnie jak w innych automatach Betsoft, ta dodatkowa funkcja pozwoli Ci postawić 50% lub wszystkie wygrane w rzucie monetą, umożliwiając podwójne pieniądze, jeśli zgadniesz lub stracisz, gdy zgadniesz źle.

Gniazdo zawiera również trzy specjalne symbole: jeden dziki symbol i dwa indywidualne symbole rozproszenia. Dziki symbol może zastąpić każdą inną ikonę oprócz rozpraszaczy lub magicznych różnic, ale także wywołać wypłaty do 12 000 monet. Z drugiej strony dwa rozproszenia mogą wywołać dwie różne darmowe gry, gdy otrzymasz trzy lub więcej tych samych symboli podczas rundy, w dowolnej pozycji. Maksymalna liczba bezpłatnych spinów, które możesz wygrać, to 12 i można je również odnieść. Symbole rozproszenia mogą również przekształcić się w dzikie symbole, jeśli pojawiają się razem na ekranie z trzema magicznymi różdżkami - symbolami, które mogą również przekształcić się w dziczy, które zastępują i płacą.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Wniosek

Jeśli lubisz grać w urzekających automatach, które nie są zbyt niestabilne, Magic Shoppe będzie warte zakręcenia, nawet jeśli jest to tylko za darmo. Oferując rozpoznawalną wartość rozrywkową Betsoft i kilka lukratywnych dodatków, ten automat pasuje do każdego nowoczesnego gracza w poszukiwaniu gier w średnim poziomie. Dzięki wypłatom do 513 000 monet dostępnych podczas gry za prawdziwą gotówką, zdecydowanie należy osiągnąć zysk, chociaż wyższe wskazówki dotyczące stawki, że wszelkie ogromne wygrane nie nadejdą tak często.

Jeśli nie masz nic przeciwko podejmowaniu ryzyka w zakresie rekompensaty za możliwość wygrania większych wypłat, masz także kilka świetnych gier o wysokiej zmienności, które Betsoft dokonuje. Dla czegoś równie tajemniczego i wciągającego, masz 30-płatne, wieczne szczeliny, które oferuje nagrody do 965 620 monet. Istnieje również automat Fire amp; Steel, który oferuje epicki motyw, zarówno Payouts, jak i bardziej niestabilna rozgrywka niż Magic Shoppe. Aby spróbować tych automatów za prawdziwe pieniądze lub za darmo, ale także uzyskać lukratywne powitalne promocje, upewnij się, że sprawdź niektórych z naszych najlepszych operatorów Betsoft.

Powiązani partnerzy kasyna

Eye of Horus
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Money Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Flame
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
BountyPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cluster Tumble
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Volatile Vikings
RTP:
96.23%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Joker Pro
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Ultimate
RTP:
95.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Boat Bonanza
RTP:
96.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki