Maid O'Money graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
50 000 $.00
Motyw:
Klejnoty, luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Recenzja automatu online Paid O ’Money

Deweloperzy często mieszają motywy i wtapiają je w naprawdę niesamowity produkt. Kiedy załadujesz pokojówkę do NextGen, zrozumiesz, o czym mówimy. Deweloper wziął koncepcję pokojówek, panie, które widzisz w filmach, czyszcząc w hotelach i połączyły go z motywem pieniężnym, z nagrodami do czyszczenia pokojówki dla Ciebie! Zauważysz dużo mieszanej symboliki na kołowrotkach, ale chciałbyś to tak czy inaczej. Byłbyś szczególnie podekscytowany, że możesz zabrać ze sobą swoje pieniądze, gdziekolwiek się udasz, ponieważ gniazdo jest dostępne na dowolnym urządzeniu.

Jak grać w slot O ’Money online

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz, gdy załadujesz gniazdo On On Online na urządzeniu mobilnym działającym na iOS lub Android lub urządzeniu komputerowym, jest to, że jest to wielokolorowe gniazdo. I bez względu na urządzenie, na którym chcesz go wypróbować, otrzymasz równie nienaganną grafikę i żywe kolory na każdym ekranie, ponieważ gniazdo zostało zoptymalizowane zarówno pod kątem hazardu mobilnego, jak i komputera.

Teraz, kiedy to wiesz, wybierz urządzenie i załaduj je. Zauważysz małe kwadraty po lewej i prawej stronie kołowrotków. Są to linie płacowe, które musisz aktywować lub dezaktywować, w zależności od tego, czy chcesz postawić na wszystkie z nich, czy tylko jeden lub dwa. Masz tę opcję, ponieważ maszyna do gniazda pieniędzy O ’Pieniądze oferuje 25 nie ustalonych linii płacowych. Możesz grać 1 monetą na linię, ale możesz wybrać inną wartość monety. Wartość monety wynosi od 0.01 do 2.5 punktów, co sprawia, że twój minimalny zakład jest aktywny 1 Payline 0.01 i maksymalny zakład dla wszystkich 25 linii płacowych aktywnych 62.5 punktów. Możesz dostosować liczbę linii wypłat i wartość monety w polu poniżej rolki, w których masz znaki + i.

Kolejną rzeczą, którą zobaczysz na ekranie, jest czerwony przycisk Info. To jest wypłata. Kiedy to otwierasz, zobaczysz pokojówkę. Będzie twoją dziką, co również daje 1000 monet na kombinację 5-z-wizę, dlatego najlepiej płatnym symbolem. Następnie przeczytasz krótkie intory do specjalnych funkcji, a następnie zobaczysz resztę symboli. Wysokie obok to kolejne symbole o wysokiej wartości, dające ci 500 monet, a następnie korona z 300 monetami i dwoma narzędziami czyszczącymi, które dają 250 monet. AS i KS dają 100 monet, QS i JS 75 oraz monety 10s i 9s 50 dla najlepszych kombinacji.

Oprócz przycisku wirowania po prawej stronie ekranu i przycisku hazardu, zobaczysz również żółty przycisk autoodplay, w którym można ustawić 0 na 100 autopłoni. Mały pomarańczowy kwadrat nad przyciskiem informacji będzie przydatny, jeśli chcesz włączyć lub wyłączyć dźwięki w gnieździe.

Funkcje MAY O ’Money i darmowe spiny

Pierwszą informacją, której prawdopodobnie będziesz potrzebować, zanim zaczniesz grać w slot Paid O ’Money, jest to, że Wild Maid zastąpi wszystkie symbole na rolkach, z wyjątkiem dwóch specjalnych symboli, torby pieniędzy i logo gry. Torba pieniędzy pojawia się tylko na ostatnim rolce podczas gry podstawowej.

Teraz torba pieniędzy jest ważnym symbolem, ponieważ gdy pojawia się na ostatnim kołowrotku, w rzeczywistości zwiększa gotówkę do 3x. Ale co to za gotówka? Funkcja CashPot jest uruchamiana, gdy 1 torba i 2 symbole logo lub gdy pojawiają się 3 symbole logo. Wtedy do gotówki dodaje się bonus 1x, a otrzymasz 10 darmowych spinów. Podczas bonusowych gier otrzymasz zwycięstwa, które są podwojone. Torba pieniędzy zacznie pojawiać się na wszystkich rolkach. Teraz przygotuj się na otrzymanie niesamowitych wiadomości. Każda torba, która ląduje podczas bezpłatnych obrotów, przyznaje kwotę gotówki, którą zebrałeś do tego momentu! Po grach premiowych kwota Cashpot jest zresetowana.

Ale jest więcej. Jest kolejna fajna gra bonusowa o nazwie Bonus Money Maid. Pod koniec każdego obrotu pokojówka może nagrodzić cię kołem pieniężnym, szalonymi lub dodatkowymi cechami drabin gotówkowych. Jeśli dostaniesz koło pieniędzy, zobaczysz, jak pokojówka ją kręci, a jeśli masz szczęście, dostanie cię do wewnętrznego koła na ogromne nagrody. Jeśli zdobędziesz roaming dziki, dodasz dodatkowe dziki na szpule, a jeśli dostaniesz drabinę gotówkową, zobaczysz, że pokojówka zrzuca monetę, aby awansować do drabiny. Nawet jeśli kolejna kropla monety zostanie utracona, nadal wygrywasz kwotę, którą dotarłeś do drabiny.

I, jak w większości miejsc według NextGen, masz również funkcję hazardu po każdym zwycięskim obrotu. Musisz odgadnąć odpowiedni kolor lub garnitur karty, aby uzyskać mnożnik wygranej odpowiednio 2x lub 4x.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Walking Wilds
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maid O ’Money Maximum Win, RTP i zmienność

Paid O ’Money to średnie niestabilne miejsce, które oferuje solidne wypłaty i 95.31% RTP. Ma kilka ekscytujących funkcji do zaoferowania, oprócz standardowych dzikich i rozproszonych. Będzie też wiele mnożników. Zainteresowany dowiedzeniem się więcej o tym szczelinie? Zaufaj nam, powinieneś być dlatego!

Werdykt pokojowy i podobne automaty online

Slot online Maid O ’Money jest dość interesujący, zwłaszcza jeśli jesteś tak słaby dla pieniędzy, jak większość automatów. Pokochasz ten temat, ale absolutnie oszalejesz na temat wypłat, które pokojówka może cię zdobyć. Fakt, że szczelinę jest średnio zmiennym, oznacza to, że często zdobędziesz przyzwoite wygrane. Najlepiej płatny symbol daje 2500 punktów za najlepszą kombinację, ale tę wygraną można podwoić, jeśli utworzysz ją podczas bezpłatnych spinów, a następnie dalej podwójnie lub czterokrotnie, jeśli grasz. Dodaj do tego wszystkie nagrody, które możesz uzyskać od premiery Cashpot i Money Maid.

Ale jeśli jesteś za bardziej stabilnymi wypłatami, gwarantowane wypłaty, w których nie musisz uprawiać wygranej, aby je podwoić lub czterokrotnie, powinieneś wypróbować inną grę dewelopera. Dobrym przykładem jest krawędź królestwa. Zapewni ci doskonałą wypłatę 3000 razy więcej niż maksymalny zakład 50 punktów oznaczałoby 150 000 punktów.

Lub, jeśli jesteś wysokim rolnikiem, który może sobie pozwolić na ogromne maksymalne zakłady, to miejscem dla ciebie jest chwalebne imperium. Możesz umieścić maksymalny zakład w wysokości 500 punktów, jeśli chcesz, i możesz dostać do 2 milionów kredytów! Teraz jest warte hazardu w najlepszym kasynie online, prawda?

Powiązani partnerzy kasyna

Octopus Treasure
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Times
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Link Zeus
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
She's a Rich Girl
RTP:
94.35%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ultra Burn
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cleopatra II
RTP:
95.89%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sonic Links
RTP:
96.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Buffalo Thunder Slot Review
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Queen
RTP:
96.08%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki