Major Millions graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
96.88%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
45 000 $.00
Motyw:
Złote/złote monety, azjatyckie, pieniądze/miliony

Główne miliony recenzji automatów online

Uruchomiony w 2009 roku, główne miliony gniazda to jedna ze starszych gier w zakresie mikrogamingu. Pomimo stosunkowo prostej grafiki z kreskówek, pozostał dużym hitem, częściowo ze względu na niską wariancję, co ułatwia wygranie nagrody, a częściowo dzięki progresywnej funkcji jackpota dostępnej we wszystkich najlepszych kasynach online.

Symbole na szpach są połączone z motywem wojskowym, z zbiornikami, lornetkami, pudełkami amunicji i pancerkami wśród wyświetlanych sprzętu. Wszystko to jest zrobione z poczuciem humoru, a sam główny miliony pokazano jako uśmiechnięty dżenko z dużym wąsem i noszeniem inteligentnego białego munduru.

Zwykłe niebieskie tło znajduje się za kołowrotkami, z logo gry i bieżącą wartością progresywnego jackpota powyżej. Wzrasta, gdy odsetek wszystkich zakładów dokonanych w grze, na wszystkich kasynach, zostanie odłożony na bok, dopóki ktoś nie zgarnie losu. Jackpot resetuje następnie do 250 000.00 i zaczyna znów pełzać.

To nie tylko funkcja jackpota tutaj, ponieważ główne miliony ma cenny dziki symbol i wysoko płatną ikonę rozproszenia, ale nie szukaj bezpłatnych spinów lub innych gier pobocznych, ponieważ nie ma ich.

Jak grać w głównych milionach miejsca

To jest gra dla graczy Low Stakes, ponieważ zasięg zakładów działa od 0.20, aby obrócić do zaledwie 3.00. Łatwo jest zacząć i wystarczy kliknąć przycisk BET, aby zobaczyć wszystkie dostępne opcje. Wygrywasz, dopasowując 3 lub więcej symboli w linii płac od lewej strony, który jest standardowym formatem, który jest łatwy do śledzenia.

Główne miliony to gra o niskiej zmienności, więc powinieneś zobaczyć mnóstwo wygranych spin. Jest to format, który odpowiada nowicjuszom i w połączeniu z małą gamą zakładów, jest to idealne wprowadzenie do tych, którzy testują wody automatów online.

Możesz grać na telefonach PC, Androida, iOS lub Windows w jednym z naszych najwyżej ocenianych kasynach mobilnych bez zmian w stylu, funkcjach lub wypłatach. Aby zobaczyć, ile możesz wygrać, naciśnij 3 małe linie na szczycie gry, a następnie kartę "I". To otwiera wypłatę wypłat, która wymienia każdą możliwą wygraną i ma kilka szczegółów na temat funkcji symbolu dzikiego i rozproszenia, a także sposób, w jaki zbierasz progresywny jackpot.

Jackpots i inne główne funkcje automatów milionów

Logo gry jest tutaj najważniejsze. Jest w stanie działać jako wszyscy oprócz symbolu rozproszenia, jeśli może następnie wypełnić kombinację na linii płac, a kiedy to zrobi, ten dziki symbol potroi zwycięstwo.

Jeśli wylądujesz dziki symbol prosto na 15. Payline, który działa w zygzakowatym wzorze od dołu do lewej dolnej prawej, wygrywasz główne progresywne jackpot. Średnio jackpot osiąga 650 000.00 Zanim szczęśliwy gracz wyląduje dziki symbol w 15. linii, ale wiadomo, że osiągnął ogromne 2 800 000.00.

Symbol rozproszenia wypłaca się w dowolnej pozycji, a jest wart 3x, 10x lub 50 razy w całym zakładach, gdy widziano w 3, 4 lub 5 miejscach.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Naprawiono jackpot
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Główne miliony automatów maksymalne wygrane, RTP i zmienność

Możesz wygrać 8 000 razy swój zakład, gdy Wild potroi zwycięstwo, co brzmi imponująco, dopóki nie weźmiesz pod uwagę maksymalnego zakładu 3.00. To jest potencjalna nagroda w wysokości 24 000.00, ale oczywiście zawsze istnieje szansa na wylądowanie ogromnego progresywnego jackpota w każdym obrotu.

Główne miliony to gra o niskiej zmienności z niższym niż średnim RTP (89.37%) Dzięki progresywnym jackpotom.

Nasze główne miliony automatów do gier

Jeśli jesteś zadowolony z grafiki w starym stylu, podstawowych funkcji i małej oferty zakładów, główne miliony automatów może pasować. Niska zmienność oznacza, że możesz ubiegać się o regularne wygrane, a nie ma żadnych rozpraszających funkcji, aby zwrócić twoją uwagę od prostej rozgrywki.

Obróć rolki głównych gier na automatach w naszych najlepiej skrajnych kasynach online i sprawdź, czy możesz zostać milionerem z głównej progresywnej nagrody Jackpot.

Sprawdź więcej progresywnych gniazd jackpotów poniżej

Wild Wild Vegas
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Fortunes
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ned and His Friends
RTP:
92.15%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Vikings Go Berzerk
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wilhelm Tell
RTP:
97.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Striking Hot 5
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Fruit Rainbow
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
3 Tiny Gods
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spirit of Adventure
RTP:
96.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Invisible Man
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wheel Of Wonders
RTP:
96.50%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki