Man of Steel graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
95.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Filmy, komiksy, akcja/przygoda

Man of Steel Darmowe Gry Online Recenzja

Kolejny automat, który został utworzony w ramach portfolio gniazd o tematyce superbohaterów Playtech inspirowanych postaciami DC Comic. Jeśli chcesz go wypróbować, możesz załadować go na dowolnym urządzeniu mobilnym i stacjonarnym i zacząć wirować rolki, aby zdobyć część wspaniałych wypłat.

Jak grać w slot online stalowy

Zanim zaczniesz grać w automatach Man of Steel na swoim laptopie, smartfonie lub tablecie działającym na systemach operacyjnych iOS i Android, upewnij się, że skonfigurujesz cały zakład. Niezależnie od tego, jak bardzo czujesz się komfortowo, minimalny zakład to 0.50, ale możesz pójść wyżej, właściwie do 2500 punktów. Użyj opcji (-) i (+), aby zwiększyć lub zmniejszyć całkowity zakład, a następnie przejdź do sprawdzania wypłaty.

Po wejściu do wypłat, naciskając przycisk Info, zobaczysz najniższe płatne artefakty i obiekty związane z Supermanem, które dadzą 25x wartość monety dla kombinacji 5-z. Następnie zobaczysz trzech złoczyńców, którzy płacą 100x, 150x i 200x wartość monety, a następnie logo Supermana, które daje 500x wartość monety dla najlepszej kombinacji.

Zobaczysz, że generał Zod, Superman i inne postacie działają jako dziczy, zastępując wszystkie symbole na rolkach, z wyjątkiem rozproszenia, ale także zapewniają najlepsze wypłaty kombinacji 5-z kinków, 1000 razy wartość monety. Z przyjemnością usłyszysz, że w gnieździe będzie wielu dziczy, gdy wyzwalają funkcje bonusowe.

Man of Steel Free Spins i bonusy

Jak wspomniano, w automatach jest sześciu dzikich, generał Zod, Superman, Faora, Namek, Jor-El i Regularne Wild. Regularne pojawia się tylko w głównej grze i dwie gry bonusowe. Namek i Faora Wilds pojawiają się podczas bitwy o wolne spiny Ziemi, podczas gdy Jor-El pojawia się podczas premiery Krypton Free Spins. Superman i generał Zod Wilds pojawią się podczas bitwy o wolne spiny Ziemi i główną grę. Wszyscy zastępują symbole inne niż rozproszenia. Wszystkie dzikie, z wyjątkiem zwykłego, zmieniają dziczy. Kiedy wylądują, pozostają na kołowrotkach zmieniających się na jedną pozycję.

Nie tylko jest tak wielu dzikich w gnieździe, ale oto 2 symbole rozproszenia, z których możesz skorzystać, bonus Krypton i premię z silnika światowego. Kiedy zobaczysz poprzednie lądowanie na ostatnim kołowrotku, powinieneś wiedzieć, że uruchomiłeś 7 wolnych spinów Krypton, a kiedy zobaczysz ten drugi na 5. kołowrotku, oznacza to, że uruchomiłeś funkcję premii World Engine.

Jeśli uruchomisz bezpłatne gry Krypton, otrzymasz 50 linii płacowych. To wtedy widzisz inny zestaw rolki i symboli oraz 10 Jor-El Wilds na rolkach zamkniętych w pozycji. Jeśli wylądujesz dodatkowym rozproszeniem, otrzymasz 7 darmowych spin. Jeśli uruchomisz premię z silnika Światowego, otrzymasz 7 zwykłych dzikich pozycji, a rozproszenie premii światowej silnika zacznie działać jako dziki.

Kiedy zobaczysz Superman i generał Zod Wilds pojawiają się w tym samym rzędzie w głównej grze, rozpoczyna się bitwa o wolne spiny. Podczas bezpłatnych spin. Cztery zmieniające się dzikie są tutaj w grze.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Sticky Wilds
 • Losowe dziczy
 • Zmieniające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Man of Steel RTP, Max Payout i zmienność

Oczywiście dostajesz jackpoty mini, mniejszych, głównych i wielkich DC Super Heroes, które można losowo wywołać przy dowolnym głównym obrotu gry, zaczynając od odpowiednio 100, 1 000, 10 000 i 100 000 kredytów. RTP w grze Man of Steel Online to 95.05%. Biorąc pod uwagę utratę spinów częściowo przyczynia się do tych progresywnych jackpotów, jest to całkowicie akceptowalne. Średnia zmienność powinna zapewnić dobre, konsekwentne sesje w najlepszych kasynach online.

Werdykt na automatach stalowy

Man of Steel Slot to naprawdę coś. Jest pełen funkcji, dostępnych jest mnóstwo dzikich, które pomogą Ci zebrać niesamowite nagrody i zawiera cztery progresywne jackpoty, które mogą natychmiast zmienić twoje życie. Wypłata 100 000 punktów, które dostajesz za lądowanie kombinacji 5-z kind, jest niesamowita, ale nagroda Grand Jackpot, która zaczyna się od 100 000 kredytów i może wzrosnąć, kto wie, ile uczyń Man of Steel idealne miejsce na wysokie miejsce na wysokie miejsce -Rollery. Gniazdo może nie być odpowiednie dla niskich rolników, ponieważ zakłady zaczynają się od 0.50 punktów i przejść do 2500 kredytów.

Jeśli jesteś niskim rolnikiem w miejscach internetowych, nie powinieneś rozpaczać. Istnieje podobny automat Playtech, który możesz wypróbować, które dostarczy żądane nagrody za zakłady, na które możesz sobie pozwolić. Superman II to automat, który zawiera również cztery progresywne jackpoty, ale zakłady są znacznie niższe, tak jak chcesz, aby były. Dla minimalnego zakładu 0.25 i maksymalnie 25 punktów, możesz odtwarzać gniazdo bogate w funkcje z czterema progresywnymi jackpotami w ofercie. Zobaczysz podobne postacie na rolkach i spodoba ci się przygoda o tematyce DC Comics, aby uzyskać bardziej przystępne cechy.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamond Riches
RTP:
95.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Electric Tiger
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Piggy Bank Bills
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Starz Megaways
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Captain Cash
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Ancient Fortunes Poseidon WOWPOT Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Stoned Joker 5
RTP:
95.66%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Northern Sky
RTP:
96.57%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Under the Bed
RTP:
96.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tales of Asgard - Loki’s Fortune
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Falcon Huntress
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rich Wilde and the Amulet of Dead
RTP:
96.29%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni