Medusa - Fortune Glory Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 2 233 200 $.00
Motyw:
Starożytna Grecja, horror

MEDUSA: Fortune amp; Glory Darmowe Gry Online Review

Starożytni greccy bogowie i potwory są widoczne w wielu miejscach, a Medusa: Fortune amp; Glory porusza temat w stylu kreskówek. Część znajdują się na tle zatoki, otoczone ogromnymi kamiennymi wężem, a klasyczna ścieżka dźwiękowa w stylu greckim towarzyszy każdemu obrotowi.

Wraz z Medusą zobaczysz latającą świnię, Pegaza Koń, Minotaur i Ogre. Lądują na 4096 sposobach wygrania, a jako średnio odzyskujesz solidny 96.62% stawek w nagrodach pieniężnych.

Główne cechy są tutaj szerzeniem dzikich symboli i 2 bezpłatnych rund bonusowych. Możesz wybrać zmienną liczbę obrotów bonusowych, z różnymi mnożnikami wygranej lub dodatkowymi dzikimi. To podczas bezpłatnych gier możesz wygrać 7440x swój zakład.

Jak grać w Medusa: Fortune amp; Glory Slot

Jest to gra ukierunkowana na hazardzki z niskimi i średnimi stawkami w najlepszych kasynach online, ponieważ zakres zakładów trwa od 0.10 na spin, do zaledwie 30.00. Potrzebujesz 3 pasujących symboli w dowolnym miejscu na sąsiednich bębnach z lewej, aby wygrać, a wiele kombinacji może wylądować jednocześnie.

Panel sterowania poniżej rolki jest łatwy w obsłudze, a przyciski plus i minus zmieniają wartość 10 monet w grze. Przycisk strzałek wyzwala tryb autoblacji, a 3 kraczki po prawej stronie prowadzą do Medusa: Fortune amp; Glory Glory Paytable.

To wymienia, ile wygrasz z każdego symbolu i jak działają rundy bonusowe. Symbole karty do gry kamiennej płacą najmniej, a Minotaur zwraca najwyższe wygrane, gdy ląduje na linii.

Możesz grać w tę grę na platformach mobilnych na komputerach komputerowych, Android, Windows i iOS bez różnic w funkcjach lub funkcjach.

Bezpłatne obroty i inne Medusa: Fortune amp; Glory Bonuses

Podczas gdy Medusa była znana z przekształcenia ludzi w Stone ze swoim spojrzeniem, w tej grze pomaga przekształcić przegraną w zwycięzców. Złota Medusa to dziki symbol, który działa jak inne, jeśli może zakończyć kombinację. Losowo Medusa dodaje do 3 dodatkowych dzikich symboli Snake'a, dzięki czemu zobaczysz kilka zwycięstw.

Trzy bonusowe symbole prowadzą do wyboru bezpłatnych rund obrotów, co nie jest powszechną funkcją w grach Yggdrasil. Wybierz Fortune Free Games, z mnożnikami wygranej lub spinami chwały, w których widzisz dodatkowe dzikie symbole. Zanim rozpocznie się wybrana runda, musisz wybrać ze skrzyń skarbów, aby ujawnić liczbę darmowych spin. Dostajesz do 40 spinów wróżki lub 20 gier chwały. Następnie wybierz spośród większej liczby skrzyń, aby odkryć mnożnik fortuny do 20x lub do 3 dodatkowych dzikich w każdym spinu chwały. Ogólne zwroty z każdej funkcji są podobne, więc wybraliśmy jedną, a następnie drugą, ale wybór jest twój.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

MEDUSA: Fortune amp; Glory Darmowe Gry Online Maximum Wins, RTP i zmienność

Jeśli masz szczęście aktywować mnożnik 20x w spinach wolnych od fortuny i zdobądź minotaur we wszystkich miejscach na rolkach, twoja nagroda będzie kolosal 7440x na stos. Dla stosunkowo małego 30.00 Maksymalny zakład, który składa się z ponad 200 000.00

MEDUSA: Fortune amp; Glory to średnia do wysokiej zmienności, a średni procent zwrotu 96.62% w porównaniu z innymi gierami.

Nasza Medusa: Fortune amp; Glory Slot Rating

Yggdrasil i ich partner Studio Dream Tech zdobyli kolejny hit w tej grze. Ma kilka ładnie zaprojektowanych symboli kreskówek, które stają się animowane, gdy jest częścią wygranej. Funkcje mogą być bardzo satysfakcjonujące, ale możliwe jest również, że masz pecha z wyborem skrzyń skarbowych i kończą tylko kilka spinów i małych mnożników lub tylko jeden dodatkowy dziki.

Jeśli wolisz grę z realistyczną grafiką, wypróbuj mit Medusa Gold, który zawiera 5 bębnów i 25 wypłat obrazów najwyższej jakości, podczas gdy Age of the Gods Darmowe Gry Online autor.

Pamiętaj, aby odwiedzić nasze najlepsze kasyna Yggdrasil i mobilne, aby zagrać w Medusa: Fortune amp; Glory. W najlepszych witrynach kanadyjskich znajdziesz hojne bonusy powitalne, z bezpłatnymi spinami i dodatkowymi funduszami czekającymi na ubieganie się.

Powiązani partnerzy kasyna

Fruit Zen
RTP:
97.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Tycoons
RTP:
95.16%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Wild Wild Riches
RTP:
96.77%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Dracula Awakening
RTP:
95.72%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cash Bonanza
RTP:
96.52%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches Free Spins
RTP:
95.17%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
African Simba
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Battle
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Burlesque by Dita
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Sherlock Moriarty WowPot
RTP:
92.10%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Yum Yum Powerways
RTP:
96.43%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Safari
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni