Medusa Hot 1 graj online za darmo

Oprogramowanie:
Yggdrasil
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
228 740 USD.00
Motyw:
Starożytna Grecja

MEDUSA HOT 1 Recenzja automatu online

Spójrz na gniazda Medusa Hot 1 z Yggdrasil i Hot Rise Games, aby odkryć starożytne greckie legendy na 5 rolkach i 15 liniach płacowych. Oczywiście, wokół śmiertelnej kobiety z wężem do włosów, maszyna do gniazda Medusa Hot 1 ma dzikie mnożniki, respins z tajemniczymi symbolami i fantastyczne darmowe obroty z ulepszeniami symboli w całym. Medusa może pomóc ci w ogromnej wypłaty w ostatecznym darmowym spinku.

Możesz zagrać w to ekscytujące miejsce na komputerach i telefony komórkowej w wyświetlanych tutaj najwyżej ocenianych kasynach, wygrywając do 7500 razy. Jest wyposażony w średni zwroty 96.21%i rozgrywka o wysokiej zmienności.

Jak grać w automatach Medusa Hot 1

Klasyczne kolumny greckiej świątyni znajdują się w ciemnej jaskini, otoczonej mieczami niezliczonych ofiar, w towarzystwie imponującej ścieżki dźwiękowej, która poprawia dramat.

Spójrz na kołowrotki, a zobaczysz standardowe symbole kart do gry, wraz z Minotaur, syreną, cyklopami i innymi mitologicznymi stworzeniami. Każdy symbol ma wiele szczegółów, w tym sama Medusa, która patrzy z kołowrotków zielonymi oczami i śmiertelną fryzurą.

Możesz uwolnić te znaki na komputerach PCS, iOS, Android i Windows Mobiles za 0.20 i 40.00 na każdym spinu w najlepszych kasynach online. Sterowanie jest ładne i łatwe w użyciu na dowolnym urządzeniu, a ty wybierasz poziom zakładów za pośrednictwem zakładek plus i minus powyżej i poniżej przycisku wirowania w kształcie diamentu.

Możesz uruchomić funkcję automatycznego spinu za pomocą strzałki w prostokącie poniżej, a 3 linie na drugą stronę rolki zabierają cię do płatnika. Medusa Hot 1 to 15-liniowa gra, w której dopasowane symbole z lewej tworzą zwycięskie kombinacje do 100X, całkowitą liczbę zakładów. Paytable ma również więcej szczegółów na temat ekscytujących funkcji bonusowych, takich jak darmowe spiny z wieloma dodatkowymi dzikimi na końcu.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda MEDUSA HOT 1

Chociaż Medusa nie płaci niczego sam, jest cennym symbolem, który może wkroczyć do innych zwycięstw, gdy ląduje w odpowiednich miejscach. Każda wygrana stworzona za pomocą tego dzikiego symbolu jest podwojona.

Świecający symbol bonusu zielonego węża w dowolnych 2 miejscach zamyka swoje rolek, podczas gdy pozostałe odpowiadają za darmo. Każda z 3 rzeczy może się teraz zdarzyć -

 • Szansa bonusowa. Respin rozgrywa się i zbierasz nagrody, jeśli w ogóle, z nowych kombinacji.
 • Medusa Wild. Wyzwalające symbole przekształcają się w dziczy, co jest bardziej prawdopodobne, że wygrasz.
 • Medusa Power. Symbole bonusowe przekształcają się w 5x mnożnik.

Jeśli 3 lub więcej bonusowych węży ląduje jednocześnie, zarabiasz 7 darmowych spin. Wyzwalające węża blokują się na miejscu i przekształcają się w najniższy symbol postaci, podczas gdy bonusowy szlak pokazujący wszystkie 6 znaków pojawia się na szczycie gry. Jeśli inny symbol bonusowy wyląduje podczas swobodnego obrotu, również zamyka się na miejscu, a dostajesz dodatkowy obrót.

Jeśli nie pojawi się nowy symbol bonusu, wszystkie te aktualnie uaktualnią do następnej najcenniejszej postaci, jak pokazano na szlaku. Ten proces może się powtarzać z dodatkowymi wężem i spinami lub aktualizacją w każdej bezpłatnej grze. Ostatnim wolnym spinem jest "gorący 1", a wszystkie bonusowe symbole przekształcają się w Medusa Wilds. Jeśli kolejna węża wyląduje w tym obrotu, rozgrywa się kolejna gorąca 1 darmowa gra, a może to nastąpić potencjalnie kilka razy.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Sticky Wilds
 • Mnożnik dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu

Maksymalne wygrane gniazda Medusa Hot 1, średnie zwroty i zmienność

Z wystarczającą liczbą dzikich mnożników i symbolami o wysokiej wartości, możesz wygrać maksymalnie 7500x.00 na 40.00 Stake. Medusa Hot 1 to wysoce niestabilna gra, więc możesz mieć kilka strat z rzędu, przeciwdziała hojnymi przeciętnymi nagrodami. Powrót do procentowego procentowy 96.21% jest dość standardem w grach o wysokiej zmienności.

Nasza ocena automatu Medusa Hot 1

Jesteśmy wielkimi fanami systemu Hot 1, który po raz pierwszy pojawił się w automatach Legion Hot 1. Zmienia darmowe obroty w urzekające wrażenia, ponieważ więcej bonusowych symboli dodaje dodatkowych gier lub symboli za każdym razem. Wiele Wilds na końcu prawie na pewno utworzy kombinacje o wysokiej wartości.

Medusa Hot 1 to także przystojna gra, która podąża za niezwykle popularnym motywem. Odsłaniaj mity starożytnej Grecji, kiedy grasz w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Top 10 slotów Yggdrasil

Ile mogę wygrać z automatu Medusa Hot 1?

Zagraj w gniazdo Medusa Hot 1 w najwyższym poziomie 40.00 i możesz zdobyć zwycięstwo w wysokości 300 000.00. To równa się 7500x całkowitego zakładu i jest możliwe z maksymalnym mnożnikiem, w połączeniu z rolkami wypełnionymi najcenniejszym symbolem.

Gdzie mogę zagrać w automat online Medusa Hot 1?

Możesz cieszyć się automatem Medusa Hot 1 w kasynach online przedstawionych tutaj na. Uzyskaliśmy dla Ciebie najlepsze witryny, z hojnymi ofertami premii powitalnej, mnóstwem najwyższej jakości gier oraz zapewnieniem uczciwej gry i bezpieczeństwa.

Jaka jest funkcja respina gry Medusa Hot 1 Slots?

Dowolne 2 symbole bonusu węża zamykają swoje rolki na miejsce. Mogą również przekształcić się w dzikie symbole lub dziczy z mnożnikami 5x, co może prowadzić do największych możliwych wygranych z maszyny do gniazda Medusa Hot 1.

Czy gniazdo Medusa Hot 1 ma bezpłatną rundę bonusową spinów?

Jeśli pojawiają się 3 bonusowe symbole, uruchamiają 7 darmowych obrotów. Blokują również na miejscu i zamieniają się w symbol znaku najniższej wartości. Jeśli pojawią się więcej bonusowych symboli, otrzymasz 1 dodatkowy spin, a jeśli nie wylądują, wszystkie one uaktualnią do następnej najcenniejszej postaci.

Czy mogę zagrać w gniazdo Medusa Hot 1 na moim telefonie komórkowym?

Gniazdo Medusa Hot 1 jest w pełni zoptymalizowane dla telefonów z systemem Android, Windows i iOS. Nie musisz przegapić dowolnego stylu, funkcji lub potencjalnych wygranych podczas gry na smartfonie lub tablecie, ponieważ jest to dokładnie tak samo jak gra stacjonarna.

Czy gniazdo Medusa Hot 1 ma dobry powrót do procentowego?

W dłuższej perspektywie gniazdo Medusa Hot 1 zwraca godne szacunku 96.26% stawek w nagrodach pieniężnych. To gra o dużej zmienności i jest to postać teoretyczna, która może się znacznie różnić w miarę gry.

Jaki jest minimalny zakład na gniazda Medusa Hot 1?

Możesz grać za zaledwie 0.20 Na każdym obrotu automatu Medusa Hot 1. Maksymalny zakład jest stosunkowo niski 40.00 i możesz wybrać udział za pomocą przycisków plus lub minus na panelu sterowania.

Jakie gry są podobne do gniazda Medusa Hot 1?

Starożytne greckie legendy to niezwykle popularny temat zarówno graczy, jak i programistów. Podobne gry obejmują Temple of Medusa autorstwa Microgaming i Medusa 2 z NextGen Gaming. Aby uzyskać podobną rozgrywkę, ale z motywem rzymskim, wypróbuj maszynę do gniazda Legion Hot 1.

, Który sprawia, że maszyna do gniazda 1 Medusa Hot 1?

Slot Medusa Hot 1 pochodzi z Yggdrasil i ich partnera Hot Rise Games. Możesz odtwarzać go na najlepszych kasynach komputerowych i mobilnych.

Kiedy wydano miejsce online Medusa Hot 1?

Data uruchomienia gniazda Medusa Hot 1 to 27 września 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Madder Scientist
RTP:
95.18%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Reel Outlaws
RTP:
95.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Book of Tombs
RTP:
95.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Coin Bash
RTP:
96.12%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Extra Juicy Megaways
RTP:
96.42%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Who Wants To Be A Millionaire
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
10000 Wishes
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mr. Macau
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa - Fortune Glory
RTP:
96.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Cash Stampede
RTP:
95.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Jim El Dorado
RTP:
96.31%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Gorilla Mayhem
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki