Medusa II graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
500 000 $.00
Motyw:
Fantasy, dżungla, Aztec

Recenzja automatu online Medusa II

Kiedy NextGen tworzy kontynuacje do swoich mega-popularnych automatów, zawsze poprawia je co najmniej dwa razy, że ostatecznie przewyższają oryginały zarówno pod względem jakości, jak i popularności wśród graczy. Slot Medusa przyniósł deweloperowi ogromny sukces, z jego przerażającym motywem i wypłatami dla niskich rolników. Właśnie dlatego deweloper wydał kontynuację, Medusa II, dwa razy bardziej przerażające i dwukrotnie satysfakcjonujące, które ostatecznie stały się jednym z największych do tej pory hitów dewelopera!

Jak grać w automat online Medusa II

Możesz grać w gniazdo Medusa II na iPhonie lub iPadzie, ponieważ jest on idealnie kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi iOS. Ale nawet jeśli masz najnowsze Samsung lub Huawei lub inne urządzenie mobilne, które korzysta z systemu operacyjnego Android, możesz cieszyć się gniazdem, ponieważ jest on również kompatybilny z Androidem. Urządzenia komputerowe nie są wykluczone; Zawsze możesz grać w grę na swoim laptopie lub komputerze, z towaru swojego domu. NextGen upewnił się, że opracuj go w HTML5, aby można było odtwarzać za pośrednictwem dowolnej przeglądarki, na dowolnym urządzeniu.

Kiedy zaczniesz grę, zobaczysz pięknie zaprojektowaną świątynię w kolorze brązu, która przedstawia rolki. Zauważysz, że atmosfera jest znacznie ciemniejsza i intensywniejsza niż w oryginale, ale pokochasz ten szczegół. Poza rolkami zobaczysz zielony przycisk odtwarzania po lewej stronie ekranu, a po prawej stronie zobaczysz przycisk Złotego Ustawienia. Pierwszą rzeczą, którą zobaczysz podczas klikania lub dotknięcia, jest konfiguracja zakładu. Zobaczysz, że automat online MEDUSA II oferuje 243 sposoby na wygraną, dla których będziesz musiał postawić 25 monet na spin. Wartość monety wynosi od 0.01 do 2 kredytów, co oznacza, że najmniej możesz się założyć, to 0.25 i maksymalnie 50 punktów. Po dostosowaniu zakładu powinieneś zdecydować, czy chcesz grać z dźwiękami włączonymi lub wyłączonymi. Możesz to zrobić, klikając lub stukając głośnik. A potem masz przycisk autoodplay, w którym możesz uruchomić od 0 do 100 autospinów, jeśli tak wolisz grać w grę.

A potem masz przycisk "I". To jest przycisk, który musisz nacisnąć, aby dostać się do wypłaty. Gdy go otwierasz, spotkasz Medusę, Gorgon z żółtymi oczami węża, który jest dziki i najlepiej płatnik. Następnie zobaczysz rozproszenie logo gry, co daje 250x stakar. Następnie widzisz węża wokół złotego hełmu, dając ci 400x paliwo, a następnie emblemat z wężem dającym 300x pak. Statua żołnierza oraz symbole łuku i strzałek nadają ci 200x paliwo, a Złoty Pierścień daje 100x pak. Starożytna karta w stylu greckim Royals daje 50x stawkę dla kombinacji 5-z.

Funkcje Medusa II i darmowe spiny

Kiedy zaczniesz kręcić rolki automatu Medusa II, zauważysz, że Medusa Wild pojawia się na wszystkich rolkach i wydaje się, że jest ułożony. Kiedy to się stanie, zastępuje wszystkie symbole, zakop rozproszone logo gry.

Zgodnie z wprowadzeniem, automat online MEDUSA II dostarczy dwie specjalne funkcje, losowo wywołane. Pierwszy to funkcja Medusa zablokowanych rolki. To wtedy Gorgon może blokować 2, 3, 4 lub wszystkie sąsiadujące kołowrotki do jednego, aby wyświetlić te same symbole w sąsiednich pozycjach, podczas dowolnego spinu podstawowego. Drugi to obrócenie się w kamienne ułożone dzikie funkcje. Tutaj Gorgon może wysłać żołnierza na kołowrotki, który ponownie ujawni ułożone dziki, podczas każdego bazowego obrotu.

Ale kiedy zobaczysz 3 lub więcej rozproszonych logo gier pojawiających się w dowolnym miejscu na rolkach, powinieneś wiedzieć, że otrzymałeś 10 darmowych spinów. Tutaj ponownie będziesz mieć 2, 3, 4 lub wszystkie bębny, które zostaną zablokowane i wyświetlają ten sam symbol, na każdym wolnym spinku, co może zabrać Cię do najbardziej niesamowitych nagród. Ponadto, jeśli wylądujesz więcej rozproszeń podczas bezpłatnych spin. Chodzi o to, że Medusa pojawiła się na kołowrotkach i blokuje razem od 2 do 5 rolki, może być całkiem przydatne, ponieważ możesz zbierać nagrody, które są znacznie wyższe niż maksymalna wypłata 500x. Tak więc podczas bezpłatnych spin!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ułożone dziczy
  • Rozszerzające się dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu
  • Praca

MEDUSA II Maksymalna wygrana, RTP i zmienność

Medusa II przez NextGen oferuje niesamowity RTP 97.07%, co rzadko, jeśli w ogóle, deweloper. Po drugie, jest to średnia do wysokiego miejsca, co oznacza maksymalny zakład 50 punktów, zapewni ci oszałamiające nagrody, choć nie tak często tak często. Ale ponieważ jego rozgrywka oferuje dwie specjalne funkcje i gry dodatkowe oprócz dzikich i rozproszonych, możesz mieć pewność, że osiągniesz wypłaty do 500 -krotności udziału na spin! Jeśli jesteś gotowy na spotkanie z pięknym, ale śmiertelnym Gorgonem, z wężowymi oczami i włosami, załaduj grę na dowolnym komputerze stacjonarnym lub urządzeniu mobilnym i przygotuj się na przerobione!

Ponieważ MAX BET w automatach online Medusa II wynosi tylko 50 punktów, można bezpiecznie stwierdzić, że gniazdo jest doskonałym wyborem dla niskich rolników. W przypadku takiego małego zakładu możesz wygrać 25 000 punktów w jednym obrotu dla zwycięskiej kombinacji z Wilds, a biorąc pod uwagę, że masz dwa sposoby na dodanie dzikiej dziki do kołowrotków i dwa sposoby uruchomienia zamkniętych bębn Rodzaje wygranych pojawiają się często. Plus, automat oferuje 97.07% RTP, z czegoś, z czego można by skorzystać, więc jeśli jesteś niskim rolkiem, pospiesz się, znajdź i załaduj grę od razu!

Werdykt MEDUSA II i podobne automaty online

Możesz także wypróbować oryginalny automat Medusa, aby zrozumieć, jak podobne lub różne są te szczeliny. Jak wspomniano we wstępie, wypłaty w Meduzy są połową wypłaty w kontynuacji, więc powinieneś spodziewać się, że wygrasz 12 500 punktów.

A jeśli jesteś wysokim rolkiem, jest dla ciebie również automat o tematyce Meduzy. Megaways Medusa jest ostatnim z serii, przynajmniej do tej pory, która ma popularną mechanikę Megaways, która oferuje do 117 649 sposobów wygrania, oraz rosnące RTP z 96.28% do 97.63%. 50 000 razy wygrana stawka, którą możesz zdobyć za zakład tak małym, jak 25 punktów, przełożyłby się na 1.25 milionów kredytów! To wiele powodów, dla których możesz wypróbować to w jednym z naszych zalecanych kasyna online, prawda?

Powiązani partnerzy kasyna

Buffalo Hold and Win
RTP:
95.91%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Motörhead
RTP:
96.98%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Wild Heist at Peacock Manor
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mega Moolah
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Blood Lust
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Disco Danny
RTP:
96.04%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
5 Lions Megaways
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Osiris
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Ascension - Rise to Riches
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Plagues of Egypt
RTP:
95.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Fat Santa
RTP:
96.45%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Solar Temple
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni