Medusa Megaways graj online za darmo

Oprogramowanie:
Nextgen
RTP:
96.28%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
750 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, złote/złote monety, starożytna Grecja

Medusa Megaways online recenzja automatów

Jeśli jesteś graczem w automatach, nie ma mowy, żebyś nie grałeś ani przynajmniej usłyszałeś o automatach Medusa i Medusa II. Ci dwaj stali się charakterystycznymi automatami NextGen, które zwróciły uwagę graczy bardziej niż jakakolwiek inna z jej gier. Medusa, będąc pierwszym z serii, wzbudziła wystarczające zainteresowanie graczy dla programisty, aby stworzyć swoją kontynuację, Medusa II, która stała. Ale wtedy, gdy wszyscy programiści zaczęli nabywać prawa do mechaników megaways od BTG, NextGen postanowił zaskoczyć swoich fanów, robiąc to i wdrażając megaways do swojego ulubionego automatu. W ten sposób stworzono Megaways Medusa.

Jak grać w megaways Medusa Online

To normalne, że automat Megaways Medusa jest dostępny na dowolnym urządzeniu, biorąc pod uwagę, że został opracowany w okresie, w którym hazard mobilny przejął branżę. Możesz grać na wszystkich urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS, a także otrzymasz równie taką samą jakość i wydajność, jak na urządzeniach stacjonarnych podczas gry w najlepszym kasynie online.

W miarę ładowania gry zobaczysz kołowrotki 6+1 w złotej świątyni. Po lewej stronie rolki zobaczysz wyświetlacz Kup Pass, a po prawej stronie przycisk odtwarzania. Z każdej strony przycisku odtwarzania, w zewnętrznym okręgu, zobaczysz trzy paski, znaki - i + obok monet i przycisków autoodplay. Jest raczej oczywiste, że klikając przycisk Autospins, możesz umieścić w ruchu, od 0 do 100. Klikając lub stukając znakami - i +, możesz zwiększyć lub zmniejszyć zakład monet, a zatem całkowity zakład. Będziesz grał z 25 monetami na każdy spin, z wartością monety, która wynosi od 0.01 do 1 kredytu. Dlatego w przypadku 25 monet minimalny zakład, który możesz umieścić, to 0.25, podczas gdy maksymalnie 25 punktów.

Po kliknięciu lub dotknięciu przycisku trzech pasków zobaczysz, że oprócz wspomnianego wcześniej, będziesz mógł dostosować dźwięki w grze, na suwaku od 0 do 100. Ale zobaczysz także list "I" na końcu okna. Kliknij na to, a wypłatę otworzy się. Najpierw zobaczysz Medusę, która jest dzika, tym razem w perfekcji przez NextGen, z nienaganną grafiką. Następnie zobaczysz rozproszenie przedstawione z logo gry, a następnie drugi rozproszony symbol, żołnierz. Koń wyglądający Pegasus jest najlepiej płatnym symbolem, dając 750 monet dla najlepszej kombinacji, a następnie symbol z dwoma żołnierzami walczącymi, co daje 150 monet. Złoty emblemat z trzema wężami daje 50 monet, złoty pierścień 30 i złote sandały 20 monet. Karta gra Royals dostarczy 10 wygranych monet dla kombinacji 5-z.

Funkcje Megaways Medusa i darmowe spiny

Ponieważ korzysta z mechaniki megaways, gdy tylko zrobisz zwycięską kombinację w automatach Megaways Medusa, zobaczysz reakcję łańcuchową, w której wszystkie zwycięskie symbole są usuwane ze szponów i dodane nowe. Dziki zastąpi wszystkie symbole, z wyjątkiem dwóch rozproszonych symboli, w tworzeniu zwycięskich kombinacji.

Pierwszą rzeczą, którą zauważysz podczas ładowania gry, jest dodatkowa rolka. Czasami się pojawia i ma dowolny symbol. Skorzystasz najwięcej, gdy zobaczysz na nim dziczy. Te dziczy uruchomią funkcję spojrzenia Meduzy. Medusa Wild rozszerzy się i pokryje pełną rolkę, a gdy opuszcza rolki, dodaje jedną lub więcej dzikich na tym kołowrotku.

Kiedy wylądujesz 3 lub więcej rozproszeń, otrzymujesz 10 darmowych spinów. Ale możesz również uzyskać dostęp do gier bonusowych za pośrednictwem opcji Kup Pass, za 100 -krotny koszt pakietu. Jest powód, dla którego chcesz spieszyć się, aby dostać się do darmowych spinów. W tym miejscu można wygrać ogromne wypłaty.

Po uruchomieniu bezpłatnych spinów powinieneś wiedzieć, że za każdy dodatkowy ląd. Ponadto, dopóki ciągle lądujesz 3 rozprasza.

Podczas bezpłatnych spinów funkcja mnożnika nieograniczonego zwycięstwa staje się aktywna. Najpierw otrzymujesz mnożnik 2x, który ma zdolność zwiększenia z każdą reakcją łańcuchową. Oprócz poprzedniej funkcji spojrzenia Medusa, funkcja uderzenia węża można tutaj uruchomić. Wtedy na dodatkowej kołowrotku pojawiają się dwa węże, które zaczynają atakować żołnierza, gdy wyląduje na kołowrotku. Jeśli wąż po lewej stronie najpierw uderzy, żołnierz przekształci się w dziki, jeśli pierwszy po prawej stronie, żołnierz przekształci się w rozproszenie. Po zakończeniu darmowych obrotów otrzymasz funkcję pokusy. To wtedy pokusisz albo zebranie wygranych lub zagranie w funkcję darmowych spin!

Ale to nie wszystko! Otrzymujesz także funkcję hazardu, w której musisz odgadnąć kolor lub garnitur karty, aby podwoić wygraną, a nawet czterokrotnie!

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Losowe dziczy
  • Przenoszenie dziczy
  • Ponowne spiny
  • Kaskadowe bole
  • Funkcja hazardu
  • Praca

MEGAWAYS MEGALESA MAKLEMALNE WIN, RTP i zmienność

Megaways Medusa przez NextGen to nie tylko kolejne miejsce w serii, nie sir. Oferuje znacznie ulepszoną, nowoczesną grafikę, animacje i inne efekty wizualne, żywo widoczne na dowolnym urządzeniu. Daje ci rosnący RTP, który z 96.28% do 97.63% i wypłata ograniczona na 50 000 razy udział! Będąc bardzo niestabilnym miejscem, automat online Megaways Medusa dostarczy intensywną rozgrywkę wypełnioną funkcjami, które mogą zabrać do nagrody Jackpot, gdy najmniej się tego spodziewasz.

Medusa Megaways Darmowe Gry Online jest koniecznością. Prawdopodobnie nawet nie potrzebujesz przekonania, ponieważ automat mówi sam za siebie. W grze jest 50 000 -krotna wygrana max, dodatkowa ekscytująca rozgrywka i motyw, który zapewnia rozrywkę. W naszych poprzednich recenzjach zaleciliśmy to zarówno dla niskich, jak i wysokich rolników, biorąc pod uwagę, że może dostarczyć 1.25 milionów kredytów za 25 punktów.

Werdykt Megaways Medusa i podobne automaty online

Jeśli czeka Cię kolejna przygoda Medusa, zalecamy wypróbowanie Medusa II. Mimo że oryginalna Medusa to fajna gra, to Medusa II wspinała.

A jeśli masz coś do końca, co może zapewnić niesamowite zwycięstwa dla małego maksymalnego zakładu, zawsze możesz wypróbować krawędź Królestwa. Jest to automat, który za 50 punktów może dostarczyć do 150 000 kredytów.

Odważ się spojrzeć w Gorgon w oczach? Udaj się do jednej z naszych najlepszych miejsc w automatach online, gdzie dla nowych graczy dostępne są premie powitalne.

Powiązani partnerzy kasyna

The Exterminator
RTP:
96.27%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Hercules High Mighty
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
LolliPop
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gold Hunter
RTP:
95.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Da Vinci
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Medusa II
RTP:
97.07%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Casinomeister
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rook's Revenge
RTP:
94.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Jurassic Party
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
The Giant
RTP:
94.59%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cash‘N Riches WowPot Megaways
RTP:
92.23%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Black Bull
RTP:
96.51%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki