Mega Fire Blaze Jackpots - Legacy of the Tiger Online graj online za darmo

Oprogramowanie:
Playtech
RTP:
96.59%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
CA 5 000 000 $.00
Motyw:
Zwierzęta, dżungla

Legacy of the Tiger Darmowe Gry Online Review

Siatka symboli 5x3 znajduje się w bogato zaprojektowanej dżungli i jest to kolejna świetnie wyglądająca gra artystów z Playtech. Symbole są równie atrakcyjne, a na ekranie zobaczysz Symbole karty do gry złotej, toucany, orangutany i krokodyle. Piękna amazońska kobieta i majestatyczne tygrys pojawiają się jako dodatkowe symbole.

Jest zoptymalizowany pod kątem urządzeń iOS, Androida i Windows Mobile, a także komputerów i komputerów Mac.

Wygrywasz, dopasowując symbole w dowolnej z 50 linii z lewej strony, pomógł przez tygrysa, który w razie potrzeby może stanowić inni. Wraz z funkcją darmowych spinów znajdziesz mega jackpots Blaze. Ten bonus responds prowadzi do gwarantowanych nagród, wraz z rozszerzonymi rolkami i szansą na zebranie dużego jackpota.

Jak grać w dziedzictwo Tiger Darmowe Gry Online

Wyjątkowo szeroka gama zakładów przynosi dziedzictwo automatów tygrysa do graczy w prawie każdym budżecie, w tym tych, którzy korzystają. Możesz postawić niewielki 0.10 na spin lub ogromny 500.00, z łatwym do zarządzania elementami sterującymi, co ułatwia ustawienie stawek i granie.

Na panelu sterowania znajdują się przyciski automatyczne i szybkie spin, wraz z kartą informacyjną, która otwiera wypłatę. Ma pełną listę tego, ile razy twój zakład linii, każdy symbol się wypłaca, a orangutan płaci najwięcej, na 3x twój udział, gdy jest widziany prosto w linii płac.

Dziedzictwo gniazda tygrysów wygląda równie imponująco na smartfonach i tabletach, a oprócz elementów sterujących, aby ułatwić je, działa dokładnie w taki sam sposób, jak gra stacjonarna.

Bezpłatne obroty i inne dziedzictwo bonusów na automatach tygrysa

Amazońska kobieta to symbol rozproszenia, który płaci 1x, 10x lub 50x twój udział w 3, 4 lub 5 miejscach. Następnie następuje 8 wolnych obrotów kołowrotków, podczas których na 3 środkowych kołowrotkach pojawią się tylko dzikie tygrysy lub symbole księżyca.

Najważniejszym wydarzeniem jest jednak runda jackpot Mega Fire Blaze, wywołana co najmniej 6 symboli księżycowych w darmowych spinach lub grach podstawowych. Każdy księżyc ma na nim nagrodę pieniężną, a wyzwalające symbole blokują. Jeśli więcej symboli księżyca wyląduje w respinach, zresetują licznik z powrotem do 3, a także blokują rolki.

Niektóre księżyce mają kluczowy symbol, a te odblokowują dodatkowe wiersze. Aktywuj 7 wierszy, a wszystkie nagrody księżyca są podwojone, a otwieranie 8. rzędu widzi wszystkie nagrody pomnożone przez 5x. Trwa to, aż żadne księżyce nie pojawią się przez 3 kolejne obroty lub cała gra jest wypełniona symbolem.

Zbierz wystarczającą liczbę klawiszy, aby otworzyć 9. kołowrotek przed końcem funkcji Mega Fire Blaze Jackpots i nagrody Symbol Star Symbol 1 z 4 nagród jackpota. Mini, Minor, Major i Grand Jackpoty są warte odpowiednio 20x, 100x, 500x i 2000x.

Funkcje gniazda

 • Mnożniki
 • Naprawiono jackpot
 • Rozprasza
 • Dziki symbol
 • Darmowe obroty
 • Rozszerzające się szpilki
 • Rozszerzające się dziczy
 • Ponowne spiny
 • QuickSpin
 • Funkcja hazardu
 • Praca

Maksymalne wypłaty, RTP i zmienność spuścizny gniazda tygrysa

Teoretycznie można ubiegać się o wiele jackpotów jednocześnie w kasynach online i mobilnych, co prowadzi do możliwej wypłaty w wysokości 10 000 razy w twoim pakiecie. Dziedzictwo automatu tygrysa ma wysoką zmienność, a średnie zwroty 96.59%.

Nasza dziedzictwo oceny automatu tygrysa

Wspaniały wygląd nie jest jedyną atrakcyjną cechą spuścizny automatu online tygrysa. Wyjątkowo szeroka gama opcji stakingu, w połączeniu z wysokimi średnimi zwrotami, sprawiają, że jest to ekscytujące miejsce dla fanów rozgrywki o wysokiej zmienności.

Rozszerzające się dzikie tygrysy, bezpłatne gry z dodatkowym potencjałem zwycięskim i popularne runda Jackpots Mega Fire Blaze, aby uczynić to niezwykle popularną grą w Playtech Range.

Jeśli wolisz niższą zmienność, ale podobny styl, zagraj w gniazdo Amazon Queen z WMS, który jest wyposażony w ułożone symbole, dziczy i maksymalnie 100 darmowych spinów.

Zagraj w spuściznę gniazda tygrysów na komputerze lub urządzeniu mobilnym w najlepszych kasynach online, takich jak te przedstawione tutaj.

Powiązani partnerzy kasyna

Out of This World
RTP:
94.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Lucky Clucks
RTP:
96.19%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
7 Fortune Frenzy
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Trigger
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mighty Black Knight
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Safari Sam 2
RTP:
96.30%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Soldier of Rome
RTP:
94.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Snakes Ladders Megadice
RTP:
96.68%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Magic Money Maze
RTP:
96.61%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jungle Stripes
RTP:
96.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Fish Tank
RTP:
96.80%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Holy Diver
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni