Mega Glam Life graj online za darmo

Oprogramowanie:
Betsoft
RTP:
96.29%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
250 000 $.00
Motyw:
Luksusowy styl życia, pieniądze/miliony

Mega Glam Life Recenzja automatu online

Wyposażony w szereg wysoko płatnych symboli i opłacalnych bonusów, Mega Glam Life może oferować nagrody 500 000 monet za spin podczas gry za prawdziwą gotówkę. I to bez progresywnego jackpota, który ma trzy poziomy nagród, które są więcej niż warte twojej uwagi.

Podobnie jak wiele podobnych automatów z motywem luksusowym, taki jak popularna wielka fortuna Netent, Mega Glam Life zawiera progresywne nagrody i solidny zestaw bonusowych funkcji, w tym darmowy bonus spinów z mnożnikami wypłaty do 10x oraz funkcja dzikiej respiny, którą możesz cieszyć się kiedykolwiek. I podobnie jak większość tego rodzaju automatów, tę grę można cieszyć na dowolnym urządzeniu, co pozwala zarobić duże zyski w podróży.

Mega Glam Life Slot Control i konfiguracja

Dzięki jasnemu projektowi i intuicyjnej kontroli, Mega Glam Life może być bez wysiłku, nawet przez ludzi, którzy wcześniej nie grali automatów. Na dole ekranu masz pełną gamę sterowania bukmacherskim po lewej stronie i sterowanie obrotem po prawej stronie, aby odtwarzać sesję, podczas gdy przyciski płatne i ustawienia można znaleźć w górnych rogach. Możesz użyć tych elementów sterujących, aby odtwarzać gniazdo za zaledwie 0.01 kredytów na rundę i do maksymalnego zakładu w wysokości 100 punktów.

Niezwykłe w Mega Glam Life to to, że ma aktywne linie płacowe, co oznacza, że możesz wybrać, za które linie płacowe chcesz zapłacić za pomocą kontroli "Wybierz linie". Istnieje dziewięć symboli, które możesz zebrać, aby wygrać pieniądze na każdej linii płac, wszystkie z nich oferują nagrody w monetach, które można zwiększyć, grając z wyższym zakładem na linię. Jeśli grasz tylko jedną monetą na linię podczas korzystania z prawdziwej gotówki, będziesz mógł zbierać nagrody, które różnią się od 5 do 5000 monet na sekwencję. Większe wypłaty można wygrać, obstawiając wszystkie pięć monet na Payline-zakład, który zwiększy twoje prawdziwe nagrody pieniężne do oszałamiających 25 000 monet na sekwencję.

Slot online Mega Glam Life można również odtwarzać na telefonach komórkowych i tabletach, podobnie jak większość automatów do automatów Betsoft. Możesz cieszyć się tym gniazdem na prawie każdym urządzeniu iOS lub Androida w trybie krajobrazu i portretowym. Zrozumiałe jest, że podczas grania w telefonie gniazdo zapewnia tylko kontrolę wirowania na ekranie, podczas gdy wszystkie inne elementy sterujące można uzyskać tylko za pomocą przycisku menu lewego górnego.

Mega Glam Life rozgrywka i dodatkowe funkcje

Nagrody w Mega Glam Life by Betsoft są przekazywane graczom, gdy trzy, cztery lub pięć identycznych symboli są zbierane w sekwencji na dowolnej aktywnej linii płac, od lewej do prawej. Najbardziej satysfakcjonującymi symbolami bazowymi, które możesz zebrać, są luksusowe zegarek, samochód i łódź, która może zapłacić do 2500, 5000 i 7500 monet za zwycięstwo pięciu z nich. Jeśli chcesz lepszych wypłat, uważaj na dzikie symbole, ponieważ są jedynymi, które mogą zapłacić do 25 000 monet za sekwencję.

Symbole Wilds mogą również zastąpić wszystkie oprócz bonusowych symboli i wywołać jedną z trzech dodatkowych funkcji gry. Gdy zebrano trzy lub więcej dzikich, szczeliny blokuje symbole na miejscu i daje premi. Druga funkcja bonusu jest wywoływana przez zbieranie symboli rozproszenia, z których trzy lub więcej może aktywować darmowe gry bonusowe z domyślnym mnożnikiem 3X. Zbieranie większej liczby symboli rozproszenia podczas premiery bezpłatnych spinów może dodać dodatkowe obroty bonusowe do lady, ale także zwiększyć mnożnik wypłaty jeszcze bardziej, do maksymalnie 10x. Trzecim i ostatnim bonusem jest runda kół pieniędzy, którą można aktywować trzy symbole bonusowe na szpach dwóch, trzech i czterech. Obróć koło na ekranie, aby wygrać różnorodne nagrody pieniężne lub bankuj jedną z trzech progresywnych jackpotów: duże, ogromne i mega. Im więcej pieniędzy postawiasz na obrót, tym większe szanse.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Sticky Wilds
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Krótko mówiąc, Mega Glam Life to świetna progresywna gra w grę jackpot, ale taka, która przypomina kopię mega fortune netent. Podobnie jak wszystkie automaty do średniej wolności, ta gra jest dla każdego gracza, który nie lubi zbytnio ryzykować, ale nadal chce zebrać duże wypłaty. Oferując prawdziwe nagrody pieniężne do 500 000 monet samej w swojej podstawowej grze, a także trzy progresywne jackpoty, Mega Glam Life ma to, czego potrzeba, aby zapłacić wyjątkowo dobrze. Jednak ze względu na wyższy stosunek gry gry, zdobycie dużych wypłat prawdopodobnie będzie wymagało dużo cierpliwości i pieniędzy.

Aby uzyskać więcej progresywnych automatów, ale te, które zostały zweryfikowane do lepszego zapłaty, możesz również sprawdzić niektóre z popularnych opcji wysokiej wariancji online. Mega Moolah ISIS firmy Microgaming oferuje grę w średnim/wysokiej wariancji, darmowe gry spinów i cztery progresywne jackpoty, z których największe regularnie wypłaca miliony. Możesz także wypróbować dobrą dziewczynę Betsoft, złą dziewczynę na automat z różnorodnymi funkcjami, dodatkową nagrodą jackpota, ale także przełącznika, który pozwala wybrać między graniem o niskiej, średniej i wysokiejczności. Jeśli chcesz znaleźć jeszcze bardziej podobne gniazda jackpota, ale także niektóre kuszące bonusy graczy, sprawdź niektórych operatorów kasyn na naszej stronie internetowej!

Powiązani partnerzy kasyna

Red Mansions
RTP:
93.56%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Force
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Forge of Gems
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Wild Shark
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Triple Fortune Dragon
RTP:
94.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Mermaid's Pearl
RTP:
95.21%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Empty the Bank
RTP:
96.48%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Eye of Cleopatra
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
777 Mega Deluxe
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Super Hamster
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Space Miners
RTP:
96.47%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Colossal Cash Zone
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki