Mega Moolah Lucky Bells graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
124 000 $.00
Motyw:
Owoce, siódowce, bary i dzwonki, retro

Mega Moolah Lucky Bells Darmowe Gry Online Recenzja

Arbuz, winogrona i złote 7 to tylko niektóre z tradycyjnych symboli w automatach Mega Moolah Lucky Bells. Uważaj na złote dzwonki, gdy dzwonią w przybyciu progresywnej rundy jackpot, w której można wygrać miliony.

Inne funkcje obejmują substytucje dzikiego symbolu i nieograniczoną liczbę darmowych spinów z rosnącym mnożnikiem wygranym.

Mega Moolah Lucky Bells pochodzi ze studiów mikrogamingowych i złotych monet. Jest to 5-linowe, 25-liniowe gniazdo, które można odtwarzać na komputerach PC, iOS, Android i Windows Mobiles w niektórych z najlepszych miejsc na kasynie. Istnieje wysoki poziom zmienności i średnich zwrotów 92.06%. To spada do 86.76%, jeśli wykluczysz kwotę przeznaczoną dla mega moolah jackpots.

Jak grać w automatach Mega Moolah Lucky Bells

Gry o tematyce owocowej nie są oczywiście niczym nowym, ale symbole ma ładny efekt 3D, który pomaga odróżnić automat online Mega Moolah Lucky Bells od wielu innych.

Emblematy barowe, stosy błyszczących złotych monet i dziki symbol w stylu Vegas dodają trochę blinga do kołowrotków, a gra znajduje się w stosunku do fioletowego podkładu kurtynowego, który komplementuje jasne światła sceniczne otaczające każdą rolkę. Spójrz powyżej rolki na komputerze lub telefonie komórkowym, a widzisz kolorowe koło jackpot, a także bieżące wartości mini, mniejszych, głównych i mega progresywnych jackpotów.

Ścieżka dźwiękowa to mieszanka dźwięków targowych, zachęty od niewidzialnego pracownika karnawału i Jingles na zwycięskich obrotach. Dodaje atmosfery, ale dość szybko sięgaliśmy po przycisk wyciszenia.

Dotarliśmy również po przyciski plus i minus na elementach elementów sterujących, ponieważ pozwalają one wybrać udział z 0.25 do 25.00 na każdym obrotu. To jest zakres 0.01 do 1.00 na każdej z 25 linii płacowych, które biegną od lewej do prawej przez 5 bębnów w naszych najlepszych miejscach zakładów.

Stuknij 3 linie na elementach sterujących, aby zobaczyć, ile każdy symbol płaci, gdy wystarczająca ilość tego samego rodzaju ziemi na linii płac. Wartości pochodzą z zaledwie 3x stolika dla najniższych płatnych symboli owoców, do maksymalnie 40x, gdy Złote 7 zatrzymuje się na linii. Ta wypłata ma również szczegółowe informacje na temat bezpłatnych funkcji jackpota z piaskiem gry.

Inne opcje sterowania, takie jak automatyczna.

Progressive Jackpots i inne mega moolah Lucky Bells Autom

Dziki symbol nie ma żadnej wartości samodzielnie, ale oznacza owoce, bary i 7, jeśli może to ukończyć kombinację. Nie może wymienić stosu Symboli rozproszenia monet, który przyznaje 8 wolnych spinów, gdy ląduje na kołowrotkach 1, 3 i 5.

Mnożnik wygranej zaczyna się od 1x przy pierwszym darmowym spinu, a następnie wzrasta o 1x w każdej kolejnej grze bonusowej. Możesz przedłużyć rundę o dodatkowy obrót za każdym razem, gdy zakrzywiona strzałka "plus jeden" ląduje, bez ustalonego limitu do tego, ile razy może się zdarzyć, lub jak wysoko może się przejść.

Oczywiście, powodem, dla którego tu jesteś, jest to, że automat do gniazda Mega Moolah Lucky Bells może sprawić, że będziesz wielomilionowym w sekundach. Runda jackpot może wywołać dla każdego, ale szanse na wejście poprawiają się przy wyższych stawkach. Golden Bell "Subsymbols" może nakładać emblematy owocowe na 3 środkowe szpilki, podczas gier podstawowych. Musisz je zobaczyć, aby uruchomić jackpot, a po jego uruchomieniu jest gwarantowana.

Mega Moolah Jackpot wirus i wskaźnik zatrzymuje się na dowolnym z 10 zielonych, 6 niebieskich, 3 czerwonych lub pojedynczych złotych sekcjach. W zależności od tego, gdzie się wyląduje, wygrywasz mini, mniejsze, major lub mega progresywne jackpoty, które nasili się w wieku 10 lat.00, 100.00, 10 000.00 i 2 000 000.00. Mega Nagroda jest znana z tego, że uderzyła w rozległe 20 000 000.00 przed wygranym, co czyni go jednym z największych na świecie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu

Mega Moolah Lucky Bells Slot Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność

Niezwykle, studia mikrogamingowe i złota nie zapewniają maksymalnej wartości wygranej dla mega moolah Lucky Bells Auth. Poza mega moolah jackpots, największe zwycięstwa pochodzą z mnożników w darmowych grach, a chociaż są one "nieograniczone", prawdopodobnie będzie gdzieś odcięcie.

To gra o wysokiej zmienności z ogólnym średnim zwrotem 92.06%lub tylko 86.76% w głównej grze.

Nasz werdykt na automatach Mega Moolah Lucky Bells

Podobnie jak inne gry z progresywnym jackpotem, średni powrót do graczy procentowego mega moolah Lucky Bells jest znacznie przygnębiony. Polecilibyśmy to tylko wtedy, gdy chcesz strzelić do ogromnej wygranej, i niestety nie ma obecnie wersji gry bez tej funkcji Jackpot.

Nadal możesz cieszyć się klasycznymi funkcjami projektowymi, a bezpłatne obroty z coraz większym mnożnikiem mogą potencjalnie prowadzić do dużych zwycięstw. Czy dzwonki przyniosą ci szczęście, gdy zagrasz w tę grę w naszych zalecanych mikrogamingowych witrynach kasynowych?

Czy mega moolah Lucky Bells ma progresywny jackpot?

Tak. Mega Moolah Lucky Bells Maszyna ma 4 progresywne nagrody, a po uruchomieniu rundy masz gwarancję wygrania jednego z nich. Główna nagroda zaczyna się od 2 000 000.00 i osiągnął 20 000 000.00 czasami.

Jakie inne funkcje ma mega moolah Lucky Bells Slot?

Inne funkcje mega moolah Lucky Bells Glots to substancje dzikiego symbolu i darmowe spiny. Mnożnik wzrasta o 1x na każdym wolnym obrotach i możesz przedłużyć rundę bez górnego limitu.

Ile linii wypłat przekracza szpulę gniazda mega moolah Lucky Bells?

Mega Moolah Lucky Bells Gloth ma 25 linii wypłat i wygrywasz z dopasowanych symboli na linii, zaczynając od lewej strony.

Gdzie mogę zagrać w automat do gniazda Mega Moolah Lucky Bells?

Śledź nasz przewodnik po najlepszych kasynach online z mega moolah Lucky Bells Slot. Obejmujemy najlepsze witryny, w których możesz zdobyć wielką bonus powitalny, kiedy dołączasz i korzystamy z funduszy do gry w wielu grach.

Dlaczego Mega Moolah Lucky Bells jest tak popularny?

Motyw owoców jest niezwykle popularny wśród graczy na całym świecie i istnieje kilka znakomitych funkcji. Darmowe obroty z mnożnikami i szansą na wylądowanie wielomilionowej jackpot.

To mega moolah Lucky Bells kompatybilny z telefonami komórkowymi?

Tak to jest. Maszyna gniazda Mega Moolah Lucky Bells działa na platformach Android, iOS i Windows. Jest to identyczne z wersją komputerów stacjonarnych.

Jak niestabilny jest gniazdo Mega Moolah Lucky Bells?

To jest gniazdo o wysokiej zmienności. Może się okazać, że gniazdo Mega Moolah Lucky Bells obraca się rzadziej niż niż niższe gry zmienności, ale średnie nagrody mogą być wyższe w celu zrekompensowania.

Jakie symbole używa mega moolah Lucky Bells Slot?

Klasyczne obrazy wiśni, arbuzów, barów, 7s funkcja na rolkach mega moolah Lucky Bells Game. Grafika ma niewielki efekt 3D, aby pomóc każdemu symbolowi wyróżnić się.

, Który tworzy mega moolah Lucky Bells Slot?

Mikrogaming i Gold Coin Studios stoją za gniazdem Mega Moolah Lucky Bells. Inne w ich zasięgu to Silver Seas, Animals of Africa, Abracatdabra i Treasure Tracks. Możesz odtwarzać je wszystkie w naszych ulubionych stronach.

Kiedy wydano mega moolah Lucky Bells Maszyna?

Mega Moolah Lucky Bells został wydany 28 lipca 2022 r.

Powiązani partnerzy kasyna

Alice in WildLand
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
13
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Diamond Vortex
RTP:
94.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Blinged
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sunset
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
The Ghouls
RTP:
94.80%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Misery Mining
RTP:
96.09%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Cupid's Arrow
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Royal Spins
RTP:
96.00%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Cluster Slide
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Guardian of Athens
RTP:
96.58%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
9 Pots of Gold HyperSpins
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni