Mega Moolah The Witch's Moon graj online za darmo

Oprogramowanie:
Microgaming
RTP:
88.12%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Niski
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
12 000 $.00
Motyw:
Magia, czarodziejki i czarownice

Mega Moolah The Witch's Moon Darmowe Gry Online Recenzja

Mega Moolah The Witch's Moon to magiczne automaty online z Microgaming i Aurum Signature Studios, w których można wyczarować progresywne nagrody jackpota z wielomilionem. Temat wokół atrakcyjnej czarodziejki, ta pulpit i gra mobilna wyposażona jest w dzikie mnożniki i bezpłatne spiny, w których wszystkie wygrane są potroione.

Głównym wydarzeniem jest Mega Moolah Jackpot Round, w której gracze zgarnęli zwycięstwa w wysokości ponad 15 000 000.00 na obrotu koła. Ta gra o niskiej zmienności ma powrót do procentu graczy 88.12%, chociaż liczba ta nie uwzględnia żadnego wkładu w funkcję progresywnego jackpota.

Jak grać w Mega Moolah The Witch's Moon

Jest uroczy styl kreskówki dla mega moolah, w gniazda online księżyca czarownic, z siatką 5x3 symboli osadzonych w formie zewnętrznej, oświetlonej pełni księżyca. Symbole garnitury z karty kamiennej znajdują się wyraźnie na rolkach, wraz z przedmiotami, takimi jak wesoła żaba, księga magii, bulgotanie kotła i fioletowłosy wiedźma.

Możesz grać na telefonach PCS, Android, iOS i Windows dla od 0.25 i rozczarowująco niski 6.25 na każdym obrotu. Wybierz zakład na najwyższych miejscach online za pomocą małego stosu monet i jesteś gotowy do gry. Możesz dostosować rozgrywkę za pomocą automatycznych opcji spinu i turbo, uruchomionych przez 3 małe linie na elementach sterujących.

Kliknij symbol małego trofeum, a przechodzisz do Mega Moolah The Witch's Moon Paytable. Istnieje pełna lista wygranych z każdego symbolu, gdy 3, 4 lub 5 rodzajów rodzaju na dowolnej z 25 liniów wypłat od lewej do prawej, a najcenniejszy standardowy symbol jest wart 30x twój zakład, gdy wypełni linię.

Progressive Jackpots i inne dodatkowe funkcje Mega Moolah The Witch's Moon Slot

Księżyc w pełni jest dzikim symbolem, który wykonuje konwencjonalne zadanie działania jako inne, jeśli może to zakończyć lub poprawić wygraną. Każda zwycięska kombinacja, która obejmuje Wild, również podwoi się wartość.

Czarownica jest symbolem rozproszenia, a ona nagradza 15 wolnych obrotów rolki podczas lądowania w co najmniej 3 miejscach jednocześnie. Otrzymujesz również natychmiastową wypłatę rozproszenia w wysokości 3x, 20x lub 100 razy w całkowitym założeniu z 3, 4 lub 5 symboli czarownic. Podczas bezpłatnych gier wszystkie wygrane są potroione, z wyjątkiem tych wykonanych przy pomocy Wilds, które są mnożone przez 6x, i możesz wnieść całą rundę z większą liczbą rozproszenia.

Losowo wyzwalana funkcja Mega Moolah to okazja, aby zostać natychmiastowym wielomilionowym. To szybka i łatwa runda, w której kręcisz koło i wygrywasz dowolną sekcję jackpota, na której się wyląduje. Na kierownicy znajdują się 4 progresywne nagrody, a każda wzrasta, gdy niewielki procent wszystkich zakładów umieszczonych na odległości Mega Moolah jest odkładany na bok, dopóki gracz je wygra.

Mini jackpot nasiona o 10.00, podczas gdy nieletni zaczyna od 100.00 i major na 10 000.00. Prawdziwa magia pochodzi z mega jackpot, który zaczyna się od 1 000 000.00 i może rosnąć do wielu razy, zanim szczęśliwy gracz zobaczy, jak koło zatrzymuje się we właściwym segmencie.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane, średnie zwroty i zmienność mega moolah, księżyca czarownic

W normalnej rozgrywce możesz wygrać maksymalnie 1920 -krotnie swój całkowity zakład, który z powodu niskich stawek jest nie więcej niż 12 000.00. To dość niskie, ale Mega Moolah The Witch's Moon Maszyna ma niską zmienność, więc ma tendencję do gry w wiele mniejszych nagród niż większych, rzadziej wypłat. Nawet biorąc pod uwagę progresywne jackpoty, średni zwroty 88.12% jest niskie.

Nasz mega moolah ocena slotu czarownic

Popularny temat, przyjemna grafika i sprawdzone funkcje bonusowe z pewnością dodają do uroku mega moolah the Witch's Moon Darmowe Gry Online. Ale niskie maksymalne stawki 6.25 na spin i bez impresji 88.12% średnie zwroty wyciągają część magii z gry.

Oczywiście chodzi o tę progresywną funkcję jackpota i nigdy nie wiadomo, kiedy uruchomi się gwarantowaną wygraną z koła. Jeśli nie przeszkadza ci niskie stawki i wypłaty z nagrody, sprawdź, czy wpadniesz pod zaklęcie mega moolah, księżyc wiedźmy w naszych zalecanych stronach kasynowych.

Mikrogaming Games

Ile mogę wygrać z mega moolah, księżyca wiedźmy?

Maksymalna możliwa wygrana z mega moolah The Witch's Moon Darmowe Gry Online wynosi 12 000.00 na najwyższym poziomie zakładów. To jest dość niskie, ale zrównoważone potencjałem do zbierania ogromnego progresywnego jackpota w dowolnym momencie.

Czy Mega Moolah The Witch's Moon Maszyna ma bezpłatną funkcję spinów?

Trzy lub więcej symboli czarownic przyznaje 15 darmowych spinów mega moolah The Witch's Moon Rolet. W tej rundzie wygrane są potroione o wartości i możesz w kółko odsunąć wolne obroty.

Jaka jest funkcja Mega Moolah Mega Moolah The Witch's Moon Darmowe Gry Online?

Funkcja Mega Moolah to progresywna runda jackpot, która uruchamia się losowo. Obróć koło jackpot, a możesz wygrać dowolną z 4 nagród, od mini jackpot, który zaczyna się od 10.00, do wielkiej nagrody, która nasi się 1 000 000.00 i osiągnął ogromne wartości 15 000 000.00 lub więcej.

Czy muszę pobrać mega moolah The Witch's Moon Darmowe Gry Online?

Nie ma potrzeby pobierania mega moolah maszyna do gniazda czarownicy. Jest dostępny w formacie braku pobrania w najlepszych kasynach online przedstawionych tutaj.

Gdzie mogę zagrać w mega moolah The Witch's Moon Machine?

Skorzystaj z naszych linków, a przechodzisz do najlepszych stron, które niosą mega moolah, księżyc wiedźmy i wiele innych fantastycznych gier. W naszych zatwierdzonych kasyna czekają hojne bonusy powitalne.

Ile linii płacowych ma mega moolah, ma miejsce na księżycu wiedźmy?

Mega Moolah The Witch's Moon Maszyna to gra z 25 liniami wypłatami przez 5 bębnów z lewej strony. Oznacza to, że masz 25 zdefiniowanych ścieżek i wygrasz przez dopasowanie symboli na linii.

Czy są jakieś gry podobne do mega moolah The Witch's Moon?

Jeśli lubisz magiczny motyw Mega Moolah The Witch's Moon Maszyna, pamiętaj, aby zagrać w podobne gry, takie jak Sisters of Oz Wowpot z Microgaming i dzikie zaklęcia Pragmatic Play. To tylko kilka przykładów wielu gier opartych na tym popularnym temacie.

, Który sprawia, że mega moolah jest slotem online księżyca?

Mega moolah Gniazdo księżyca czarownic pochodzi z mikrogamingu i aurum sygnatury studiów. Jest to część udanego partnerstwa, która obejmuje również gorączkę rybacką, opowieść o elfach i klan Karamba.

, Kiedy wydano mega moolah The Witch's Moon Slot?

Mega Moolah Gniazdo księżyca czarownic zostało wydane 30 września 2021.

Powiązani partnerzy kasyna

Diamonds of the Realm
RTP:
Wysoki
Jackpots:
TAk
Zmienność:
2 000 000 $.00
Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Puebla Parade
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gem Star
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wild Swarm
RTP:
97.03%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aztec Power
RTP:
95.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Charms and Clovers
RTP:
96.31%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Shamrock Holmes Megaways
RTP:
96.44%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Miss Midas
RTP:
95.62%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Syncronite
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rally 4 Riches
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni