Mega Power Heroes graj online za darmo

Oprogramowanie:
Fugaso
RTP:
96.70%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
200 000 $.00
Motyw:
Fantazja, przestrzeń, irlandzkie szczęście

Mega Power Heroes Recenzja automatu online

Jeśli zawsze zastanawiałeś się, jak opłacalne byłoby życie superbohatera, nowy mega heroes Heroes daje wskazówkę. Zbudowana przez zespołu kreatywnego projektowania Fugaso, ta 40-płatkowa gra na automatach nabiera gatunku superbohatera ze świetnym rozmachem, zawierającą szybką muzykę, żywe kolory i stymulujące dodatki.

Zaprojektowane dla dowolnego urządzenia, mobilnego lub komputera, bohaterowie Mega Power można cieszyć się w dowolnym miejscu, w dowolnym momencie. Zaryzykuj w kasynie prawdziwych pieniędzy w najlepszych miejscach online, a możesz wygrać wypłaty do 400 000 monet.

Jak grać w Mega Power Heroes

Maszyna do gry w mega mocy bohaterów jest łatwa do gry. Zanim zaczniesz, użyj sterowania po prawej stronie, aby wybrać wartość monety, a następnie przełącz na sterowanie po lewej stronie, aby wybrać liczbę monet na linię. Z zakładem początkowym tak niskim jak 0.40 punktów, ten automat działa dla osób z napiętym budżetem. Jeśli chcesz ryzykować więcej, aby wygrać więcej, maksymalny zakład to 200 punktów na spin.

Nagrody można wygrać na 40 stałych liniach wypłat w Mega Power Heroes, które można zobaczyć, naciskając małe liczby, które znajdują się obok rolki. Wszystkie wypłaty są wymienione w monetach, a jest 11 symboli. Gra z minimalnym udziałem może uzyskać wypłaty od 2 do 1000 monet, w zależności od symbolu. Ci, którzy grają za prawdziwymi pieniędzmi z 10 monetami na linię, mogą czerpać jeszcze większe zyski, do 10 000 monet za sekwencję pięcioosobową lub maksymalną nagrodę 400 000 monet.

Jedną z niezwykłych funkcji w tej grze jest to, że za każdym razem, gdy trafisz nagrodę, automat zawsze da ci drugi strzał, aby ją zwiększyć.

Wrażenia z gry w najlepszych witrynach kasyn online wcale nie różni się po przejściu na urządzenie mobilne. Gniazdo zapewnia duże przyciski dotykowe do ręcznego sterowania rundami lub automatycznie sterowania do automatycznej gry. Mobilną wersję automatu online Mega Power Heroes można cieszyć się na dowolnym smartfonie, tablecie lub na iOS. Aby grać w telefonie, obróć urządzenie na bok, a następnie dotknij ekranu.

Mega Power Heroes Bezpłatne obroty i bonusy

Będziesz szukał trzech, czterech lub pięciu tych samych symboli, aby utworzyć pasującą kombinację na linii płac, zaczynając od lewej. Golden Sky Symbole w sekwencji odblokują największe nagrody podczas gry z prawdziwą gotówką, ale pięć ikon superbohaterów jest również dość warte zbierania.

Gra Mega Power Heroes ma również specjalny dziki symbol, który może stać dla każdego innego symbolu, aby ukończyć sekwencję. Niestety pojawia się tylko na kołowrotkach 2 i 4.

Ilekroć wygrasz pieniądze, automat przyjmie zwycięski symbol, który wywołał wypłatę i przeniesie go do specjalnego pudełka klonowania po lewej stronie ekranu. Pudełko sklonuje symbol jednego swobodnego spinu, podczas którego ten sam symbol będzie się ułożony i w większych liczbach na ekranie, aby uzyskać lepsze nagrody. Ta specjalna funkcja kończy się po zebraniu wszystkich wypłat.

Innym sposobem wygrania jest trzy nagrody Jackpot. Te jackpoty to te same nagrody, które można znaleźć we wszystkich progresywnych szczelinach Fugaso. Każdy jackpot jest połączony z innym procentem zakładów umieszczonych w grze. Istnieją nagrody mini, midi i maxi, każda dostępna na dowolnym spinu, całkowicie losowo.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Ułożone symbole
  • Ułożone dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Mega Power Heroes RTP, zmienność i maksymalna wypłata

Grane w kasynie prawdziwym pieniędzmi, ten średnia wariancja z hojnym 96.7% RTP oferuje prawdziwe nagrody za automaty do 400 000 monet na trzy oddzielne jackpoty. Ale wysoki współczynnik trafień sugeruje, że tak duże zwycięstwa mogą być trudniejsze do zebrania. Jeśli chcesz, aby maszyna do automatu oferująca częste nagrody o niskiej/średniej wielkości, które zachowają Twój bankroll, czekając na te duże wypłaty, warto wypróbować tę grę.

Mega Power Heroes Darmowe Gry Online Werdykt

Mega Power Heroes autorstwa Fugaso może odwołać się zarówno do graczy o niskiej limit. Podobnie jak wiele innych automatów z Fugaso, jest to gra średniej czołowej, która może być nie tylko zabawna w grze, ale także dość lukratywna.

Z drugiej strony, jeśli wolisz grać w automatach, które oferują większe ryzyko i większe nagrody, Fugaso tworzy również bardzo ekscytujące gry na wysokim poziomie. Aby uzyskać bardziej ryzykowną grę z tymi samymi jackpotami i motywem mafii, wypróbuj automat online COSA Nostra. A jeśli chcesz tej samej rozrywki na najwyższym poziomie oraz cały wybór funkcji bonusowych, sprawdź szalony bot producenta i mamusię 2018. Odwiedź niektóre z najwyżej ocenianych witryn z bonusami kasyn online na naszej stronie internetowej, aby grać w te gry i zdobyć ekscytujące oferty powitalne!

Powiązani partnerzy kasyna

Dragon Wins
RTP:
95.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Deadmau5
RTP:
95.22%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Multiplier Odyssey
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Emerald Gold
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Chronicles of Olympus X UP
RTP:
96.33%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Golden Knight
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Golden Odyssey
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Wonder Hounds
RTP:
95.40%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Charlie Chance XreelZ
RTP:
96.25%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mysterious Egypt
RTP:
96.50%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki