Merlin’s Grimoire graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
3 000 000 $.00
Motyw:
Fantazja, mity i legendy, bajki

Recenzja automatów internetowych Merlina Grimoire

Uważaj, że magiczne zwycięstwa do 30 000 razy na swój pakiet z automatów Grimoire Merlin autorstwa Play’n Go. Słynny czarodziej jest gwiazdą tego 5-z-zorków, 243 sposobów wygrania gry, w której symbole dzieliły się, aby dać ci większe szanse na zebranie nagrody w dowolnym momencie.

Jego Księga Magii to symbol dziki i rozproszony, który odblokowuje swobodne obroty, w których dostajesz rozszerzające się symbole i może zbudować do 7776 sposobów na kołowrotki.

Jest to wysoce niestabilne gniazdo ze średnimi zwrotami 96.20% i możesz pomóc Merlinowi w jego misji na komputerach lub telefonach komórkowych w najlepszych kasyna.

Jak zagrać w gniazdo Grimoire Merlina

Poznaj zaklęty las, a kamienna zmiana kadrująca rolek. Istnieje fajna animowana sekwencja, ponieważ gra ładuje się na twoim komputerze, iOS, Androida lub Windows Mobile, gdy pomagasz Merlinowi w wyszukiwaniu jego książki lub Grimoire.

Symbole w tym magicznym ustawieniu obejmują runy, zwój, niebieskie mikstury i młodą wersję Merlina z uderzającym podobieństwem do Benedykta Cumberbatch jako Doktora Strange. Zwycięskie symbole stają się animowane, aby nadać trochę dodatkowej atrakcyjności wizualnej, podczas gdy poruszająca się ścieżka dźwiękowa dodaje do rozgrywki, a Merlin zapewnia nawet bieżące komentarze, gdy kołowrotki obracają się.

Przyjazne dla użytkownika elementy sterujące zawierają przewijanie pod rolkami, który zawiera wiele opcji stakingu od 0.10 do 100.00 w najlepszych miejscach bukmacherskich. Pomarańczowy przycisk na panelu aktywuje funkcję automatycznych obrotów, w której pozwalają lokalne przepisy prawne, a niewielka śruba błyskawicy na dole gry wywołuje opcję szybkiej gry.

Dotarwasz do Merlin's Grimoire Paytable z dotknięciem przycisku "I", a to zawiera pełne szczegóły dotyczące funkcji specjalnych, takich jak podział symboli, wraz z wartościami każdego symbolu na bieżącym stawce.

Zgodnie z 243 sposobami wygrania systemu, musisz dopasować symbole na dowolnym z 3 wierszy na podłączonych bębnach z lewej strony. Merlin opłaca do 4x stolikiem, podczas gdy książka jest warta takiej samej, ale także rzuca swoje zaklęcie z mocą, aby działać jak każda inna, jeśli może to zakończyć kombinacje.

Bezpłatne obroty i inne funkcje gniazda Grimoire Merlin

Symbole mogą podzielić na rolki 1, 2 i/lub 3 od lewej. To podwaja liczbę wierszy na dowolnym dotkniętym kołowrotku i zwiększa liczbę sposobów wygrania w dowolnym momencie.

Grimoire to także symbole rozproszenia i za każdym razem, gdy wyląduje w dowolnych 3, 4 lub 5 miejscach, wygrywasz nagrodę o wartości 0.8x, 1.Odpowiednio 6x i 4 stawki. Przyznaje również 10 darmowych spin. Wybrany symbol również płaci w dowolnym miejscu, więc nie musi być na sąsiednich bębnach z lewej strony.

Jako dodatkowy dodatek z bezpłatnych gier, wszystkie kołowrotki mogą teraz pomieścić podzielone symbole, potencjalnie dając ci 7776 różnych sposobów, aby wygrać. Więcej symboli rozproszenia wciela się w gry, bez ustalonego limitu tego, ile razy to może się wystąpić.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Podzielone symbole/dziczy
  • Ponowne spiny
  • QuickSpin
  • Funkcja hazardu
  • Praca

Maksymalne wygrane online Merlin's Grimoire online, średnie zwroty i zmienność

Dzięki ogromnej maksymalnej wygranej 30 000 razy miejsce na Grimoire Merlin może potencjalnie zapłacić nagrodę 3 000 000.00 dla każdego, kto gra na najwyższych stawkach. Zmienność jest jednak również wysoka, więc możesz stwierdzić, że zwycięskie spiny są rzadsze niż w wielu innych grach.

Długoterminowy procent zwrotu wynosi 96.20%, co jest standardowym poziomem w większości zakresu Play’n Go. To przyzwoity procent i podobnie jak wszystkie nasze zatwierdzone gry, automat Grimoire Merlin ma gwarancję grania przez cały czas.

Nasze przemyślenia na temat automatu Grimoire Merlin

Play’n Go ma godne pozazdroszczenia osiągnięcia udanych gier o legendzie króla Artura, a automat online Merlin's Grimoire pasuje do zakresu. Wygląda odpowiednio eterycznie, z leśnym ustawieniem plus zaczarowane symbole, a ścieżka dźwiękowa uzupełnia magiczny styl.

Mechanizm podziału symboli jest miłym akcentem, chociaż nie gwarantuje wygranej. Orienne obroty nagrody stają się bardziej prawdopodobne w rundzie darmowych gier, ponieważ liczba symboli może podwoić się na dowolnym kołowrotku, a rozszerzający się symbol opłaca się bez potrzeby znajdowania się na sąsiednich.

Dołącz do Hunt w zakresie magicznych zwycięstw, grając w grę Grimoire w Merlin w naszych ulubionych stronach kasynowych, gdzie znajdziesz najlepsze oferty bonusowe powitalne, takie jak te, które tutaj przedstawiono.

Ile linii płac ma gniazdo Grimoire Merlin?

Zamiast stałych linii wypłat gniazdo Grimoire Merlina daje 243 sposoby wygrania z dopasowanych symboli w dowolnym rzędzie, w 5 rolkach zaczynających się od lewej. Symbole mogą podzielić, aby podwoić liczbę wierszy i zwiększyć szanse na wygraną.

Ile mogę wygrać z automatu Grimoire Merlin?

Nagrody z gniazda Grimoire Merlina mogą osiągnąć ogromny 30 000 razy Twój udział, a jeśli grasz maksymalnie 100.00 za spin można zdobyć wygraną w wysokości 3 000 000.00. Musisz wypełnić stroiki z najlepiej płacącym symbolem, aby osiągnąć ten cel.

Co robi symbol książki w automatach internetowych Merlin's Grimoire?

Księga magii to zarówno dziki, jak i rozproszony symbol w automatach Grimoire Merlin. Jako dziki może zastąpić dowolny inny symbol, który pomoże w ukończeniu zwycięskiej kombinacji, a jako symbol rozproszenia dowolne 3 lub więcej funkcji darmowych spinów.

Czy mogę zagrać w gniazdo Grimoire Merlina na moim iPhonie?

Przekonasz się, że gniazdo Grimoire Merlina działa idealnie na iPhone'ach, iPadach, Androidzie oraz komputerach z systemem Windows. Jest również kompatybilny z komputerami, laptopami, komputerami Mac i dowolnym innym urządzeniem stacjonarnym.

Czy mogę zagrać w gniazdo Grimoire Merlina za darmo?

Możesz zagrać bezpłatną wersję gniazda Grimoire Merlina w niektórych krajach, choć nie we wszystkich z nich, co jest spowodowane lokalnymi przepisami dotyczącymi hazardu. Sprawdź zasady i przepisy, w których mieszkasz, aby sprawdzić, czy możesz grać za darmo.

Jaka jest najlepsza aplikacja do gniazda Grimoire Merlin?

Jest pełny przewodnik po aplikacjach kasyna online tutaj pod adresem. Poszukaj kasyn z gniazdem Grimoire Merlin w ich zakresie, a następnie możesz pobrać ich aplikację na telefon komórkowy i dotrzeć do gier za pomocą ikony.

Czy są jakieś kody promocyjne Grimoire Merlin's Grimoire?

Kody promocyjne kasyna zwykle dotyczą wybranych gier, więc możesz nie znaleźć jednego połączonego bezpośrednio z gniazdem Grimoire Merlina. Najnowsze oferty są w całości omówione na tej stronie, więc uwzględnij najlepsze kody promocyjne, gdy tylko będą dostępne.

, Który tworzy gniazdo online merlina?

Merlin's Grimoire Maszyna pochodzi z Play’n Go. Ten deweloper jest także za niezwykle popularnymi gierami, takimi jak Eytu of Atum, Leprechaun Gese Wild, Rocco Gallo i King's Mask. Zagraj w te i więcej w najlepszych kasynach tutaj.

Jest częścią serii Grimoire Merlin?

Play go mieć wiele gier, które trzymają się tego samego motywu arturiańskiego, co gniazdo merlina Grimoire. Należą do nich Rise of Merlin, The Green Knight, Merlin and the Ice Queen Morgana oraz Lord Merlin i Lady of the Lake.

Kiedy wydano automat do gniazda Merlina?

Grimoire online Merlin's Grimoire został uruchomiony 7 lipca 2022 r.
Jurassic Park - Gold
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Gates of Valhalla
RTP:
96.46%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Booming Seven Deluxe
RTP:
96.55%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
El Dorado Infinity Reels
RTP:
96.54%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Carnival Queen
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Vault of Fortune
RTP:
96.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Rise of Giza PowerNudge
RTP:
96.49%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Rainbow Riches
RTP:
95.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Jade Shuriken
RTP:
96.24%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Sticky Bandits 3 Most Wanted
RTP:
95.82%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Aquanauts
RTP:
96.26%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Black Magic Fruits
RTP:
95.02%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni