Merry Xmas graj online za darmo

Oprogramowanie:
Play'n Go
RTP:
95.79%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Funkcja bonusowa:
TAk
Maksymalny zysk:
187 500 USD.00
Motyw:
Fantasy, Boże Narodzenie

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia online

Od czasu zamieszkania w 2014 roku ta gra wyrzeźbiła niszę jako jedna z bardziej czarujących ofert w branży. Oczywiście nie oznacza to, że inne automaty nie są zabawne, ale ten ma szczególne miejsce w branży, ponieważ przywołuje wspomnienia, jak mówi piosenka, "najwspanialszy czas roku".

Naszym zdaniem ta skoku w kierunku rozrywki jest powodem, dla którego Wesołych Świąt Bożego Narodzenia najlepiej nadaje się do zwykłych graczy. Aby wesprzeć ten pomysł, wypłaty nie dostaną wysokich rolków. Oczywiście nie oznacza to, że nie możesz wygrać zdrowych nagród. Jeśli jednak wybieramy grupę demograficzną, do której dobrze nadaje się Wesołych Świąt, to gracze o niskich stawkach szukają odrobiny świątecznej zabawy.

Wesołych Świątecznych elementów sterujących i konfiguracji

Będąc produktem Play'n Go, Merry Xmas jest w pełni kompatybilny z urządzeniami mobilnymi. W praktyce oznacza to, że możesz ustawić pięć bębnów w ruchu za pośrednictwem pulpitu, iPhone'a lub Androida, gdy postawiasz co najmniej 0.01 Monety. Jak powiedzieliśmy, Wesołych Świąt Bożego Narodzenia polega na świętowaniu sezonu świątecznego - a to oznacza, że jest mnóstwo szczegółów. Od jingling w tle po pływające świece, spadające płatki śniegu i jasne, migoczące światła - wiele się dzieje. Na szczęście, nawet jeśli jesteś aktywny na arenie mobilnej, żaden z tych szczegółów nie zostanie utracony. W rzeczywistości dzięki kontroli dotyku i przeciągnięcia wrażenia mobilne jest równie angażujące jak jej odpowiednik komputerów stacjonarnych.

Kolejną schludną funkcją, którą kochaliśmy, były regulowane linie wynagrodzeń. W przeciwieństwie do niektórych gniazd wideo, które mają stałą liczbę linii, Merry Xmas Autom umożliwia dostosowanie rozmiaru monet, monety na linię i liczbę sposobów wygrania. Ta dynamika oznacza, że masz pełną kontrolę nad kwotą, którą z kolei oznacza, że możesz grać w wypłatach wartych 2500 x.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i funkcje bonusowe

Oprócz wygranych standardowych od 3x do 2500x, wesoły świąteczność ma worek pełen niespodzianek. Ta gra ma wiele specjalnych funkcji, podobnie jak Święty Mikołaj z prezentami, ma wiele specjalnych funkcji. Po pierwsze, znajdziesz dzikie symbole, które są również mnożnikami. Zamiast postaci działającej jako dziki, Wesołych Świąt używa następujących symboli: 2x, 3x, 4x i 5x. Oprócz zastąpienia każdego innego emblematu, ci Wilds pomnożą twoją wypłatę, gdy stworzą zwycięską kombinację.

Poza innowacyjnymi dzikimi, prezenty świąteczne są używane jako symbole bonusowe. Trzy w każdym aktywnym Payline zainicjuje tajemniczą rundę wyboru. Jak można się spodziewać, możesz otworzyć jeden z prezentów i banku, co jest w środku. Chociaż nagrody będą się różnić, maksymalna wypłata wynosi 150 -krotna Twój zakład.

Ogólnie te specjalne funkcje są proste, ale skuteczne. Chociaż gracze o wysokich stawkach prawdopodobnie będą chcieli kilku dodatkowych dodatków, istnieje wystarczająca wartość dodana, aby pomóc ci coś zmienić w coś. Jeśli jest jedna rzecz, którą chcielibyśmy zobaczyć, to darmowe spiny lub ponowne spiny. Jednak dziczy zrekompensują brak zakrętów gratis i na pewno dają Wesołych Świąt krawędzi niektórych swoich rówieśników.

Funkcje gniazda

  • Mnożniki
  • Rozprasza
  • Dziki symbol
  • Darmowe obroty
  • Mnożnik dziczy
  • Ponowne spiny
  • Funkcja hazardu

Wniosek

Ogólnie rzecz biorąc, Merry Xmas to miejsce, które lepiej nadaje się do przypadków niż doświadczone spinner. Temat jest taki, który sprawi, że się uśmiechniesz, a funkcje są wystarczająco łatwe do zrozumienia, więc nowicjusze nie zgubią się w miksie. Tak, jeśli jesteś kimś, kto uwielbia darmowe obroty lub sześciocyfrowe wypłaty, możesz być trochę rozczarowany. Jednak wszyscy kochają Boże Narodzenie (nie oni?!) I to jest prawdziwy powód, aby dać Wesołych Świąt Online spin.

Dla tych, którzy uwielbiają ten świąteczny motyw, ale chcą trochę więcej na drodze do funkcji i wypłat, Secret Santa Microgaming to świetna alternatywa. Inną opcją dla tych, którzy chcą obrócić się na śniegu, jest Netent's Fruit Shop Christmas Edition. Powieść na temat klasyka branżowego, jest to zimowa wersja sklepu z owocami. Jeśli jednak chcesz wszechstronnego klimatu świątecznego, Wesołych Świąt Play Go Go to miejsce, które z pewnością warto rozpakować.

Powiązani partnerzy kasyna

Rock The Cash Bar
RTP:
96.06%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Niski
Reel 'em In Lobster Potty
RTP:
98.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
A While On The Nile
RTP:
95.60%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Action Wheel
RTP:
93.00%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Magic Maid Cafe
RTP:
95.97%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Mega Moolah Lucky Bells
RTP:
92.06%
Jackpots:
TAk
Zmienność:
Wysoki
Wild Beach Party
RTP:
96.53%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Leprechaun Links
RTP:
96.20%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Bigger Bass Bonanza
RTP:
96.71%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Space Wars 2 Powerpoints
RTP:
96.05%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Wysoki
Monopoly Bring the House Down
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni
Spectra
RTP:
96.10%
Jackpots:
Nie
Zmienność:
Średni